O nasChronologiaArtykułyWspółautorzyPocztaZałóż bloga
 -

Wywiad z Grzegorzem Majzelem – muzykiem pełnym pasji i pozytywnej energii! - Zespoły i Artyści

Pochodzi ze Śląska. Mieszka w Sosnowcu. Wystarczy z nim chwilę porozmawiać, aby przekonać się jak wielkim jest optymistą, człowiekiem przekazującym tylko dobre wibracje. A kiedy posłucha się jego piosenek, to już całkiem można odlecieć w piękną krainę łagodności. Grzegorz Majzel – bo o nim mowa – potrafi szczerze przekazywać emocje bez popadania w patos. Cieszymy się, że zgodził się na wywiad dla portalu Altao.pl, aby opowiedzieć m.in. o swoich pasjach.

Wstęp
Treść artykułu
Galeria zdjęć
Opinie
Polecane artykuły
admin (34632 pkt)Strona WWW Autora
Ilość odwiedzin:
2 222
Czas czytania:
2 570 min.
Autor:
admin (34632 pkt)
Dodano:
1032 dni temu

Data dodania:
2020-11-23 18:25:39

Grzegorz Majzel jest na scenie od dawna. W maju 2019 roku obchodził swoje 25-lecie pracy artystycznej. To artysta o wyjątkowej wrażliwości, jakże potrzebnej w tych czasach opanowanych przez muzyczny plastik oferowany przez młode piosenkarki – z refrenami o byle czym. Nie tylko jest utalentowanym, dojrzałym wokalistą z przyjemnie brzmiącym głosem. Grzesiek to prawdziwy człowiek orkiestra, który wspiera osoby niepełnosprawne – autor tekstów, producent i organizator koncertów charytatywnych. A także laureat Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za „Działalność kulturalną na terenie Polski” oraz Złotej Odznaki Honorowej za zasługi dla Województwa Śląskiego.

 

(Altao.pl) Jakiś czas temu wysłałeś wiadomość na facebooku, aby zapoznać się z kilkoma Twoimi utworami. Po ich przesłuchaniu już wiadomo, co należało zrobić dalej. „Zaświeciła się lampka” i pojawiła myśl: „Z Grzegorzem Majzelem koniecznie trzeba przeprowadzić wywiad”. Wszak mało kto, tak jak on tworzy muzykę alternatywną z mądrymi tekstami, wpisującą się w kulturę wyższą. I jednocześnie promuje wartości etyczne i kulturowe. Wielkie dzięki, że zgodziłeś się i znalazłeś dla portalu Altao.pl chwilę czasu w tym smutnym listopadzie 2020 roku.

 

Grzegorz Majzel: To ja dziękuje za zainteresowanie. A rozmowa z mądrymi, rzeczowymi ludźmi to frajda sama w sobie i bardzo bardzo chętnie podzielę się swoimi myślami. Zwrot „kultura wyższa” jest nieprzypadkowy. Tak od początku, kiedy napisałem swój pierwszy tekst (pamiętam dokładnie, że miałem 15 lat i byłem w liceum), a tytuł utworu brzmiał „Czapka Hipokratesa”, czułem podświadomie, że chcę się podzielić z innymi tym, jak postrzegam rzeczywistość. Wiedziałem też, że nie chcę robić tego „na masową skalę”. Nie, nie mam pojęcia dlaczego miałem tak ugruntowane poglądy w wieku 15 lat, ale tak właśnie było.

 

(Altao.pl) Jak radzisz sobie w dobie pandemii, kiedy odwoływane są koncerty na żywo i nie możesz spotkać się twarzą w twarz z miłośnikami Twojej twórczości?

