O nasChronologiaArtykułyWspółautorzyPocztaZałóż bloga
 -

Radek Gryczka opowiada o rzeczach... popkulturowych. Kreatywnie, z pasją! - Ludzie Youtuba

YouTube to serwis, w którym można znaleźć wiele kanałów o kinie, serialach i komiksach. Niełatwo jest konkurować z twórcami, mogącymi pochwalić się potężnym contentem i wyświetleniami w liczbie setek tysięcy. A jednak jest pewien student historii, tak zajarany na punkcie popkultury, że postanowił otworzyć własny świat dla podobnie zafiksowanych maniaków. Warto mu kibicować, dlatego, że jego kanał – pod jakże prostą, ale jednocześnie oryginalną nazwą – „Pogadajmy o rzeczach” to miejsce rozwijające się, przyjazne, prowadzone w sposób merytoryczny, z wysoką kulturą osobistą, szczyptą humoru i gestykulacją wyrażającą szereg emocji. Radek Gryczka – bo o nim mowa – udzielił nam krótkiego wywiadu, z którego dowiecie się ciekawych „rzeczy”.

Wstęp
Treść artykułu
Galeria zdjęć
Opinie
Polecane artykuły
admin (46446 pkt)Strona WWW Autora
Ilość odwiedzin:
1 214
Czas czytania:
1 589 min.
Kategoria:
Ludzie Youtuba
Autor:
admin (46446 pkt)
Dodano:
420 dni temu

Data dodania:
2023-08-14 21:52:04

(Altao.pl) Cześć Radek. Zaglądając na Twój kanał, można poczuć się jak w barwnej krainie, w której mieszkają chyba wszyscy: rycerze Jedi, Avengersi, Indiana Jones, postacie Disneyowskie… Skąd pomysł, aby tylu bohaterów zgromadzić w jednym miejscu?

 

Radek Gryczka: Hej, dziękuję za zaproszenie. No cóż, w ostatnim czasie wszelkie multiversa są na topie. (śmiech) Tak naprawdę wszystkie te postacie łączy jedna rzecz, jestem fanem każdego z nich i na temat ich wszystkich lubię się wypowiadać.

 

(Altao.pl) Słowo „rzeczy”, choć szybko zapamiętywalne, brzmi pospolicie, a czasem może oznaczać coś tak zwykłego jak przedmioty domowego użytku. Dlaczego więc nazwa „Pogadajmy o rzeczach”, a nie na przykład „Pogadajmy o popkulturowych sprawach”?

 

Radek Gryczka: Kanał powstał jako miejsce, w którym mógłbym się wygadać. Tak, tak, przyznaję się, jestem uzależniony od mówienia. (śmiech) Oczywiście większość contentu, jaki tworzę, dotyczy filmów, seriali, rzadziej (niestety) komiksów i książek. Sama nazwa „rzeczy” wydała mi się na tyle szeroka, by objąć wszystkie te kategorie, a także coś dodatkowego, jeżeli, w przyszłości, akurat wpadłby mi do głowy nowy pomysł. No i nigdy nie byłem dobry w wymyślaniu tytułów… (śmiech)

 

Radek Gryczka (fot. FB/archiwum prywatne)

 

(Altao.pl) Student historii pochodzący z niewielkiego Brwinowa, który poznawał zakamarki Uniwersytetu Warszawskiego. Czy zatem planujesz lub planowałeś stworzenie kanału poświęconego tylko historii, czegoś odważnego na obraz i podobieństwo „Historii bez cenzury”, czy jednak wolisz się trzymać innej, popkulturowej pasji?

