
3 526
4 535 min.
Ludzie kina
admin (27998 pkt)
780 dni temu
2020-12-11 15:32:20
(Altao.pl) Cześć Kacper. Zacznijmy naszą rozmowę od tego, co teraz dzieje się w Twoim filmowym życiu. Jakie to uczucie pracować na planie „Króla” z Michałem Żurawskim, Borysem Szycem czy Arkadiuszem Jakubikiem – lubianymi i doświadczonymi aktorami z najwyższej półki?
Kacper Olszewski: Teraz plan „Króla” wydaje mi się bardzo odległym wydarzeniem, bo zakończył się ponad rok temu. Ale dzięki temu może lepiej ogląda się „Króla”, mając trochę dystansu i nie pamiętając dokładnie wszystkich scen. A z aktorami pracuje się świetnie, chyba każdy z nich zarażał pozytywną energią. Nie ma w tej relacji żadnego nadęcia czy hierarchii – traktowali mnie jak równego partnera. Szczególnie zapadł mi w pamięci Arek Jakubik, który zdawał się z każdym rozmawiać z takim szczerym przejęciem.
źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)
(Altao.pl) Akcja serialu rozgrywa się w 1937 toku. Wcielasz się w urodzonego w biednej żydowskiej rodzinie Mosze Bernsztajna, który mówi o sobie, że „jest chudym, ubogim synem nikogo”, a następnie zostaje podopiecznym gangstera Jakuba Szapiro. Taka postać to spore wyzwanie dla młodego chłopaka. Jak przygotowywałeś się do tej roli i co sprawiło Tobie największą trudność? Nauka jidysz, a może oddanie emocji, tak, aby były bardzo wiarygodne?
Kacper Olszewski: Na przygotowania do roli składały się przede wszystkim najróżniejsze spotkania: wspólne czytanie scenariusza, rozmowy z reżyserem, spotkania z psychologiem, treningi boksu, lekcje jidysz. Było to dobre pole do obserwowania pracy innych aktorów, co dało mi cenne doświadczenie. Chyba najtrudniejsza była praca nad wydobyciem silnych emocji, takich jak złość. Obawiałem się lekcji boksu, ale treningi okazały się satysfakcjonujące. Zyskałem dużo respektu dla tego sportu.
(Altao.pl) Czy Jan P. Matuszyński od razu wiedział, że to Ty będziesz Bernsztajnem, czy jednak musiałeś pokonać w castingu wielu konkurentów?
Kacper Olszewski: Nie byłem wybrany z góry, zostałem po prostu zaproszony na rozmowę z Piotrem Bartuszkiem i casting, a następnie dość szybko wybrany niedługo przed zdjęciami. Nie wiem jak wielu miałem konkurentów, ale mam wrażenie, że trochę się tej produkcji „przydarzyłem”.
(Altao.pl) Zapewne czytałeś wcześniej powieść Szczepana Twardocha. Chciałeś zagrać w jej adaptacji, dlatego że książka zrobiła na Tobie spore wrażenie, czy zdecydowały o tym jakieś inne czynniki? Chociażby osoba reżysera i jego poprzedniego, świetnie przyjętego filmu „Ostatnia rodzina”.
KO: Nie czytałem wcześniej powieści Twardocha, choć tak się złożyło, że akurat kiedy dostałem zaproszenie na casting, moja mama była w trakcie czytania „Króla”, więc bardzo szybko dokończyła lekturę. (śmiech) Tak więc nie marzyłem o wystąpieniu w adaptacji, bo nawet nie wiedziałem, że coś takiego powstaje. Z początku nie wiedziałem też, że będzie to tak duża produkcja.
(Altao.pl) Kim dla Ciebie jest Mosze Bernsztajn? Jak postrzegasz tego bohatera?