 

Grzegorz Majzel: Nigdy czegoś podobnego nie doświadczyłem. Muzyczna profesja to droga, w której jest niewiele statystycznych danych. (śmiech) Raz grasz koncert, a raz go nie grasz. Raz twoja kompozycja się podoba, a raz nie. W pewnymi momencie grają Cię w radiu czy Tv, a za chwilę nie. To wyłącznie własny rozsądek podpowiada, jak układasz się z życiem. Teraz mamy problem wszyscy bez względu na profesję. No może producenci płynów antybakteryjnych mają trochę lepiej finansowo, ale i tak żyją tak samo obciążeni jak ja. (śmiech) Krótko mówiąc, to okropny czas, bo wielu z nas cierpi naprawdę! A w zestawieniu z nimi, to, co ja przeżywam na tą chwilę, to banał. Padło pytanie o publiczność „ twarzą w twarz”. Tak, brakuje bardzo, bo oczy i dusza się przyzwyczaiła przez lata, ale mózg się do zaistniałej sytuacji musiał przystosować. Dziękuję więc mózgowi za pomoc!

 

(Altao.pl) Podobno uczyłeś się ciekawego fachu lalkarza w studium aktorskim, ale wybrałeś muzykę. Dlaczego? Pamiętasz ten dzień, gdy postanowiłeś, że zajmiesz się jednak śpiewem i pisaniem tekstów? Opowiedz, jak zaczęła Twoja przygoda z muzyką, której początki – jak można przeczytać w internecie – sięgają nawet lat 80.

 

Grzegorz Majzel: Dlaczego? A bo tam „pili wódę”, wszystko się przekładało, opóźniało i nie było poukładane. Zaczęło mnie to drażnić. Ja wtedy robiłem wiele rzeczy poza teatrem i byłem osobą niepijącą, a więc rozwalało mi to funkcjonowanie. Poszedłem tam, myśląc – „zagram próbę, będę na zajęciach i jestem wolny, mogę robić inne rzeczy”. No niestety tak nie było. A właśnie wtedy zajmowałem się równolegle muzyką. Ale początki sięgają trzeciej klasy szkoły podstawowej, gdzie na akademii w sali gimnastycznej na święcie milicjanta śpiewałem acapella utwór „Ja nie pański, nie hetmański” w małym kapelusiku z piórkiem, który dostałem przed występem od Pani z Geografii. (śmiech) Potem w liceum założyłem zespół Ciężki Poród i dla niego właśnie pisałem pierwsze utwory – edukacyjne protest songi. Nawet zgłoszono zespół do przeglądu twórczości artystycznej na poziomie miejskim, ale po przedstawieniu publicznym nazwy zespołu… wyłączono nam prąd. (śmiech) To był do dziś mój najkrótszy występ. Nie chcę skłamać, ale trwał około minuty No a potem moja mama była z kwiatami, chyba u wychowawcy, już nie pamiętam. No w każdym razie nauczyciel od muzyki rozwiązał nasz zespół w trybie natychmiastowym. (śmiech)

 

(Altao.pl) W 2001 roku ze swoimi kolegami powołałeś do życia kapelę o nazwie Kompilacja, a kilka lat później ukazał się Wasz longplay. Jaki gatunek muzyki wykonywaliście i jak zostaliście przyjęci przez słuchaczy?

 

Grzegorz Majzel: Kompilacja to przełomowy moment w moim życiu. Zawsze, ale to zawsze, będę o nim wspominał. To pierwszy zespół, który miał w swoim składzie rasowych muzyków. Jak sama nazwa wskazuje, muzyka była pochodną zainteresowań i gustów każdego z nas. Był tam rock, blues, piosenka z tekstem – myślę, że taki całkiem przyzwoity „bigos”. A płyta – duma wtedy i nagrana w profesjonalnym studiu Radia Opole. No po latach mam piękne wspomnienia i pamiętam tylko to, co fantastyczne z tego okresu. Od Kompilacji właśnie mogę powiedzieć, że mam swoich ukochanych słuchaczy aż do dziś.

