O nasChronologiaArtykułyWspółautorzyPocztaZałóż bloga
 -

Michał "Nisha" Jankowski – najlepszy esportowiec 2020! - E-sport

To chłopak z pasją i talentem. Ma dopiero 20 lat, a osiągnął już wiele i zarabia sporo, bo nawet około milion dolarów! Ale Michał Jankowski, znany w swojej branży jako „Nisha” nie jest światowej sławy piłkarzem czy tenisistą. Uprawia sport, to prawda. Jednak robi to, siedząc przed ekranem komputera! 22 listopada w trakcie prestiżowej gali Esports Awards 2020 odebrał nagrodę w kategorii: najlepszy esportowiec roku na PC!

Wstęp
Treść artykułu
Galeria zdjęć
Opinie
Polecane artykuły
pj (15301 pkt)
Ilość odwiedzin:
2 845
Czas czytania:
3 402 min.
Kategoria:
E-sport
Autor:
pj (15301 pkt)
Dodano:
1438 dni temu

Data dodania:
2020-12-03 16:27:43

To ogromny zaszczyt, tym bardziej że nasz młody reprezentant Team Secret, grający w DOTA 2, miał silnych konkurentów w walce o ten tytuł (chociażby takie gwiazdy, jak: Rasmus ,,Caps” Winter, Mathieu „ZywOo” oraz Benjy ,,Benjyfishy” Fish, którego na Twitterze obserwuje ponad milion fanów).

 

Zanim nieco przybliżę Wam sylwetkę Michała Jankowskiego, najpierw przypomnę, że w lutym tego roku odbyła się rodzima ceremonia związana z e-sportem. Mowa o Polish Esport Awards, czyli dokładnie o plebiscycie, w którym to społeczność (złożona z miłośników elektronicznej rozrywki) wybiera własnych faworytów w różnych kategoriach (łącznie w siedmiu: Gracz Roku, Organizacja Roku, Turniej Roku, Komentator Roku, Trener Roku, Odkrycie Roku oraz Osobowość Roku). Najlepszym z najlepszych okazała się także chłopak o nazwisku Jankowski (czuję się dumny, że posiadam identyczne), ale o innym imieniu – Marcin.

 

Pora wrócić do bohatera artykułu. 20-letni „Nisha” to człowiek – mimo młodego wieku – doświadczony. Co prawda, jego kariera „kliknęła” porządnie dwa lata temu, kiedy przyłączył się do drużyny o nazwie Team Secret (razem wygrali 8 dużych turniejów, w tym The Chongqing Major i DreamLeague Season 13), ale pierwsze kroki w e-sporcie stawiała lata temu.

 

Nie wiadomo o nim za wiele. Zawodnik niechętnie udziela wywiadów i nie lubi o sobie opowiadać. To co można o nim przeczytać, to fakt, że jest profesjonalistą od 14 roku życia. Najpierw należał do do polskiego zespołu Let's Do It, gdzie rozwijał swoją pasję wspólnie z rodzonym bratem – Przemkiem „Supremem”. W 2015 roku wziął udział w kwalifikacjach do ESL One Frankfurt. Wtedy dołączył też do niemieckiej organizacji ALTERNATE aTTaX. Natomiast mając 18 lat, jako świeżo upieczony maturzysta, zarabiał już prawie 300 tysięcy dolarów, wzbudzają zazdrość oraz podziw szkolnych kolegów. Co więcej, zdobył złoto m.in. na PVP Esports Championship. Muszę jeszcze wspomnieć, że dostał się organizacji Team Kinguin i wygrał jeden turniej rangi Major w Chongqingu, a drugi w Disneylandzie.

 

Michał Jankowski jest obecnie najsilniejszym filarem międzynarodowej drużyny Team Secret. Podobno wiele osób miało obawy, czy będzie w stanie wejść na miejsce swojego poprzednika, czy poradzi sobie z presją. Niepotrzebnie. „Nisha” udowodnił im, że jest skupionym i znakomitym graczem. Takim, który mocno skupia się na ekranie komputera. No i potrafi występować na niemal każdej pozycji.

 

 

 

Co ciekawe, nie ma konta w mediach społecznościowych. To rzemieślnik, introwertyk i perfekcjonista w jednej osobie, który oddaje się swojej pasji i dyscyplinie w stu procentach. Ciężko trenuje przez wiele godzin. Nie ma czasu i chęci na typowe rozrywki dla ludzi w jego wieku. Dlatego jest dziś tu, gdzie zawsze pragnął. I spełnił swoje marzenie. Został wybranym najlepszym zawodnikiem komputerowym DotA 2 na świecie!