 

Radek Gryczka: To bardzo ciekawe pytanie. Mocno się nad tym zastanawiałem i tak naprawdę dalej się zastanawiam. Jakiś czas temu, razem z kilkoma koleżankami i kolegami ze studiów robiliśmy wykłady powtórkowe dla maturzystów online. Mój wykład dotyczył historii Polski 1918-1945. Właśnie po tym wydarzeniu miałem bardzo silne poczucie, że super mi się to podobało i w mojej głowie pojawił się już cały plan na kanał o historii. Wiesz jak to jest, wielkie plany pod wpływem chwili. Problemem jest wieczny brak czasu, napięty grafik. Z tym chyba mogą identyfikować się wszyscy. Poza studiami i pracą chciałbym rozwijać też inną moją pasję, poza YouTubem, jaką jest pisanie, co sprawia, że czas jest naprawdę ograniczony. „Pogadajmy o rzeczach” istnieje już ponad dwa lata, powolutku, małymi kroczkami, rozwija się, dlatego nie chciałbym go zaniedbać, a czuję, że na dwa kanały po prostu nie miałbym czasu. Pamiętajmy, że oprócz samego nagrania jest jeszcze, szczególnie w przypadku historii, pewien research, sprawdzenie faktografii, dodanie bibliografii, a potem jeszcze bardzo czasochłonny montaż odcinka. Czasem ciężko jest prowadzić jeden kanał. (śmiech) Myślę też, że zanim taki kanał historyczny by wystartował , potrzebowałbym trochę czasu na jego przygotowanie. Nie wykluczam, że kiedyś, mając trochę więcej czasu i tą magisterkę z historii w kieszeni, przygotuję taki projekt, ale w tym momencie pozostaje on jedynie w świecie moich marzeń na przyszłość.

 

(Altao.pl) Twój wcześniejszy content był jak podcast. Słychać tylko Twój głos i widać kadry z filmów i seriali. Co spowodowało zmianę? Czyżbyś zainspirował się Michałem z kanału „Ponarzekajmy o filmach”?

 

Radek Gryczka: I tak i nie. „Pogadajmy o rzeczach” jest moim pierwszym poważnym projektem internetowym. Od kiedy go zacząłem, wiele się zmieniło, a on sam pozostaje bardzo wyraźnym świadectwem etapów mojego rozwoju. Faktycznie na samym początku nagrywałem jedynie audio pod jeden obrazek, potem zmieniło się to w pokaz slajdów, następnie doszły fragmenty wideo i w końcu doszedłem do momentu, kiedy na filmikach zacząłem pokazywać swoją twarz. Wydaje mi się, że to taka naturalna ewolucja, związana z tym, że uczę się nowych rzeczy, cały czas, w miarę moich możliwości, staram się ulepszać to, co robię. Oczywiście idzie to stopniowo, ale mam nadzieję, że w dobrą stronę. (śmiech) Co do inspiracji, to nie ukrywam, że jest wiele takich osób. Nie ma też co się oszukiwać, że mówienie o filmach czy ogólnie popkulturze nie jest jakoś super nowatorskie. Istnieją dużo większe kanały ode mnie i większość z nich ma bardzo podobny do siebie format. Mój kanał nie jest wyjątkiem pod tym względem. To, co jednak sprawia, że każdy z nich jest unikalny, to ludzie, którzy na nich opowiadają o rzeczach. Sam też oglądam kilka z nich, ponieważ lubię posłuchać opinii innych, często kiedy są inne od mojej. Można też zawsze posłuchać o czymś, czego samemu się nie zauważyło, albo po prostu spojrzeć na pewną kwestię z innej strony. W końcu co człowiek, to opinia. (śmiech) „Ponarzekajmy o filmach” poznałem dość niedawno, czego żałuję, bo lubię od czasu do czasu sobie Go posłuchać, ale nie jest to jakaś dominująca inspiracja.

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

(Altao.pl) Po uruchomieniu odcinków, gdzie kamera patrzy na Ciebie, a Ty na widzów, od razu da się odkryć, że masz dystans do siebie (przyp. red. szczególnie w materiale z wpadkami na wizji: „Bloopers”). Dodatkowo sporo gestykulujesz. Puszczasz oko do innych kinomaniaków i komiksomaniaków. Masz też wyraźny głos i dość dobrą dykcję. Czy to oznacza, że jako luzak nagrywasz na totalnym spontanie, czy może jednak idziesz zgodnie z napisanym wcześniej scenariuszem i starasz się wcielać w odpowiednią rolę w zależności od tematyki, dopasowując odpowiedni strój (koszulę, T-shirt z nadrukiem znanej postaci)? Jak wyglądają przygotowania do każdego odcinka?