 

(Alta.pl) To był czas, kiedy występowałeś m.in. z Ewą Bem i Michałem Bajorem. Jeździłeś po całym kraju, aby dawać głównie charytatywne koncerty. Zbierałeś bowiem pieniądze dla chorego syna (utwór pt. „Koncert” stworzyłeś specjalnie dla niego) i niosłeś jednocześnie pozytywne przesłanie dla innych ludzi, pokazując jak silna jest ojcowska miłość. Jak wspominasz tamten czas i reakcję publiczności? Czy na to, jakim stałeś się artystą, miały wpływ osobiste przeżycia?

 

Grzegorz Majzel: Tak tak, to właśnie kompilacja wychowała mnie muzycznie, uwrażliwiła, ale i utwardziła. To czas ogromnie intensywny dla mnie jako wykonawcy, ale i menagera. To czas, kiedy graliśmy koncerty z wybitnymi artystami, m.in. z Ewą Bem, Michałem Bajorem, lecz także z Marcinem Dańcem, Stanisławem Soyką czy Grupą MoCarta. Przepraszam innych fantastycznych artystów, ale nie jestem w stanie wszystkich wymienić. To także był bardzo trudny czas dla mnie – mój syn Kuba zmagał się z zanikiem mięśni i graliśmy charytatywnie ponad sto koncertów, aby diagnozować go w Holandii, Niemczech czy wreszcie odbyć terapie komórkową! Wtedy było to ogromnie trudne i wyczerpujące. I za to wszystko będę wdzięczny do końca życia wszystkim, którzy tworzyli Kompilację. Jeśli chodzi o aspekt muzyczny, to moi fani i słuchacze do dziś mają w zbiorach płyty Kompilacji, a fakt, że wczoraj rozmawiałem z Panią redaktor Radia Opole – Marzeną Mielczarek i właśnie wspomniała o naszej audycji 15 lat temu z Kompilacją, uzmysławia mi, że zespół był naprawdę dobrze postrzegany i robił fantastyczne rzeczy.

 

(Altao.pl) W 2007 roku Kompilacja się rozpadła, a ty postanowiłeś iść w dalszą drogę. Dlaczego taka decyzja?

 

Grzegorz Majzel: Kompilacja się rozpadła, bo nikt nie wytrzymał presji '”charytatywności”. Zespół zaczął być tak postrzegany, zgłaszało się do mnie mnóstwo ludzi o koncert charytatywny! Zjedliśmy własny ogon. A przecież każdy z muzyków chciał z czegoś żyć. Kompilacja nie generowała przychodów, aby można było działać dalej. Koniec.

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą Altao.pl. Kup licencję

Mogą Cię zainteresować odpowiedzi na te pytania lub zagadnienia:




Galeria zdjęć - Wywiad z Grzegorzem Majzelem – muzykiem pełnym pasji i pozytywnej energii!

Temat / Nick / URL:

Treść komentarza:

Więcej artykułów od autora admin

Stowarzyszenie "Broda i Tatuaż" – wielkie mięśnie, wielkie serca! - Organizacje

W głowach Polaków panuje przekonanie, że mężczyzna z tatuażem to zły człowiek jest. A gdy jeszcze potężnie zbudowany i ma brodę, to lepiej uciekać przed nim jak najdalej. Bo przecież tak groźny wygląd nie oznacza nic pozytywnego. Panowie ze Stowarzyszenia „Broda i Tatuaż – Bard Clan” sprawiają, że taki wizerunek bardzo mija się z prawdą. Bije od nich szczera radość i co ważne – pasja i zaangażowanie do niesienia pomocy słabszym z hasłem na ustach: „Różni Ale Równi”!