 

Michał "Nisha" Jankowski (źródło: youtube.com/screenshot)

 

 

Nic dziwnego. Chłopak, mimo bycia indywidualistą na pozycji carry, świetnie dogaduje się z kolegami z jednej drużyny. Daje się poznać jako opanowany, zawsze skuteczny (podejmujący odważne decyzje) esportowiec, który np. dostosowuje się do rozgrywki niezależnie od wprowadzanych do niej aktualizacji.

 

Obecnie jest najlepiej zarabiającym polskim graczem w e-sporcie (ciekawe, co czuje jego brat). Łącznie wygrał ponad 920 tys. dolarów! (podczas wszystkich turniejów). Na ten szczyt zaprowadziła go najbardziej popularna gra na Steam z kategorii MOBA (ang. Multiplayer online battle arena), czyli, podobna do „League of Legends”, wydane przez Valve Corporation „Dota 2”. To produkcja, która zachwyca miliony osób na świecie. Codziennie wchodzą one do bitwy na śmierć i życie, wcielają się w jednego z ponad setki dostępnych bohaterów.

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

Na przykładzie Michała i wielu mu podobnych zawodników, można wysnuć wniosek, że e-sport to przyszłościowa dziedzina. Jej skromne początki sięgają roku 1972. Wówczas na Uniwersytecie Stanfordzkim odbył się turniej gry pt. „Spacewar”, w którym wygraną była roczna prenumeratę popularnego czasopisma. W Polsce natomiast wszystko zaczęło się w 1997 roku od tytułu o nazwie „Quake” (słynna strzelanka).

 

Podsumowując, nie trzeba mieć szybkich nóg i potężnych mięśni, aby zostać profesjonalnym esportowcem. Ale i tak należy się bardzo napracować, aby trafić do tych najlepszych zawodowców rywalizujących na wirtualnej arenie. I korzystających z super nowoczesnych sprzętów podłączonych do internetu. Niektórzy stwierdzą, że nie ma się czym fascynować, że mecze takie w porównaniu z boksem na żywo czy koszykówką, są totalnie nudne. Nic bardziej mylnego. Są efektowne i trzymają w napięciu.

 

Logo gali (źródło: earlygame.com)

 

Na koniec wspomnę, że Esports Awards to organizowana w Stadium Arlington w USA gala, w trakcie której poza statuetką dla najlepszego gracza, przyznawane są także trofea dla m.in. drużyn, organizacji i dziennikarzy.

 

Oto lista zwycięzców Esports Awards 2020:

 

Esportowa mobilna gra: „Freefire

Esportowy wydawca: „Riot Games

Esportowa gra roku: „League of Legends

Esportowy debiutant (PC): Ryu „Keria” Min-seok (T1)

Esportowy debiutant (konsole): Anthony „Shotzzy” Cuevas-Castro (Dallas Empire)

Esportowy gracz mobilny: Made Bagas „Zuxxy” Pramudita (Bigetron RA)

Esportowy gracz konsolowy: Anthony „Shotzzy” Cuevas-Castro (Dallas Empire)

Esportowy gracz komputerowy: Michał „Nisha” Jankowski (Team Secret)

Esportowa drużyna: Team Secret (Dota 2)

Esportowy trener: Lee „Heen” Seung Gon (Team Secret)

Esportowa osobistość: Carlos „ocelote” Rodríguez

Streamer: Ibai

Esportowa organizacja: G2 Esports

Zagranie: İsmailcan „XANTARES” Dörtkardeş (BIG)

Esport studencki: Tyrelle Appleton

Esportowa agencja wspierająca: CSA

Strona o esporcie: Esports Observer

Host: Eefje „sjokz” Deporteere

Analityk: Chad „SPUNJ” Burchill

Seria treści: Eavesdrop Podcast

Fotograf: Rich Loch

Twórca wideo: Logan Dodson

Cosplayer: Glory Lamothe

Twórczość kreatywna: otwarcie sezonu „League of Legends”

Esportowa kreacja/zespół kreatywny: Paper Crowns

 

Dostawca sprzętu: Elgato

Partner komercyjny: Logitech

Dziennikarz: Emily Rand

Zespół produkujący treści: League of Legends European Championship

Twórca treści: UpUpDownDown

Komentator (play by play): Clayton „CaptainFlowers” Raines

Komentator (colour): Michael „KiXSTAr” Stockley

 

Źródło: www.esportsawards.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą Altao.pl. Kup licencję

Galeria zdjęć - Michał "Nisha" Jankowski – najlepszy esportowiec 2020!