KO: Trudno powiedzieć, ze względu na to, że Mosze jest bardzo nieoczywistą postacią, z czego zdają sobie sprawę osoby, które przeczytały książkę. Przed poznaniem Jakuba Szapiro, moja postać ma tylko parę scen – pamiętam, że podczas otwierającego serial mastershota zależało mi na tym, żeby pokazać wrażliwość Moszego – że coś tam mu w głowie siedzi, że ma w sobie potencjał. Ogólnie poszukiwałem pokazania w nim jakiejś siły, ponieważ jego (moja) fizyczność i okoliczności czynią go wystarczająco słabym. Myślę, że objawia się ona w formie próby sprzeciwu – Mosze ma oczekiwania wobec życia i nie chce się biernie poddać losowi. A z drugiej strony zostawia matkę i podporządkowuje się gangsterowi… jak mówiłem, dosyć nieoczywista postać.
(Altap.pl) W serialu jest taka scena, kiedy bokser Szapiro daje Ci kilka cennych wskazówek. Po tym wchodzisz na ring mieszczący się w klubie MAKABI, aby zmierzyć się z mocniejszym od siebie przeciwnikiem. Kto przed rozpoczęciem zdjęć uczył Cię boksu i czy łatwo było opanować postawy tego ówczesnego sportu?
KO: Boksu uczył mnie Bernard Chachulski. Dobrze wspominam treningi, była pozytywna atmosfera, a ćwiczenie dawało mi satysfakcję. Nie było łatwo, bo jestem słaby fizycznie, a też okazało się, że nie mam na tyle dobrej koordynacji, jak mi się zdawało. Gdyby trenował mnie Szapiro, to bez wątpienia ciągle słyszałbym monologi jak z książki: „lewy, prawy, unik, prawy sierp, gardę trzymaj, następnym razem cię zaznaczę, ta sama seria, lewy, prawy, unik, prawy, sierp, ręka, gardę trzymaj, co to jest, to jest boks? To jest boks? To gówno? Kalika jeden” (oczywiście wszystko dodatkowo przeplecione przekleństwami). Ćwiczyliśmy na tarczach. Po paru miesiącach poczułem zauważalny postęp. Oczywiście dalej nie miałbym szans z nikim w pojedynku, ale to bardzo przyjemne przynajmniej orientować się, co i jak.
(Altao.pl) Widać, że „Król” to serial z dopracowaną scenografią, kostiumami i profesjonalnymi mastershotami. Tomasz Raczek porównał go do brytyjskiego „Peaky Blinders”. Czy zgadzasz się z taką analogią? Czy może raczej postawiłbyś „Króla” obok innego dzieła?
KO: Pewnie ma rację, bo słyszałem o tym porównaniu, ale nie widziałem „Peaky Blinders”, dlatego nie mogę się odnieść. Myślę, że charakterystyczne kino gatunkowe dość łatwo porównywać do wielu tytułów. Mam nadzieję, że jako dzieło na podstawie oryginalnej powieści, stanie się cenną marką, która będzie przedstawiana jako „Król”, a nie „polska wersja X”.
(Altao.pl) A jakie lubisz oglądać filmy na co dzień? Bardziej kino gangsterskie czy artystyczne dramaty?
KO: Hmm, najbardziej to ja lubię wszelkiego rodzaju filmy animowane. Jak w jakimś anime snute są intrygi, to bardziej kino gangsterskie, ale z drugiej strony postaci zawsze mają jakieś tragiczne backstory, a to bardziej artystyczne dramaty… Jeśli chodzi o konwencje, to najbardziej trafiają do mnie dzieła, które odwołują się do klasycznych motywów w jakiejś nowej formie albo operują celowym przerysowaniem, np. „Cowboy bebop” i „Rango” bawiące się motywem westernu albo „Przekręt” stanowiący parodię kina gangsterskiego. Na festiwalach zawsze najchętniej oglądam krótkie metraże. Dużo łatwiej się na nich skupić, a krótkie formy uważam za doskonalsze. 20 minut to aż nadto, żeby trafić do widza czymś zajmującym, choć oczywiście nie jest to proste.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą Altao.pl. Kup licencję
Galeria zdjęć - Wywiad z Kacprem Olszewskim – młodym i utalentowanym aktorem z serialu "Król"!
Więcej artykułów od autora admin