Pierwszy DJENT-FEST w Warszawie. Będzie metalowo i progresywnie! - Festiwale muzyczne

Warszawski Potok to lokal, w którym orzeźwiające napoje leją się strumieniami. Ale jest coś jeszcze, co przyciąga ludzi w jego progi. To bowiem klub nazywany Domem Ludźmi Rocka. A skoro tak, to należy spodziewać się w nim licznych koncertów, rockotek i innych muzycznych eventów w jakże przyjaznej atmosferze. Jednym z takich wydarzeń będzie DJENT-FEST, a więc pierwsza edycja festiwalu skupionego na nowoczesnych progowo-metalowych brzmieniach. 30 września o godzinie 20.00 na scenę będą po kolei wchodzić trzy kapele grające nisko i spod znaku zakazanego słowa na „D”!

A teraz cisza, bo Czuux nawija! Energiczny raper w wywiadzie dla Altao.pl! - Zespoły i Artyści

Mierzył się z hejtem. Przeżywał gorsze chwile. Jego muzyka nie od razu spotkała się z dużym entuzjazmem, a pierwsze płyty nie sprzedawały się dobrze. Ale dziś CzuuX (Piotr Czupryn), także YouTuber, to „złoty” chłopak zadowolony ze swojej twórczości. Jego single: „Lizak” i „Troja” oraz wcześniejsze „O co ci chodzi” mają miliony wyświetleń. A niedawny „Fałsz” to kawałek, w którym dzieli się ze słuchaczami osobistymi sprawami i rozlicza z demonami przeszłości. Fajnie, że zabiegany w szalonym i barwnym, ale często mrocznym świecie, znalazł dla nas trochę czasu na rozmowę.

 -

Odwiedzin: 394

Autor: adminWolny czas, przygoda

Komentarze: 1

Wywiad: Mateusz „Mati” Strupiński – Ninja, który "przenosi" góry! - Wolny czas, przygoda

Przed Wami Mati. Niech Was jednak nie zmyli zdrobniałe imię. To bowiem chłopak, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, i który nigdy się nie poddaje. Walczy o marzenia. Kocha życie w sposób ekstremalny. Finalista Ninja Warrior Polska i Mistrzostw Europy OCR. Trener gimnastyki i wspinaczki, pokonujący na swej drodze liczne przeszkody. Oto Mateusz Strupiński! W przerwie od intensywnych ćwiczeń i kolejnych zawodów, udzielił naszemu portalowi ciekawego, długiego, mądrego i szalonego wywiadu. Czytajcie zatem, a będziecie zmotywowani do działań, do nowych postanowień!

FAUST z koncertowym albumem „Voodoo Live”! - Muzyczne Style

Mamy dobre info dla fanów trash metalu w wykonaniu zespołu FAUST! Grupa ta wyniesie z mroku na światło dzienne koncertowy album pt. „VooDoo Live”. Stanie się to już jutro, tj. 16 września 2023 roku. Całe wydawnictwo zawiera materiał zarejestrowany podczas wcześniejszego występu w warszawskim klubie VooDoo, gdzie na perkusji „szalał” Paweł „Pavulon” Jaroszewicz (Batushka, ex-Vader).

Polecamy podobne artykuły

"Pyszny" wywiad z kreatywnym muzykiem o pseudonimie Kwazzy! - Zespoły i Artyści

Żółta bluza dresowa, męskie warkoczyki blisko skóry głowy i zamyślony wyraz twarzy – tak na fotografii promującej singiel „Pysznie” prezentuje się Kwazzy. Apetyczny tytuł i oryginalna ksywka, prawda? A ponieważ portal Altao.pl to miejsce, gdzie oryginalnych i utalentowanych młodych ludzi lubimy szczególnie, nie było innej możliwości, jak porozmawiać także z tym artystą. Koniecznie więc przeczytajcie ów wywiad. Będziecie nasyceni!