 

Radek Gryczka: W większości jadę na totalnym spontanie. Nie jestem fanem pisania skryptu czy scenariusza do materiałów. Oczywiście nie oznacza to, że nie lubię takiej formy u innych, po prostu nie jest to dla mnie. Dużo ludzi je pisze, co pomaga im uporządkować myśli, lub po prostu poprawia tempo nagrania. Kiedyś spróbowałem, ale nigdy nie ukończyłem tego odcinka. To po prostu nie dla mnie. Trochę wiąże się z tym brakiem czasu, o którym już wspominałem, materiały skryptowe tworzy się po prostu dużo dłużej. Przede wszystkim jednak lepiej się czuję w takiej spontanicznej formie, gdzie mówię po prostu z głowy, to co akurat mam na myśli. W zasadzie po to stworzyłem też kanał. Jasne, czasem mam problem z samym zaczęciem materiału, wiesz jak to jest, pierwsze zdanie jest najcięższe, a potem leci już jak kula z Indiany Jonesa. (śmiech) Oczywiście czasem przed nagraniem myślę sobie, czy jest jakaś ciekawa zagrywka, którą mógłbym zrobić, która byłaby zabawna, śmieszna, albo po prostu fajna, ale nie planuję wcześniej żartów. (śmiech) No i czasem, jak mam tematyczną koszulkę, to staram się zakładać dla minimum klimatu. Mam nadzieję, że udaje mi się osiągnąć zamierzony efekt.

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą Altao.pl. Kup licencję

Mogą Cię zainteresować odpowiedzi na te pytania lub zagadnienia:




Galeria zdjęć - Radek Gryczka opowiada o rzeczach... popkulturowych. Kreatywnie, z pasją!

Temat / Nick / URL:

Treść komentarza:

Więcej artykułów od autora admin

PIAH: "Dlaczego rano już nie podobasz mi się?!" - Muzyczne Style

Przed Wami najnowszy, a zarazem ostatni singiel zapowiadający pierwszy album zespołu PIAH, o tym samym tytule, czyli „Nie podobasz mi się”. To najbardziej rock&roll’owy kawałek tego przebojowego zespołu, który swoją premierę miała pod koniec września 2024 roku. Jak zwykle nie mogło zabraknąć melodii, która pozostaje w głowach słuchaczy nie tylko na chwilę, ale i na całe dni.

 -

Odwiedzin: 152

Autor: adminKultura

Altao.pl patronem medialnym I Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Budujemy mosty – SŁOWEM"! - Kultura

Pragniemy poinformować naszych czytelników o czymś ważnym. Objęliśmy patronatem medialnym organizowany przez Fundację Katarzyny Jaroszewskiej „Już jestem…” I Ogólnopolski Konkursu Recytatorski. Jego nazwa: „Budujemy mosty – SŁOWEM” nie jest przypadkowa. Ma na on bowiem na celu nadać znaczeniu kulturze słowa i zwiększyć świadomości uczestników pod kątem istotnego znaczenia poezji jako narzędzia do wyrażania pozytywnych emocji. Finalistów poznamy 27 listopada 2024 roku.

 -

Odwiedzin: 121

Autor: adminKultura

49. Festiwal Filmowy w Gdyni – Złote Lwy przekroczyły "Zieloną granicę" - Kultura

Zakończył się 49. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Ale jednocześnie rozpoczęła się na nowo „gorąca”, pełna napięć, dyskusja. Wiele osób w komentarzach pod postami związanymi z podsumowaniem finałowej gali, mającej miejsce w Teatrze Muzycznym w Gdyni jest wzburzona. Dlaczego? Jak to? Nie zgadzam się. To polityka, nie wybór pokierowany walorami artystycznymi. Okazało się bowiem, że Konkurs Główny wygrała „Zielona granica” Agnieszki Holland, mimo że najwięcej nagród trafiło do „Dziewczyny z igłą”. Czy to słuszna decyzja, czy nie – na to niech każdy odpowie zgodnie ze swoim odczuciem, byle by kulturalnie i w miarę obiektywnie. Zamiast „warczeć”, lepiej pogratulować wszystkim zadowolonym zwycięzcom.