"Dystopia" – świat, w którym fani symfonicznego metalu będą zahipnotyzowani - Muzyczne Style
Nightwish, Epica, Delain to zespoły, których wielu słuchaczom przedstawiać nie trzeba. Z sukcesem wykonują one muzykę metalową połączoną z symfonicznymi brzmieniami i głosem wokalistki dysponującym głosem iście operowym. Do tego grona próbują dołączyć początkujący w tym gatunku Elie Veux i jego francuska grupa OÏKOUMEN. Niedawno wydali debiutancki album pt. „Dystopia”.

Nowoczesna Technologia Hybrydowego Oczyszczacza Powietrza! - Technologie
W Polsce powstało urządzenie zaprojektowane we współpracy z NASA. Nie, nie chodzi tutaj o ważny element statku kosmicznego, ale i tak taka informacja robi spore wrażenie. Mowa o modelu działającym przy pomocy najnowocześniejszej technologii, a służącemu do poprawiania jakości powietrza w mieszkaniach. Jest to jedyny tego typu produkt w naszym kraju. Co więcej wiadomo na jego temat?

Tomek na tropie jeleniogórskich bestii! - Fotografia/Malarstwo
W czasach PRL-u swoje liczne przygody przeżywał Tomek Wilmowski. Odwiedził chociażby Amazonkę, Australię, Czarny Ląd, Egipt. Spotkał nawet Yeti. Ale był on tylko postacią ze słynnych książek dla młodzieży autorstwa Aleksandra Szklarskiego sprzed wielu lat. Współczesny i prawdziwy bohater niniejszego tekstu ma takie samo imię. Nie brał jednak udziału w tak dalekich wyprawach, gdyż jego przygoda zaczęła się i trwa w, skrywających tajemnicę, Karkonoszach (niesamowitym miejscu mogącym konkurować z tymi z kart powieści Szklarskiego). Tomasz Szyrwiel, bo tak nazywa się człowiek, z którym porozmawialiśmy, „odkrył” bowiem istnienie różnej maści... baśniowych stworów na jeleniogórskiej ziemi. Niestety, nie dosłownie. Jest fotografem i rysownikiem, potrafiącym połączyć ze sobą sztukę cyfrową i tradycyjną. Jego prace pobudzają wyobraźnię na tyle, że nie będziecie mogli zasnąć przez długie noce…

Czy można wnioskować za istnieniem lub nieistnieniem Boga? - Religia
Bóg… ileż to tekstów doznało swego spełnienia, za sprawą jego osoby. Ileż to wyznań wiary i aktów krytyki miało już miejsce. Jakby wielu ich nie było, żaden tekst w 100% nie potrafi dowieść istnienia stwórcy ani też go obalić. Jednakże czy dzieję się tak ze względu na słabość argumentów ateistów? Może za sprawą przepychu religijnego urojenia? Niezależnie jaka była by odpowiedź, wina zawsze będzie leżała pośrodku. Pośrodku, który stanowi społeczeństwo. Zróżnicowanie i wolność wyboru, którą posiada każda wolna jednostka społeczeństwa jest właśnie przyczyną tego całego zróżnicowania.

Bohaterowie na froncie, czyli zwierzęta II Wojny Światowej - Historia
„Wojna. Wojna nigdy się nie zmienia.” Słowa wypowiedziane w popularnej serii gier „Fallout” znajdują również swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ludzkość od stuleci toczy ze sobą wojny, stale ścigając się o to, które państwo stworzy potężniejszą broń od reszty. Niektóre z nich kombinują z bronią biologiczną, a inne...szkolą zwierzęta do walki na froncie. Zwierzęta to bowiem broń prawie idealna, nie mają sumienia, nie zdradzą swojego pana w obliczu zagrożenia i nie narzekają na warunki na polu walki. Trenowano je do rozrywania wrogów na kawałki, noszenia amunicji, szukania rannych, a nawet do zwalczania czołgów. Służyły też jako szpiedzy.
Polecamy podobne artykuły

"Król" – 8 na 10 syneczku, a jak! - Seriale
„Zachwyca”, „Najlepszy serial 2020 roku” – takie między innymi nagłówki pojawiły się w internecie na początku listopada. I – o dziwo – dotyczyły polskiej produkcji. Mowa o adaptacji bestsellerowej powieści Twardocha sprzed kilku lat, która rozeszła się w nakładzie ponad 100 tys. egzemplarzy. Czy „Król” faktycznie jest na na tyle królewski, że nie pozostaje nic, jak uścisnąć dłoń Janowi P. Matuszyńskiemu? Na to pytanie postanowiłem opowiedzieć dopiero po premierze finałowego odcinka, bowiem nie ma co oceniać dania tylko po talerzu, na którym jest podany. Trzeba zjeść wszystko, a na koniec popić piwem, porządnie beknąć i podziękować.