Temat / Nick / URL:

Treść komentarza:

Więcej artykułów od autora pj

 -

Wszyscy Laureaci Nagród Nobla 2024 - Kultura

Od 7 do 14 października trwał Tydzień Noblowski. W tych dniach ogłoszono nazwiska zwycięzców ze wszystkich dziedzin: fizjologii i medycyny, fizyki, chemii, literatury, Pokojowej Nagrody Nobla oraz nauk ekonomicznych. Przed Wami nasze lekko spóźnione podsumowanie, w którym tradycyjnie podajemy uzasadnienie przyznania tych prestiżowych nagród oraz czym dokładnie zajmowali się laureaci.

 -

Nike 2024 – laureatką 93-letnia poetka Urszula Kozioł! - Kultura

W niedzielę 6 października przyznano Nike. To Nagroda Literacka za najlepszą książkę poprzedniego roku. Nagroda, która „narodziła się” w 1997 roku, inspirując się brytyjskim Bookerem. Tym razem ze statuetki cieszyła się Urszula Kozioł. Po kilku nominacjach w dawniejszych latach, wreszcie mogła „przytulić” Nike. Otrzymała ją za tom poezji pt. „Raptularz”. Jakie porusza w niej tematy? Kto jeszcze znalazł się w gronie finalistów? O tym w niniejszym tekście.

 -

Kryształ Pamięci – idealne miejsce do przechowania... ludzkiego genomu - Technologie

Jest mały, okrągły i przezroczysty. Ale nie to są jego główne zalety. Najważniejsze, że potrafi pomieścić… 360 TB (terabajtów) informacji. Mowa o „krysztale pamięci”, dysku stworzonym ze stopionego kwarcu przez naukowców z brytyjskiego Uniwersytetu Southampton. Tak wytrzymałym, że nie straszne dla niego ani ekstremalne mrozy, ani 1000 stopni Celsjusza. Ba! Nawet nie będzie zniszczony przez bezpośrednie uderzenie siły do 10 ton na cm2 i nie zagrozi mu promieniowanie kosmiczne. Z tym dyskiem nic nie może się równać (od 2014 nadal jest w Księdze Rekordów Guinnessa). Nie dziwne więc, że to na nim postanowiono przechować na wieczność ludzki genom.

 -

Niebezpieczne grzybobranie – objawy zatrucia, pierwsza pomoc i ważne zasady - Zdrowie i uroda

Sezon grzybowy w pełni. Przez las przedziera się wielu ludzi w poszukiwaniu tych przysmaków. Ale nawet najbardziej doświadczeni mogą narazić siebie, jak i innych na niebezpieczeństwo. I nie mamy na myśli atak dzikiego zwierza, tylko pomyłkowe zerwanie grzybów uznanych za trujące.

 -

"Czas Apokalipsy" – droga przez piekło… - Artykuły o filmach

Podpułkownik William „Bill” Kilgore uwielbiał zapach napalmu o poranku, bo wtedy całe wzgórze pachniało zwycięstwem. Francis Ford Coppola, reżyser arcydzieła, znajdującego się w licznych zestawieniach najlepszych filmów w historii kina, nie czuł jednak, że jego misja się powiedzie. Realizacja „Czasu Apokalipsy” była niczym wspinaczka na najwyższy szczyt, ścieżką krętą, skalistą, gdzie z góry w każdej chwili mogła spaść lawina. Jak długo powstawała ta produkcja? Z czym musiał zmierzyć się zdobywca Oscara za „Ojca Chrzestnego II”? O tym dowiecie się w niniejszym tekście, który nie będzie ani szczegółową recenzją, ani tym bardziej analizą fabuły. Będzie za to opowieścią o dążeniu do celu, bez względu na piętrzące się przeszkody. Nad filmem wisiała klątwa, ale Coppola się nie poddał, za co należą mu się niskie pokłony.