Wywiad: Mikołaj Blajda i Sylwia Lorens o swoim "muzycznym dziecku". Jak powstała pierwsza, niezależna Filharmonia? - Zespoły i Artyści

Francuski malarz Henri Matisse mawiał, że „Sztuka to radość, ponieważ pozwala nam tworzyć coś, co istnieje tylko dzięki naszej wyobraźni.”. Takie samo podejście do sztuki ma pewien duet – Mikołaj Blajda i Sylwia Lorens. On – dyrygent, aranżer, kompozytor. Ona – śpiewaczka operowa. Wspólnie przekuli muzyczne marzenie w coś realnego. Stworzyli bowiem w Polsce jako pierwsi niezależną instytucję artystyczną – Filharmonię Futura. To wspaniali i utalentowani ludzie, którzy ogromnie cieszą się z takiego, trwającego od dekady, sukcesu. A my cieszymy się, że postanowili podzielić się swoją radością z czytelnikami naszego portalu i opowiedzieć m.in. o realizacji artystycznych celów i samym powstawaniu owej Filharmonii.

100. rocznica urodzin Marcello Mastroianniego - Ludzie kina

Sto lat temu, 28 września 1924 roku, urodził się Marcello Mastroianni jeden z najwybitniejszych aktorów XX wieku, gwiazda filmów Federico Felliniego. Z tej okazji do polskich kin trafił „Marcello Mio”, produkcja, która z humorem i nostalgią powraca do życia i kariery Mastroianniego, poprzez postać graną przez córkę aktora Chiarę.

Polecamy podobne artykuły

Bądź "Blisko Filmu" z Mateuszem! - Ludzie Youtuba

Osoby nałogowo wyszukujące w internecie tematyki okołofilmowej nie powinny narzekać. Istniejący długo Filmweb.pl oraz nadal dość świeży Moviesroom.pl to nie wszystkie polskie portale o kinowych recenzjach, newsach, produkcjach, aktorach itp. A co z tymi, którzy zamiast czytać, wolą słuchać i oglądać? Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą pasjonaci lub krytycy prowadzący popularne kanały w serwisie YouTube (patrz: Kinomaniak, Tomasz Raczek czy Sfilmowani). Ale ostatnio pojawiają się nowe, jeszcze mało znane, które też tworzą zakochani w filmach, młodsi youtuberzy. Takim jest kanał o nazwie BLISKO FILMU.

Teraz czytane artykuły

Radek Gryczka opowiada o rzeczach... popkulturowych. Kreatywnie, z pasją! - Ludzie Youtuba

YouTube to serwis, w którym można znaleźć wiele kanałów o kinie, serialach i komiksach. Niełatwo jest konkurować z twórcami, mogącymi pochwalić się potężnym contentem i wyświetleniami w liczbie setek tysięcy. A jednak jest pewien student historii, tak zajarany na punkcie popkultury, że postanowił otworzyć własny świat dla podobnie zafiksowanych maniaków. Warto mu kibicować, dlatego, że jego kanał – pod jakże prostą, ale jednocześnie oryginalną nazwą – „Pogadajmy o rzeczach” to miejsce rozwijające się, przyjazne, prowadzone w sposób merytoryczny, z wysoką kulturą osobistą, szczyptą humoru i gestykulacją wyrażającą szereg emocji. Radek Gryczka – bo o nim mowa – udzielił nam krótkiego wywiadu, z którego dowiecie się ciekawych „rzeczy”.