Wywiad z Oskarem Sawickim – nastoletnim, kreatywnym twórcą krótkometrażówek! - Ludzie kina
Kiedy na Facebooku pojawił się post reklamujący krótkometrażowy film pt. „Sparring”, nie było innego wyboru, jak kliknąć w link. Już sam logline („wewnętrzna rywalizacja w dużym klubie piłkarskim pomiędzy nowym zawodnikiem a kapitanem”) zaintrygował i zachęcił do obejrzenia tego dzieła. I mimo że to produkcja amatorska, to widać, że nakręcona za pomocą profesjonalnego sprzętu. Ale to, co najbardziej zaskakujące, to fakt, że za scenariusz, jak i reżyserię odpowiada chłopak urodzony w 2003 roku. Mowa o Oskarze Sawickim. Człowieku z ogromną pasją. Twórcy, którego rozpiera energia, i który w swoje filmy wkłada całe serce. Koniecznie musieliśmy z nim porozmawiać!

"Król" – Warszawa jego twierdzą - Recenzje książek
Wydana w 2016 roku, powieść uznanego pisarza Szczepana Twardocha przenosi czytelników w burzliwe lata 30. XX wieku, do wielokulturowej, podzielonej Warszawy. Niepokojącego świata u progu II wojny światowej, targanego konfliktami na tle zarówno narodowym, jak i politycznym. „Król” to odważna i zaskakująca książka, którą pochłania się w całości.
Teraz czytane artykuły

Wywiad z Kacprem Olszewskim – młodym i utalentowanym aktorem z serialu "Król"! - Ludzie kina
Na początku listopada 2020 roku telewizja Canal+ wyświetliła premierowy odcinek „Króla” - oczekiwanej adaptacji głośnej powieści Szczepana Twardocha. Jedną z ważniejszych, ciekawych ról gra tam, pochodzący ze Strykowa, 19-letni Kacper Olszewski. Niedawno pojawił się na dużym ekranie w szalonej „Mowie ptaków”, ale to równie eksperymentalny film pt. „Baby Bump” sprawił, że zapamiętano jego plastyczną twarz i talent w budowaniu niełatwej kreacji. Sprawdźcie, co miał do powiedzenia na temat swojej aktorskiej pasji portalowi Altao.pl!

"Saga Pieśni Lodu i Ognia" mrozi i ogrzewa nasze serca - Recenzje książek
Winter is coming - znamienny i przyprawiający o dreszcze zwrot zna już miliony fanów na całym świecie. Fenomen sagi G.R.R Martina i zrealizowanego na jej podstawie serialu dorównuje "Władcy Pierścieni". Co takiego mają w sobie te książki, że zostały okrzyknięte jednymi z najlepszych powieści fantasy w historii literatury?

Nowy Duninów nad Wisłą – port jachtowy oraz zabytki - Ciekawe miejsca
Byliśmy w sercu Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. A konkretnie w Nowym Duninowie – niewielkiej, acz malowniczej, położonej na Mazowszu nad Wisłą, miejscowości. Dlaczego warto tu przyjechać, szczególnie w okresie wakacyjnym, w połowie lipca? Jakie znajdziemy tu atrakcje?

Lemuria – zaginiony kontynent - Niewiarygodne, niewyjaśnione
Kilkanaście tysięcy lat temu na Ziemi istniały lądy i miasta, które dziś znajdują się w głębinach morskich. Jednym z zatopionych kontynentów jest Lemuria, zwana też Mu. W niniejszym artykule przedstawię dowody na poparcie teorii istnienia w przeszłości ogromnego kontynentu na Oceanie Spokojnym.

Roland Emmerich – Master of Disaster - Ludzie kina
Bądźmy szczerzy. Pan Zagłady, czyli pochodzący z Niemiec Roland Emmerich to nie drugi Coppola ani Kubrick. Stylistycznie i rzemieślniczo bliżej mu do Michaela Baya. Jego filmy to bardziej popis nieskrępowanej wizualnie wyobraźni i efektów CGI niż głębokie fabularnie dzieła. I dobrze. Taka rozrywka też jest widzom potrzebna. I choć kolejny „Dzień Niepodległości” zebrał multum średnich i słabych opinii od profesjonalnych krytyków, kinomani i tak tłumnie „atakowali” multipleksy.
Nowości

"Dystopia" – świat, w którym fani symfonicznego metalu będą zahipnotyzowani - Muzyczne Style
Nightwish, Epica, Delain to zespoły, których wielu słuchaczom przedstawiać nie trzeba. Z sukcesem wykonują one muzykę metalową połączoną z symfonicznymi brzmieniami i głosem wokalistki dysponującym głosem iście operowym. Do tego grona próbują dołączyć początkujący w tym gatunku Elie Veux i jego francuska grupa OÏKOUMEN. Niedawno wydali debiutancki album pt. „Dystopia”.