"Window Of Hope" – pozytywna piosenka od duetu Shandy and Eva - Zespoły i Artyści

15 lipca do sieci trafił teledysk do nowego singla duetu Shandy & Eva. Już sam tytuł – „Window Of Hope” powoduje, że w brzuchu fruwają motyle, a w głowie pojawia się nadzieja na lepsze jutro. Ale dopiero, kiedy obie panie zaczynają śpiewać, zapraszając do swego świata pełnego refleksji, serduszko bije w równym tempie. Co Shandrelica Casper i Ewa Żmijewska powiedziały na temat swojego singla?

Romuald Lipko – kompozytor ludzkich serc - Zespoły i Artyści

Zazwyczaj nie budzę się w nocy. Tym razem było jednak inaczej. Z 5 na 6 lutego 2020 obudziłem się około godziny 1:00. Spojrzałem na telefon i dowiedziałem się, że na tamten świat przeniósł się wybitny aktor Kirk Douglas. Bardzo lubiłem go jako artystę, ale również jako pogodnego człowieka. Miał 103 lata! Sytuacja powtórzyła się następnej nocy – znowu nie wiem dlaczego. Wstałem o 3 nad ranem i sprawdziłem wiadomości w mojej komórce. Wszędzie informacje o wybitnym kompozytorze i jednym z najważniejszych przedstawicieli polskiej muzyki rockowej…

Wizja Lokalna – klasyczny rock im w duszy gra! - Zespoły i Artyści

Uwaga! Musieliśmy przeprowadzić wizję lokalną. Pewien polski poznański zespół od trzech lat nieźle „łobuzuje” na scenie, i sprawia, że publika zarażana jest klasycznym rockiem i gitarowym graniem pamiętającym lata 90. Jest ich pięciu. I nazwali się nomen omen Wizją Lokalną. Mamy nadzieję, że po lekturze wywiadu, jaki przeprowadziliśmy z gitarzystą Bartoszem Boguszem, ta grupa rockowa zdobędzie też fanów spoza Wielkopolski.

Wywiad z muzycznym duetem KADAR - Zespoły i Artyści

Wiele mamy w Polsce zespołów, które swoją skoczną muzykę (niekoniecznie disco polo) kierują głównie do ludzi młodych. A co z osobami starszego pokolenia pragnącymi rozerwać się, słuchając np. klasycznych utworów ze swoich dawnych, szkolnych lat? Spokojnie. Jest pewien duet wychodzący naprzeciw ich oczekiwaniom. To KADAR – założony w 2017 roku przez dwóch wokalistów Dariusza Gajdę i Krzysztofa Rydzelewskiego. Udało się nam przeprowadzić wywiad z tymi dwoma sympatycznymi panami.

Teraz czytane artykuły

Wywiad z Grzegorzem Majzelem – muzykiem pełnym pasji i pozytywnej energii! - Zespoły i Artyści

Pochodzi ze Śląska. Mieszka w Sosnowcu. Wystarczy z nim chwilę porozmawiać, aby przekonać się jak wielkim jest optymistą, człowiekiem przekazującym tylko dobre wibracje. A kiedy posłucha się jego piosenek, to już całkiem można odlecieć w piękną krainę łagodności. Grzegorz Majzel – bo o nim mowa – potrafi szczerze przekazywać emocje bez popadania w patos. Cieszymy się, że zgodził się na wywiad dla portalu Altao.pl, aby opowiedzieć m.in. o swoich pasjach.

 -

Odwiedzin: 2004

Autor: pjZespoły i Artyści

Komentarze: 1

67-letnia Kora przegrała walkę z rakiem… - Zespoły i Artyści

Rok 2018. 28 lipca. Sobota rano. Do opinii publicznej dotarła smutna informacja: Kora, charyzmatyczna wokalistka zespołu Maanam zmarła na ranem w Roztoczu. Artystka przegrała kilkuletnią batalię z genetycznym nowotworem jajnika. Wraz z jej odejściem zakończył się ważny etap polskiej muzyki rockowej.