Polecamy podobne artykuły

 -

"Arcane" – Animowana petarda! - Seriale

Z filmami będącymi bezpośrednio adaptacjami gier albo czerpiącymi pełnymi garściami z najlepszych dzieł w historii wirtualnej rozrywki jest jak z owocami, które są piękne na zewnątrz, a zgniłe w środku. Na palcach jednej ręki można policzyć tytuły, które dają się oglądać bez wypluwania popsutych „resztek miąższu i martwych robaków”. Ktoś rzuci: „Mortal Kombat”. Jeszcze inny: „Silent Hill” albo „Prince of Persia”. Ja jednak z uśmiechem na ustach krzyknę, że powstała produkcja, która bije na głowę wymienione „hity”. Mowa o „Arcane” – amerykańskim miniserialu na motywach słynnej sieciowej serii „League of Legends” od studia Riot Games i platformy Netflix.

 -

Intel Extreme Masters 2020 – Natus Vincere, emocje i koronawirus - E-sport

1 marca zakończył się wielki finał Intel Extreme Masters, czyli największej w Polsce imprezy e-sportowej. W czym była podobna do wcześniejszych? Na pewno pod względem emocji i pięknej rywalizacji, jakie wykazywali finaliści, grając w „Counter Strike: Global Offensive” i „Starcraft II”. Ale przejdzie do historii z innego powodu. Wojewoda śląski zdecydował, aby ją zamknięto dla publiczności – winowajcą okazał się koronawirus, a konkretniej strach przed epidemią. Fani mogli oglądać zmagania drużyn tylko online.

 -

Intel Extreme Masters 2018 zakończony. Kto wygrał? - E-sport

4 marca poznaliśmy już nazwy wszystkich zwycięskich drużyn uprawiających e-sport i biorących udział w prestiżowym turnieju Intel Extreme Masters w Katowicach. Finały imprezy odbywały się przez dwa weekendy, najpierw 24-25 lutego, a następnie 2-4 marca.

Teraz czytane artykuły

 -

Michał "Nisha" Jankowski – najlepszy esportowiec 2020! - E-sport

To chłopak z pasją i talentem. Ma dopiero 20 lat, a osiągnął już wiele i zarabia sporo, bo nawet około milion dolarów! Ale Michał Jankowski, znany w swojej branży jako „Nisha” nie jest światowej sławy piłkarzem czy tenisistą. Uprawia sport, to prawda. Jednak robi to, siedząc przed ekranem komputera! 22 listopada w trakcie prestiżowej gali Esports Awards 2020 odebrał nagrodę w kategorii: najlepszy esportowiec roku na PC!

 -

Przystanek Woodstock 2017 – kto zagra? - Kultura

Były obawy, że może się nie odbyć. Na szczęście stało się inaczej. Wielkimi krokami zbliża się kolejny – bo o nim mowa – Przystanek Woodstock. Będzie to już 23. edycja najpiękniejszego festiwalu świata! (jak nazywa go Jurek Owsiak). Z zagranicznych znanych grup mocnego grania scenę do czerwoności rozgrzeją m.in. mocny amerykański zespół Trivium oraz metalowo-skandynawski Amon Amarth. Wśród polskich artystów pojawią się natomiast: punkowo-funkowy Łąki Łan, romantyczno-refleksyjny Lemon i energetyczny, popularny Nocny Kochanek.

 -

Comedy Wildlife Awards 2023: "Polskie" kłótliwe dzwońce i kangur z "gitarą" - Fotografia/Malarstwo

Zwierzęta są jak ludzie. Nie wierzycie? Wystarczy spojrzeć na nagrodzone zdjęcia w konkursie Comedy Wildlife Photography Awards. Na jednym z nich, tym głównym, pewien kangur zachowuje się tak, jakby grał na niewidzialnej gitarze. Na drugim, też zwycięskim, ale w kategorii Junior Award, młody dzwoniec (mały ptak z rodziny łuszczakowatych) „strzela focha”, bo chyba jedzonko dostarczone przez rodziców nie było smaczne. A więc „ludzkie zachowania”, przez co też tak prawdziwe, emocjonalne, ale i bardzo zabawne! W tym drugim przypadku mowa nawet o ptakach sfotografowanych przez Polaka – Jacka Stankiewicza!