"IO" – Barwna Odyseja Pewnego Osiołka - Recenzje filmów
Niektórzy mówili, że banał. Inni twierdzili, że zbyt dziwne, a manieryzmy nie pozwalają wejść w tę historię. Jeszcze ktoś zauważył przeładowanie obrazami i nadmiarem interpretacji przy tak minimalistycznej narracji (niemalże braku dialogów). Cóż. Polskim krytykom filmowym czasem niełatwo dogodzić, ale za to Ci zza oceanu pieją z zachwytu. „IO” (ang. „EO”) otrzymał bowiem aż średnią 85 punktów w serwisie Metacritic. Co więcej, nominowano go do Oscara w kategorii film międzynarodowy. Jak więc jest z tym Osiołkiem? Kochać, pogłaskać i podać dłoń Jerzemu Skolimowskiemu? Przejść obok niego obojętnie? Ja, mimo dostrzegalnych wad, skłaniam się do tej pierwszej czynności.

Nowoczesna Technologia Hybrydowego Oczyszczacza Powietrza! - Technologie
W Polsce powstało urządzenie zaprojektowane we współpracy z NASA. Nie, nie chodzi tutaj o ważny element statku kosmicznego, ale i tak taka informacja robi spore wrażenie. Mowa o modelu działającym przy pomocy najnowocześniejszej technologii, a służącemu do poprawiania jakości powietrza w mieszkaniach. Jest to jedyny tego typu produkt w naszym kraju. Co więcej wiadomo na jego temat?

"Pokora" – Syn górnika w kleszczach polityki i namiętności - Recenzje książek
Ten Szczepan to jednak potrafi jak mało kto pokazać świat, którego już dawno nie ma. Zrobił to w „Królu”. Czyni to również w „Pokorze”. Czujemy niemalże zapach unoszący się nad Berlinem roku 1918, podobnie jak czuliśmy podskórnie ciemne sprawki dwudziestolecia międzywojennego. To istny wehikuł czasu – przenoszący na ulice, po których jeżdżą automobile, zapraszający do zadymionej knajpy, do miejsca pełnego napięć, niepokojów, żalu, podłości, ale i wielkich miłości. Niestety, „Pokora” to ta słabsza powieść, gdyż jej bohater – Ślązak Alois, nie jest tak skomplikowany i fascynujący jak gangster i bokser – Jakub Szapiro.

Dlaczego poezja? Bo "Jestem tym, kim jestem"! - Autorzy/pisarze
Nigdy nie dziękowałam jej, a więc teraz nadeszła na to pora... DZIĘKUJĘ poezji za to, że pojawiła się w moim życiu, za to, że stała się dla mnie światłem w domu, który zbudowała dla niej moja dusza we współpracy z sercem, umysłem oraz ciałem.

Tomek na tropie jeleniogórskich bestii! - Fotografia/Malarstwo
W czasach PRL-u swoje liczne przygody przeżywał Tomek Wilmowski. Odwiedził chociażby Amazonkę, Australię, Czarny Ląd, Egipt. Spotkał nawet Yeti. Ale był on tylko postacią ze słynnych książek dla młodzieży autorstwa Aleksandra Szklarskiego sprzed wielu lat. Współczesny i prawdziwy bohater niniejszego tekstu ma takie samo imię. Nie brał jednak udziału w tak dalekich wyprawach, gdyż jego przygoda zaczęła się i trwa w, skrywających tajemnicę, Karkonoszach (niesamowitym miejscu mogącym konkurować z tymi z kart powieści Szklarskiego). Tomasz Szyrwiel, bo tak nazywa się człowiek, z którym porozmawialiśmy, „odkrył” bowiem istnienie różnej maści... baśniowych stworów na jeleniogórskiej ziemi. Niestety, nie dosłownie. Jest fotografem i rysownikiem, potrafiącym połączyć ze sobą sztukę cyfrową i tradycyjną. Jego prace pobudzają wyobraźnię na tyle, że nie będziecie mogli zasnąć przez długie noce…
Artykuły z tej samej kategorii

Anton Yelchin – dlaczego tak wcześnie, dlaczego tak pechowo? - Ludzie kina
Nie był gwiazdą światowego formatu, bożyszczem nastolatek ani artystą wybitnym, ale zagrał kilka charakterystycznych ról, którymi udowodnił swój talent. Świat filmu był mu pisany. Mógł jeszcze stworzyć wiele kreacji, ale jego młode życie zostało brutalnie przerwane, i to w sposób dziwny, i straszny. Pochodzący z Rosji 27-letni Anton Yelchin został bowiem zmiażdżony przez własne auto!