Wywiad z Grześkiem Goliankiem z metalowych grup Psychotype i Faust Band Poland - Zespoły i Artyści

Granie w zespole wymaga wiele poświęcenia i zaangażowania. A granie w dwóch dobrze zapowiadających się bandach? O sprawy z tym związane zapytałem gitarzystę grup metalowych: powstałej w Norwegii Psychotype i Faust, Grześka Golianka. Muzyk opowiedział nam o nadchodzącej płycie pierwszego z zespołów, albumie "Wspólnota brudnych sumień", powstających gitarach i kilku innych sprawach. Zapraszam do lektury!

 -

Odwiedzin: 3146

Autor: AhyrionRecenzje filmów

Komentarze: 1

"Avengers: Koniec gry" – Coś się kończy, coś się zaczyna - Recenzje filmów

Dawno temu, w zagubionej pośród afgańskiej pustyni jaskini, narodził się bohater. Przy szczęku metalu, z mieszaniny ryzyka i brawury powstał „Iron Man”, który zawładnął sercami fanów jedenaście lat temu, dając początek filmowemu uniwersum na niespotykaną wcześniej skalę. Teraz, gdy do kina trafia „Avengers: Koniec Gry”, cały ten projekt w pewnym sensie zostaje zwieńczony, kończy się bardzo ważny etap kina superbohaterskiego. Nie jest to jednak koniec definitywny, a początek czegoś innego. Jedno jest pewne, obok „Endgame” niełatwo przejść obojętnie.

"Diuna" – Na pustynnej planecie, gdzie strach zabija duszę - Recenzje książek

Grudzień roku 2020 – mój plan nie wypali. A cóż takiego chciałem wtedy zrealizować? To oczywiste. Polecieć na planetę Arrakis, czyli po kolei: przeczytać (pierwszy raz w życiu!) powieść Franka Herberta, odświeżyć sobie adaptację Davida Lyncha oraz odwiedzić kino, aby rozkoszować się wizją Denisa Villeneuve'a. Kiedy przekazano informację, że premiera „Diuny” zostaje przesunięta na październik 2021, przyśpieszyłem dwie pierwsze misje. Niniejszy tekst nie jest jednak recenzją filmu z lat 80., tylko kultowej książki science fiction, uznanej za arcydzieło gatunku. Zanurzmy więc wspólnie stopy w piaskach pustyni…

Nowości

Stowarzyszenie "Broda i Tatuaż" – wielkie mięśnie, wielkie serca! - Organizacje

W głowach Polaków panuje przekonanie, że mężczyzna z tatuażem to zły człowiek jest. A gdy jeszcze potężnie zbudowany i ma brodę, to lepiej uciekać przed nim jak najdalej. Bo przecież tak groźny wygląd nie oznacza nic pozytywnego. Panowie ze Stowarzyszenia „Broda i Tatuaż – Bard Clan” sprawiają, że taki wizerunek bardzo mija się z prawdą. Bije od nich szczera radość i co ważne – pasja i zaangażowanie do niesienia pomocy słabszym z hasłem na ustach: „Różni Ale Równi”!

Test rumuńskiego "dżipa" na polskich wybojach. DACIA DUSTER ECO-G 100 w wersji Extreme! - Nowinki motoryzacyjne

Przed Wami recenzja poświęcona modelowi samochodu, który na przestrzeni lat niewątpliwie odniósł spory sukces i to nie tylko na polskim rynku. Jestem poniekąd fanem marki Dacia, ale jeśli chodzi o Dustera – bo o nim będzie mowa – to można powiedzieć, że jestem już wręcz zdecydowanie jego wielbicielem! Oczywiście, jest wiele lepszych czy ładniejszych aut, ale w kategorii cena – jakość, albo jak to mawia mój znajomy z Warszawy: „price performance”, naprawdę trudno znaleźć coś lepszego. Zwłaszcza w kategorii cenowej do ok. 100 000 zł.

