Myzykoholik
19 dni temu
Autor
287 dni temu
Filmowy33
295 dni temu
Autor
287 dni temu
Hmmm, po prostu tak czułem po seansie. Film Jamesa Gunna był czymś nowym, krokiem naprzód, a nie ciągłym bieganiem w kółko. Niestety "Człowiek ze Stali" był zbyt poważny, momentami wręcz cieżki w odbiorze i męczący w porównaniu do nowego "Supermana". Niemniej Amy Adams i Henry Cavill to najlepsi odtwórcy Lois i Kenta w mojej opinii. Filmy z Reevem są dla mnie bardzo odległe i przede wszystkim pamiętam je jako lekkie komedie akcji. Tutaj też trzeba spojrzeć na ogromną przepaść technologiczną i zupełnie odmienne oczekiwania widzów w tamtych i obecnych czasach. Może trochę na wyrost użyłem jednoznacznego stwierdzenia, że to najlepszy film o Supermanie... chociaż nie, jako całość jest najlepszy. Niekiedy przegrywa w konkretnych elementach z różnymi adaptacji przygód tytułowego bohatera, ale jako całość prezentuje się najlepiej
Dodaj opinię do tego komentarza
FanKilmera
433 dni temu
Ptasznikt
844 dni temu
Oscarowy Gość
1190 dni temu
Dziękuję za Twoje światło Aniu!
1382 dni temu
1482 dni temu
Aragorn136
1632 dni temu
Aragorn136
1719 dni temu
GieHa
1761 dni temu
Pliki cookie pomagają nam technicznie prowadzić portal Altao.pl. Korzystając z portalu, zgadzasz się na użycie plików cookie. Pliki cookie są wykorzystywane tylko do działań techniczno-administracyjnych i nie przekazują danych osobowych oraz informacji z tej strony osobom trzecim. Wszystkie artykuły wraz ze zdjęciami i materiałami dostępnymi na portalu są własnością użytkowników. Administrator i właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za tresci prezentowane przez autorów artykułów. Dodając artykuł, zgadzasz się z regulaminem portalu oraz ponosisz odpowiedzialność za wszystkie materiały umieszczone przez Ciebie na stronie altao.pl. Szczegóły dostępne w regulaminie portalu.
© 2026 altao.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
0.088