Robert Downey Jr. – Upadki i zwycięstwa - Ludzie kina
Buntownik na ekranie, buntownik w życiu prywatnym. To stwierdzenie najlepiej opisuje tego hollywoodzkiego gwiazdora. Robert Downey Jr. niegdyś był na samym dnie. Dziś ciągle na topie zyskuje coraz więcej fanów. Obecny sukces zawdzięcza bez wątpienia dwóm filmowym rolom. To Iron Man i Sherlock Holmes – postaci, w które chyba nikt inny nie wcieliłby się lepiej niż on.

Kaskader Jacek Jagódka – skaczący Tarzan, walczący wiking, hollywoodzki sukces! - Ludzie kina
Upadki z wysokości, przyjmowanie ciosów, nurkowanie, szybka jazda motocyklem… Można by jeszcze długo wymieniać czynności, którymi zajmują się kaskaderzy. Gdyby nie oni, serca widzów nie biłyby w szybkim tempie. Nie powstałyby szalone, trzymające za gardło, niebezpieczne sceny akcji. Nie zawsze przecież cuda z komputera zastąpią człowieka. Dlatego kaskader to zawód nadal bardzo potrzebny. W Polsce nie jest on aż tak wyniesiony na piedestał, ale w Hollywood jak najbardziej. To właśnie tam swoje marzenia spełnia pochodzący ze Stalowej Woli, a mieszkający w Londynie 38-letni Jacek Jagódka. Niech Was nie zmyli zabawne nazwisko. Ten facet wziął przecież udział w krwawym „Wikingu”! Zapracowany, w przerwie między kolejnymi projektami, zgodził się na wywiad dla portalu ludzi z pasją.

Bruce Lee – sukces i klątwa mistrza kung-fu - Ludzie kina
Bruce Lee. Ikona i legenda, którą nikomu przedstawiać nie trzeba. Nie ma na świecie człowieka (chyba że mieszka w głębokim buszu), który o nim nie słyszał. Na początku lat 90. zekranizowano biografię aktora w udanym filmie pt. „Smok: historia Bruce’a Lee” z doskonałą rolą Jasona Scotta… Lee (zbieżność nazwisk przypadkowa). A w roku 2019 jego nieśmiertelny duch ponownie mocno daje o sobie znać. Najpierw za sprawą opisywanego już na łamach portalu Altao.pl serialu pt. „Wojownik” i dzięki Quentinowi Tarantino, który to wprowadził postać mistrza kung-fu do swojego filmu „Pewnego razu w… Hollywood”.

Dwayne "The Rock" Johnson – Uśmiechnięty twardziel - Ludzie kina
Najsympatyczniejszy mięśniak Hollywood. Filmy z jego udziałem to swoiste guilty pleasure – wiesz, że są średniej jakości fabularnej, ale i tak z miłą chęcią obejrzysz, bo gra tam właśnie On. Niedawno biegał po dżungli w nowej wersji „Jumanji”, a zapewne na kinowych ekranach będzie gościł jeszcze często i gęsto. Co ma w sobie takiego ten były zawodnik wrestlingu, że jego kariera tak bardzo poszybowała w górę, deklasując niegdyś popularnego Hulka Hogana?
Pliki cookie pomagają nam technicznie prowadzić portal Altao.pl. Korzystając z portalu, zgadzasz się na użycie plików cookie. Pliki cookie są wykorzystywane tylko do działań techniczno-administracyjnych i nie przekazują danych osobowych oraz informacji z tej strony osobom trzecim. Wszystkie artykuły wraz ze zdjęciami i materiałami dostępnymi na portalu są własnością użytkowników. Administrator i właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za tresci prezentowane przez autorów artykułów. Dodając artykuł, zgadzasz się z regulaminem portalu oraz ponosisz odpowiedzialność za wszystkie materiały umieszczone przez Ciebie na stronie altao.pl. Szczegóły dostępne w regulaminie portalu.
© 2023 altao.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
1.551