Pierwszy DJENT-FEST w Warszawie. Będzie metalowo i progresywnie! - Festiwale muzyczne

Warszawski Potok to lokal, w którym orzeźwiające napoje leją się strumieniami. Ale jest coś jeszcze, co przyciąga ludzi w jego progi. To bowiem klub nazywany Domem Ludźmi Rocka. A skoro tak, to należy spodziewać się w nim licznych koncertów, rockotek i innych muzycznych eventów w jakże przyjaznej atmosferze. Jednym z takich wydarzeń będzie DJENT-FEST, a więc pierwsza edycja festiwalu skupionego na nowoczesnych progowo-metalowych brzmieniach. 30 września o godzinie 20.00 na scenę będą po kolei wchodzić trzy kapele grające nisko i spod znaku zakazanego słowa na „D”!

"Psychotherapy" – Trippin'dog płytą po głowie uderza! - Recenzje płyt

Dwa lata temu, w marcu przez internetowe wrota Altao.pl przeszedł Trippin’dog na czele z Piotrem „Tymą” Tymonem – basistą i człowiekiem od przemyślanych tekstów. Jego bardzo autorski projekt, zrodził się w Gdańsku. Już minialbum pokazał, że taka niszowa muzyka, pełna psychodelicznych brzmień i tematyki zagłębionej w ludzkiej egzystencji, ma sens! Długogrająca, fizyczna płyta pt.„Psychotherapy” gryzie równie mocno, zostawiając na ciele i duszy wyraźne ślady. W trakcie jej słuchania, można przeobrazić się w Jokera, który wyrywa sobie włosy, ale jednocześnie nie zdejmuje słuchawek z uszu. Może ma nadzieję na wyleczenie?

A teraz cisza, bo Czuux nawija! Energiczny raper w wywiadzie dla Altao.pl! - Zespoły i Artyści

Mierzył się z hejtem. Przeżywał gorsze chwile. Jego muzyka nie od razu spotkała się z dużym entuzjazmem, a pierwsze płyty nie sprzedawały się dobrze. Ale dziś CzuuX (Piotr Czupryn), także YouTuber, to „złoty” chłopak zadowolony ze swojej twórczości. Jego single: „Lizak” i „Troja” oraz wcześniejsze „O co ci chodzi” mają miliony wyświetleń. A niedawny „Fałsz” to kawałek, w którym dzieli się ze słuchaczami osobistymi sprawami i rozlicza z demonami przeszłości. Fajnie, że zabiegany w szalonym i barwnym, ale często mrocznym świecie, znalazł dla nas trochę czasu na rozmowę.

"One Piece" – Pirackie marzenia! - Seriale

„Gum gumowy… pocisk!”. Krzyczy bohater nowego serialu Netflixa, po chwili wystrzeliwując przed siebie… rękę. A ja zamiast kręcić nosem na taką abstrakcyjną scenę, uśmiecham się szeroko, klaszczę, a nawet go dopinguję. Tak. Bo „One Piece” to produkcja mającą serducho po właściwej stronie, szalenie kreatywna, z postaciami, które z miejsca się uwielbia. Działa jako live action na podstawie popularnej japońskiej mangi. Wygrywa na poziomie czysto rozrywkowym oraz emocjonalnym. Czas zatem rozwinąć żagle i pod piracką banderą popłynąć ku przygodzie.

Artykuły z tej samej kategorii

A teraz cisza, bo Czuux nawija! Energiczny raper w wywiadzie dla Altao.pl! - Zespoły i Artyści

Mierzył się z hejtem. Przeżywał gorsze chwile. Jego muzyka nie od razu spotkała się z dużym entuzjazmem, a pierwsze płyty nie sprzedawały się dobrze. Ale dziś CzuuX (Piotr Czupryn), także YouTuber, to „złoty” chłopak zadowolony ze swojej twórczości. Jego single: „Lizak” i „Troja” oraz wcześniejsze „O co ci chodzi” mają miliony wyświetleń. A niedawny „Fałsz” to kawałek, w którym dzieli się ze słuchaczami osobistymi sprawami i rozlicza z demonami przeszłości. Fajnie, że zabiegany w szalonym i barwnym, ale często mrocznym świecie, znalazł dla nas trochę czasu na rozmowę.