 -

Odwiedzin: 18149

Autor: aragorn136Recenzje książek

Komentarze: 4

Jak napisać scenariusz filmowy? - Recenzje książek

Robin U. Russin oraz Wiliam M. Downs, dwaj amerykańscy scenarzyści całą swoją wiedzę zabrali w jednej książce. W przystępny sposób, dzieląc na poszczególne części, opisali wszystko: od techniki po ciekawostki. „Jak napisać scenariusz filmowy” to najlepsza pozycja na rynku zarówno dla laików jak i nieco doświadczonych pisarzy. To biblia dla scenarzystów.

 -

Naleśniki z nadzieniem szpinakowym - Przepisy

Pracując z szkole gastronomicznej, a właściwie kończąc tam pracę, na małe spotkanie pożegnalne koleżanka przygotowała naleśniki z nadzieniem szpinakowym. Zachwyciły moje podniebienie i pokochałem je od pierwszego kęsa.

 -

Odwiedzin: 2342

Autor: pjIntrygujące

Jaja dinozaurów z Hiszpanii. W kilku mogą być zarodki gigantów! - Intrygujące

Wiadomość, która obiegła świat archeologii pod koniec września 2020 roku, zachwyciłaby samego dr. Alana Granta (tak, tego pana w kapeluszu z serii „Park Jurajski”). Dlaczego? Otóż w Hiszpanii dokonano przypadkowego odkrycia 20 skamieniałych jaj dinozaurów. Już ta informacja powoduje szybszy bicie serca. Ale kiedy jeszcze doda się zdanie, że cztery z nich mogą mieć w sobie… zarodki, to od razu ma się przed oczami słynną scenę z filmu Spielberga!

"Deadpool 2" – Każdy przyjemniaczek zasługuje na rodzinę - Recenzje filmów

Deadpool to idealny kumpel. Nigdy nie kłamie. Zawsze wszystko mówi prosto z mostu. Zdoła nas ochronić przed każdym zagrożeniem. Ma fajnych przyjaciół. Potrafi się bić (oczywiście w naszej obronie). Ma „sztosowy” kostium. Wyznaje zasadę „sprawiedliwości musi stać się zadość”. Można z nim pożartować w każdej sprawie. A w dodatku posługuje się pięknym słownictwem…

Nowości

 -

Odwiedzin: 58

Autor: pjKultura

Nike 2024 – laureatką 93-letnia poetka Urszula Kozioł! - Kultura

W niedzielę 6 października przyznano Nike. To Nagroda Literacka za najlepszą książkę poprzedniego roku. Nagroda, która „narodziła się” w 1997 roku, inspirując się brytyjskim Bookerem. Tym razem ze statuetki cieszyła się Urszula Kozioł. Po kilku nominacjach w dawniejszych latach, wreszcie mogła „przytulić” Nike. Otrzymała ją za tom poezji pt. „Raptularz”. Jakie porusza w niej tematy? Kto jeszcze znalazł się w gronie finalistów? O tym w niniejszym tekście.

 -

Odwiedzin: 62

Autor: aragorn136Recenzje filmów

Komentarze: 2

"Joker: Folie à deux" – A oni tańczą, tacy szaleni, tacy smutni... - Recenzje filmów

11 nominacji do Oscara, Złoty Lew na Festiwalu w Wenecji, ponad miliard dolarów zarobku na całym świecie (mimo kategorii R). Zaiste „Joker” z 2019 roku był prawdziwym fenomenem. A skoro tak, to może czas na dalsze losy Arthura Flecka? Reżyser Todd Phillips jednak ciągle powtarzał: „to zamknięta historia, bez szans na kontynuację”. Ale jest rok 2024, a do kin wchodzi „Joker: Folie à deux”. Wielu krytyków i widzów krzyczy/pisze głośno: „to najbardziej niepotrzebny sequel”. Czy faktycznie zasługuje na takie miano? Czy następna „terapia”, jakiej poddaje nas Phillips kompletnie nie działa? Jako autor niniejszej recenzji jestem rozdarty. Widzę jednocześnie mrok i światło w tym długim tunelu.