 -

Magiczny i kameralny koncert – Halina Mlynkova zaczarowała filmowymi piosenkami! - Fotorelacje

4 grudnia – dwa dni przed mikołajkami. Czy można wymarzyć sobie lepszy czas, aby usłyszeć i zobaczyć na żywo Halinę Mlynkovą? Piosenkarka, autorka tekstów, niegdyś znana jako wokalistka folkowego zespołu Brathanki, a od 2011 roku dumnie krocząca solową ścieżką. Do Kowala na Kujawach przybyła wraz ze smyczkowym kwartetem i muzykiem, któremu zapewne brzmienia instrumentów klawiszowych śnią się codziennie. Wszyscy licznie zgromadzeni na głównej sali OSP miłośnicy głosu Haliny zostali więc zaczarowani i w myślach zgadywali tytuły filmów. Artystka wręczyła bowiem piękny prezent – wykony coverów z nowego albumu pt. „Film(l)ove”, powstałego z miłości do klasyków kina i jednocześnie zainspirowanego własnym życiem. Ten kameralny koncert był nie tylko niezwykłym doświadczeniem, opowieścią pełną emocji, ale też idealnym podsumowaniem Festiwalu Białe Walce im. Jana Nowickiego.

 -

Slow(e)motion wypuszcza w świat debiutancki singiel pt. "Odbijam się"! - Zespoły i Artyści

Slow(e)motion to projekt z Gdańska i Lublina, który tworzy dwójka wieloletnich przyjaciół – producent Albert Zapalski i wokalistka Laura Śliwa. Wspólny entuzjazm z komponowania i gust muzyczny, przerodził się jeszcze w tym roku w zgrany duet. Ich celem jest przekucie emocji, przemyśleń i wartości w muzykę, dającą możliwość do chwili refleksji nad własnymi przeżyciami. Tego słuchacze doświadczą 4 czerwca. Wtedy zapoznają się z debiutanckim singlem, o jakże wymownym tytule – „Odbijam się”.

Nowości

 -

Igor Jaszczuk i jego szczerze wyśpiewane "Złoto"! - Muzyczne Style

Jak to jest, gdy potyka się człowiek? Na to pytanie szuka odpowiedzi Igor Jaszczuk w swoim, nowym, trzecim autorskim singlu o dość przewrotnym tytule „Złoto”. Jednocześnie artysta zapowiada w ten sposób nadchodzącą płytę. „Blizny” pojawią się po 25 latach przerwy z muzyką!

 -

British Film Festival ogłasza pełny program! - Kultura

British Film Festival, którego pierwsza edycja odbędzie się już między 13 a 17 listopada w Poznaniu, ogłasza pełny program. W planach prawie 60 tytułów w 9 sekcjach filmowych, pokazy w zaskakujących miejscach, zagraniczni goście i wyjątkowe współprace. Bilety i karnety już w sprzedaży!

 -

"Cyfrowa gra” powróciła. KOMBI Łosowski nadal naładowany energią! - Muzyczne Style

Rok 2024. Co się działo wtedy w świecie polskiej muzyki? Na przykład 40 lat minęło od wydania przełomowej i legendarnej płyty „Nowy rozdział”, na której w całej pełni ukazał się elektroniczny i nowatorski styl muzyki KOMBI. Muzyki skomponowanej przez Sławomira Łosowskiego. I teraz najlepsze – instrumentalna „Cyfrowa gra” z tego krążka pod koniec października pojawiła się odnowiona niczym remake kultowej gry.

 -

Muzyczny "HORROR MOVIE"... - Muzyczne Style

emocean drive, projekt wykonujący gitarową muzykę rozrywkową, zaprasza na seans z dreszczykiem! Ich najnowszy utwór "Horror Movie" to połączenie mrocznej piosenki i filmu grozy.

 -

"Infrænum" – Na wieki wieków strzeżmy go! - Recenzje książek

Często jest tak, że nie znamy początkującego pisarza, ale zaintrygowała nas okładka jego książki oraz sam opis fabuły. Na tyle, że jak najszybciej pragniemy zdobyć ów „pergamin”. Wyruszamy więc na poszukiwania. A gdy już uda się nam odnaleźć tę „tajemniczą księgę”, zaczynamy ją otwierać powoli, z dreszczykiem emocji. Ja tak miałem z „Infrænum”. Obcowanie z tą powieścią było niczym przedzieranie się przez gęsty, mroczny las, z nadzieją, że na końcu wkroczy się na drogę, przy której stoi oświetlony lampą naftową dom, a w nim odpowiedzi na wszelkie pytania większe niż życie.

 -

"Ferdenheimer" – to byłby niekiepski film o ojcu bomby atomowej! - Zabawne

Amerykański fizyk Robert Oppenheimer w czasie II wojny światowej był dyrektorem programu rozwoju broni jądrowej "Manhattan". Wydawało się, że Polak Ferdynand Kiepski pierdzi tylko w fotel. Ale nie. On też na zlecenie rządu stworzył prawdziwą bombę. Nie wierzycie? Wszystko zostało udokumentowane. Nawet przetestowane! Wyniki? Alert: Siła eksplozji odrzuciła naukowca Paździocha aż pod warzywniak. Przed Wami zabawna "wariacja" na poważny temat, parodia filmu Nolana od Kaka Projects. Oto zwiastun filmu "Ferdenheimer". Bo są rzeczy, które się fizjologom nie śniły... Tak, ów trailer "wybuchł" rok temu, ale warto go "odkazić".