MONIKA SUSŁYK BAND – wszystko, co warto wiedzieć o tym "szalonym" zespole! - Zespoły i Artyści

Poznali się w 2018 roku podczas tworzenia lokalnego projektu Gospel. Przez dwa lata koncertowali z coverowym materiałem, a od 2020 roku rozpoczęli pracę nad autorskimi piosenkami. Kilka z nich już zaprezentowali, a niedługo wydadzą płytę, która w pełni pozwoli wszystkim słuchaczom zanurzyć się w mieszance muzyki alternatywnej, ambitnego popu, elektronicznego disco, podlanej lekko jazzowym klimatem. Przed państwem Monika Susłyk Band. Tak, dobrze myślicie – charyzmatyczna Monika jest tam wokalistką! I to jakże utalentowaną i żywiołową. Razem z trzema muzykami przeobraża się w „romantyków z groovowym pazurem”!

Wojciech Wajc śpiewa o miłości. Czy (w) "Dzięki Tobie" jest ona spełniona? - Zespoły i Artyści

Młody wokalista, muzyk, songwriter. Artysta, który od najmłodszych lat związany jest z muzyką. Wojciech Wajc – bo o nim mowa – wydał właśnie drugi, autorski singiel. Warto było na niego czekać z kilku względów. „Dzięki Tobie”, dzięki niemu.

Sophie Szklarska kocha "Najmocniej"! - Zespoły i Artyści

„Nigdy nie myślałam, że będę pisać piosenki o miłości… a tu proszę” – tak o zaczyna opowiadać o swoim muzycznym dziecku Sophie Szklarska. „Najmocniej” to singiel hipnotyzujący, brzmieniowo ambientowy, zaśpiewany wokalem jakże intrygującym (dość podobnym do Brodki). Zaprezentowany światu 3 marca 2023 roku, otwiera dla Sophie nowe drzwi w muzycznej karierze.

"Bateria" – "energetyczna przepychanka z emocjonalnym wampirem" Natalii Zalewskiej! - Zespoły i Artyści

Poznajcie Natalię Zalewską. To pochodząca z Sierpca 26-letnia wokalistka, której życie codzienne wypełnia muzyka i śpiew. Jest właścicielką akademii musicalowej oraz pełni funkcję artist managerki w wytwórni muzycznej. Z wykształcenia jest… elektroradiologiem. Dzisiaj, we wtorek, 7 lutego 2023 roku, publikuje swój pierwszy, autorski utwór pt. „Bateria”.

Pliki cookie pomagają nam technicznie prowadzić portal Altao.pl. Korzystając z portalu, zgadzasz się na użycie plików cookie. Pliki cookie są wykorzystywane tylko do działań techniczno-administracyjnych i nie przekazują danych osobowych oraz informacji z tej strony osobom trzecim. Wszystkie artykuły wraz ze zdjęciami i materiałami dostępnymi na portalu są własnością użytkowników. Administrator i właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za tresci prezentowane przez autorów artykułów. Dodając artykuł, zgadzasz się z regulaminem portalu oraz ponosisz odpowiedzialność za wszystkie materiały umieszczone przez Ciebie na stronie altao.pl. Szczegóły dostępne w regulaminie portalu.

© 2023 altao.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
3.102

Akceptuję pliki cookies
W ramach naszego portalu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym momencie zmiany ustawień dotyczących cookies. Jednocześnie informujemy, iż warunkiem koniecznym do prawidłowej pracy portalu Altao.pl jest włączenie obsługi plików cookies.

Rozumiem i akceptuję