"Pył" – Czas na wielki oddech? - Recenzje książek

Hugh Howey. To człowiek, przez którego: dusiłem się; martwiłem; miałem nadzieję, po czym ją traciłem i ciekaw nieznanego, odczuwałem dreszcze… Dzięki Ci Hugh! Oby więcej było takich ludzi, jak Ty. Takich pisarzy rzecz jasna. Twórców, którzy potrafią wykreować namacalny, wrogi, zniszczony świat. A w nim wyrazistych bohaterów, z którymi na tyle się zżywamy, że pragniemy trzymać kciuki za powodzenie ich misji do samego końca. Howey to zrobił w swojej trylogii „Silos”. I choć z środkowym tomem nie zaprzyjaźniłem się aż tak bardzo (odsyłam do jego recenzji), to finał pt. „Pył” jest tym, czego prawie oczekiwałem. Załóżcie więc maskę przeciwgazową, a najlepiej szczelny kombinezon, bo czeka Was trzymający w napięciu kawał dojrzałej literatury dystopijnej, choć nie tej wielkości, siły i mroku, co „Droga” Cormaca McCarthy'ego.

PIAH: "Dlaczego rano już nie podobasz mi się?!" - Muzyczne Style

Przed Wami najnowszy, a zarazem ostatni singiel zapowiadający pierwszy album zespołu PIAH, o tym samym tytule, czyli „Nie podobasz mi się”. To najbardziej rock&roll’owy kawałek tego przebojowego zespołu, który swoją premierę miała pod koniec września 2024 roku. Jak zwykle nie mogło zabraknąć melodii, która pozostaje w głowach słuchaczy nie tylko na chwilę, ale i na całe dni.

 -

Odwiedzin: 152

Autor: adminKultura

Altao.pl patronem medialnym I Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Budujemy mosty – SŁOWEM"! - Kultura

Pragniemy poinformować naszych czytelników o czymś ważnym. Objęliśmy patronatem medialnym organizowany przez Fundację Katarzyny Jaroszewskiej „Już jestem…” I Ogólnopolski Konkursu Recytatorski. Jego nazwa: „Budujemy mosty – SŁOWEM” nie jest przypadkowa. Ma na on bowiem na celu nadać znaczeniu kulturze słowa i zwiększyć świadomości uczestników pod kątem istotnego znaczenia poezji jako narzędzia do wyrażania pozytywnych emocji. Finalistów poznamy 27 listopada 2024 roku.

 -

Odwiedzin: 110

Autor: pjTechnologie

Kryształ Pamięci – idealne miejsce do przechowania... ludzkiego genomu - Technologie

Jest mały, okrągły i przezroczysty. Ale nie to są jego główne zalety. Najważniejsze, że potrafi pomieścić… 360 TB (terabajtów) informacji. Mowa o „krysztale pamięci”, dysku stworzonym ze stopionego kwarcu przez naukowców z brytyjskiego Uniwersytetu Southampton. Tak wytrzymałym, że nie straszne dla niego ani ekstremalne mrozy, ani 1000 stopni Celsjusza. Ba! Nawet nie będzie zniszczony przez bezpośrednie uderzenie siły do 10 ton na cm2 i nie zagrozi mu promieniowanie kosmiczne. Z tym dyskiem nic nie może się równać (od 2014 nadal jest w Księdze Rekordów Guinnessa). Nie dziwne więc, że to na nim postanowiono przechować na wieczność ludzki genom.

Artykuły z tej samej kategorii

 -

Odwiedzin: 5785

Autor: adminLudzie Youtuba

Komentarze: 1

Niklaus Pieron – promotor śląskiej mowy i kultury! - Ludzie Youtuba

Z cyklu ludzie YouTuba tym razem prezentujemy człowieka, który mimo młodego wieku, „z niejednego śląskiego pieca jadł chleb”. Pochodzi z Bytomia, a znany jest z tego, że jako Niklaus Pieron prowadzi swój kanał, na którym tworzy liczne materiały w rodzimym dialekcie. Chce w ten sposób promować ślonskom godkę. Aby dotrzeć do większej liczby widzów, wrzuca też gameplaye z gier czy testy sprzętu. Pomysłowy i coraz bardziej popularny Niklaus udzielił wywiadu dla portalu Altao.pl. Przeczytajcie, co też miał ciekawego do powiedzenia.