Artykuły z tej samej kategorii

 -

Zakończył się Intel Extreme Masters 2015 - E-sport

Sport to pasja i wyzwanie. Jedni rywalizują, biegając, skacząc, pływając. Jeszcze inni wolą siedzieć przy szachach i uderzać kijem w bile. Jest też trzecia grupa. To ludzie, którzy poświęcają się pełni dyscyplinie związanej z grami komputerowymi. Łatwe, niszowe i banalne? Zapewne nie, biorąc pod uwagę, ile osób jest tym zainteresowana i to, że trzeba mieć zwinne palce, refleks, a swoje umiejętności rozwijać latami. Najlepsi w e-sporcie są bardzo sławni wśród reszty graczy, na tyle, że stoi się w długiej kolejce, aby zdobyć autograf.

 -

Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach - E-sport

O tym rozgrywanym w Katowicach turnieju pisaliśmy już rok temu. Tym razem trwał w weekend od 2 do 6 marca 2016 roku, z tym że oficjalna część rozpoczęła się 4 marca. To jedna z najbardziej prestiżowych tego typu imprez na świecie. To jednocześnie dowód na to, że e-sport jest coraz bardziej popularny i nic nie wskazuje, aby w najbliższej przyszłości stało się inaczej.

 -

Intel Extreme Masters 2017 – pojedynek najlepszych zawodników e-sportu w Katowicach - E-sport

Zakończył się prestiżowy turniej Intel Extreme Masters. W tym roku odbywał się wyjątkowo przez dwa weekendy: 25-26 lutego oraz 3-5 marca. Drużyny i e-sportowcy z całego świata zmierzyli się w trzech podstawowych grach: „Counter Strike: Global Offensive”, „League of Legends” i „StarCraft II”.

 -

Puchar, gruba kasa i tytuł mistrzowski – zwycięzcy finału Intel Extreme Masters 2023! - E-sport

Nasze kompy tak się zimą rozgrzały, że „zablokowały” możliwość opublikowania artykułu podsumowującego w lutym wielką imprezę dla miłośników e-sportu. Ale spokojnie. Skoro na tegoroczną edycję Intel Extreme Masters ze wszystkimi jej rozgrywkami i atrakcjami musieliście czekać bardzo długo (powodem była pandemia), to i prawie 2 miesiące opóźnienia związanego z pojawieniem się tego tekstu nie robi aż takiej różnicy. Jakie drużyny zdobyły puchary, zgarnęły ogromną pulę nagród pieniężnych oraz tytuł mistrza w „StarCrafta II” i „CS:GO”? Odpowiedzi poniżej!

 -

Intel Extreme Masters 2018 zakończony. Kto wygrał? - E-sport

4 marca poznaliśmy już nazwy wszystkich zwycięskich drużyn uprawiających e-sport i biorących udział w prestiżowym turnieju Intel Extreme Masters w Katowicach. Finały imprezy odbywały się przez dwa weekendy, najpierw 24-25 lutego, a następnie 2-4 marca.

Pliki cookie pomagają nam technicznie prowadzić portal Altao.pl. Korzystając z portalu, zgadzasz się na użycie plików cookie. Pliki cookie są wykorzystywane tylko do działań techniczno-administracyjnych i nie przekazują danych osobowych oraz informacji z tej strony osobom trzecim. Wszystkie artykuły wraz ze zdjęciami i materiałami dostępnymi na portalu są własnością użytkowników. Administrator i właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za tresci prezentowane przez autorów artykułów. Dodając artykuł, zgadzasz się z regulaminem portalu oraz ponosisz odpowiedzialność za wszystkie materiały umieszczone przez Ciebie na stronie altao.pl. Szczegóły dostępne w regulaminie portalu.

© 2024 altao.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
1.025

Akceptuję pliki cookies
W ramach naszego portalu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym momencie zmiany ustawień dotyczących cookies. Jednocześnie informujemy, iż warunkiem koniecznym do prawidłowej pracy portalu Altao.pl jest włączenie obsługi plików cookies.

Rozumiem i akceptuję