 -

Odwiedzin: 2201

Autor: adminLudzie Youtuba

Komentarze: 6

Sensei Kina Sztuk Walki – Andrzej Tomaszewski i jego herosi! - Ludzie Youtuba

Kiedyś to było! Tak mawiają osoby pamiętające minione czasy. Szczególnym sentymentem darzą lata 90. XX wieku. Nie tylko za inne, lepsze smaki (ech te mielonki w puszkach); muzykę (techniawa „Mortal Kombat” rządzi!), ale przede wszystkim za filmy, nawet te klasy B. Dostępne w wielu wypożyczalniach VHS, z jakością obrazu daleką od dzisiejszego 1080p dawały rozrywkę i bohaterów, dla których zrobienie szpagatu, szybkie przeładowanie broni, kopniak z półobrotu czy rzut one-linerem nie stanowiły żadnego problemu. Ale nie chodzi tylko o Chucka Norrisa, Arnolda Schwarzeneggera, Stevena Seagala oraz Jaean-Claude’a Van Damme’a. Podobnych idoli było znacznie więcej. O wszystkich, także mniej znanych, opowiada na swoim kanale Kino Sztuk Walki Andrzej Tomaszewski – pasjonat filmów, w których trup ściele się gęsto, a kości łamane są w sekundę. Zgromadził już sporą grupę wiernych fanów, zaskakując też talentem… wokalnym. Nie dziwcie się zatem, że stał się naszym celem „wywiadowczym”. Siadaj Andrzej i udzielaj odpowiedzi, zanim przeszkodzi nam Tong Po!

MotoBieda czyli stara tandetna motoryzacja - Ludzie Youtuba

Hej, dziś przedstawiamy fajny kanał na Youtube związany z motoryzacją czyli MotoBieda.

 -

Odwiedzin: 6156

Autor: adminLudzie Youtuba

Komentarze: 1

Mateusz Adamczyk o swojej miłości do języka polskiego! - Ludzie Youtuba

Wydaje się, że tysiące wyświetleń na YouTubie mają tylko śmieszne filmiki, vlogi o grach czy barwne teledyski. Tymczasem kanał o nazwie: „Mateusz Adamczyk”, stworzony i prowadzony przez – jak się domyśliliście – Mateusza Adamczyka, subskrybuje już ponad 40 tysięcy internautów. Zastanawiacie się zapewne, co zawierają poszczególne materiały, że ogląda je wiele osób? Otóż niemal wszystko, co związane jest z… ojczystym językiem, jego różnymi odcieniami i ciekawostkami.

 -

Odwiedzin: 3534

Autor: adminLudzie Youtuba

Komentarze: 1

Magazyn Motowizja - Piękno motoryzacji - Ludzie Youtuba

Magazyn Motowizja to prowadzony przez Szymona Chwaliszewskiego wraz z charyzmatycznym Jackiem Tobolskim kanał, który skutecznie zaraża motoryzacją minionego wieku.

Pliki cookie pomagają nam technicznie prowadzić portal Altao.pl. Korzystając z portalu, zgadzasz się na użycie plików cookie. Pliki cookie są wykorzystywane tylko do działań techniczno-administracyjnych i nie przekazują danych osobowych oraz informacji z tej strony osobom trzecim. Wszystkie artykuły wraz ze zdjęciami i materiałami dostępnymi na portalu są własnością użytkowników. Administrator i właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za tresci prezentowane przez autorów artykułów. Dodając artykuł, zgadzasz się z regulaminem portalu oraz ponosisz odpowiedzialność za wszystkie materiały umieszczone przez Ciebie na stronie altao.pl. Szczegóły dostępne w regulaminie portalu.

© 2024 altao.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
0.582

Akceptuję pliki cookies
W ramach naszego portalu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym momencie zmiany ustawień dotyczących cookies. Jednocześnie informujemy, iż warunkiem koniecznym do prawidłowej pracy portalu Altao.pl jest włączenie obsługi plików cookies.

Rozumiem i akceptuję