O nasChronologiaArtykułyWspółautorzyPocztaZałóż bloga
 -

Magda Steczkowska w szczerej rozmowie z portalem Altao.pl - Zespoły i Artyści

Wydała 6 solowych albumów. Wykonuje zarówno własne, autorskie piosenki, jak i znane i lubiane covery. Jest matką trzech córek i kochającą żoną. A niedawno wyczarowała „Deszcz”, czyli najnowszy, jakże otulający duszę singiel. Można zatem powiedzieć, że Magda Steczkowska to kobieta spełniona i szczęśliwa, jeżeli chodzi o życie artystyczne oraz rodzinne. Czy faktycznie tak jest, a może wokalistka ma jakieś marzenia? O czym jeszcze opowiedziała Portalowi dla ludzi z pasją? Odkryjcie sami!

Wstęp
Treść artykułu
Galeria zdjęć
Opinie
Polecane artykuły
admin (34858 pkt)Strona WWW Autora
Ilość odwiedzin:
469
Czas czytania:
549 min.
Autor:
admin (34858 pkt)
Dodano:
309 dni temu

Data dodania:
2022-11-22 16:11:34

(Altao.pl) Widząc Twoje zdjęcia z planu „Deszczu”, można stwierdzić, że chyba jako jedna z niewielu osób uwielbiasz jesień. Czy to dlatego wideoklip został nagrany właśnie o takiej porze roku? A może powodem był przede wszystkim tekst utworu napisany przez Monikę Mimi Wydrzyńską?

 

Magda Steczkowska: Jak tu nie kochać tak pięknej, pełnej kolorów jesieni? Uwielbiam jesień, ale taką, kiedy świeci słońce, grzyby rosną i można podziwiać naturę, która mieni się wszystkimi kolorami, ale to, że mój nowy utwór „Deszcz” pojawił się o tej porze roku, nie było planowane. (śmiech) Ten utwór powstał z inicjatywy Piotra Siejki, który pewnego dnia zadzwonił i zaproponował, żebyśmy coś razem stworzyli, bo minęło kilka lat od naszego ostatniego spotkania. Z radością przyjęłam propozycję Piotra, bo praca z Nim jest dla mnie czystą radością. Tym razem było jednak inaczej, gdyż Piotr zaproponował, żebyśmy razem stworzyli muzykę. To było dla mnie coś zupełnie nowego i niezwykle ekscytującego. Do tej pory pisałam jedynie teksty, ale już wiem, że to się zmieni.

 

(Altao.pl) Śpiewasz w nim o pięknej miłości, która jednak przeminęła, pozostawiając w sercu pustkę, a w głowie wspomnienia. Ty również w przeszłości doświadczyłaś takiego uczucia i tęskniłaś bardzo za kimś, kto skradł Twoje serduszko?

 

Magda Steczkowska: I tak i nie. Przeżyłam rozstanie, ale z innych powód niż ten, o którym śpiewam. Tekst, który napisała dla mnie Monika Mimi Wydrzyńska jest inspirowany moimi obserwacjami, sytuacjami których byłam świadkiem i jest ich zdecydowanie więcej niż bym tego chciała. Niestety rozstania nie są tak piękne jak w piosence. Emocje są zbyt duże, by wspomnienia dawały siłę, a przecież skoro byliśmy razem, to pewnie kochaliśmy, więc i wspomnień pięknych chwil nam nie brak… ale teoria to jedno, a życie i ogrom trudnych emocji to już zupełnie co innego...

 

(Altao.pl) Zapewne singiel „Deszcz” to przedsmak kolejnej płyty. Kiedy będziemy mogli się jej spodziewać i czy każda piosenka będzie utrzymana w podobnym muzycznym i tekstowym klimacie?

 

Magda Steczkowska: Nie wiem jeszcze, czy „Deszcz” jest zapowiedzią płyty. Nie myślałam o tym. W obecnych czasach, kiedy płyty to raczej fajna pamiątka, bo wszystko jest w Internecie, a koszty jej nagrania to ogromny wydatek, można zauważyć wyraźną tendencję, gdzie zamiast płyt, publikuje się pojedyncze utwory. Są tego plusy i minusy, ale daje to zapewne jakąś wolność. Mam czas, chęci, wenę – nagrywam piosenkę, umieszczam w Internecie i cieszę się chwilą, nie martwiąc się, co dalej, czy płyta się sprzeda, itp.

 

(Altao.pl) Jedna z internautek po przesłuchaniu nowego singla, skomentowała, że Twój „aksamitny głos utula niczym kocyk w chłodne dni”. Jak reagujesz, czytając takie komplementy, które zabierają odbiorcę do siódmego nieba?

 

MS: To najmilsza część mojej pracy. Mimo iż nagrałam tyle płyt, wypuściłam w świat tyle singli, za każdym razem się denerwuję. Takie komentarze, dodają skrzydeł.

 

(Altao.pl) Łącznie nagrałaś 6 solowych albumów. Z którego i dlaczego jesteś najbardziej zadowolona, zarówno pod względem przekazywania emocji, jak i muzycznej warstwy?

 

MS: Z każdego, bo każdy z moich albumów odzwierciedla dany okres w moich życiu. Moje emocje, lęki, myśli. Niczego bym nie zmieniła, niczego nie chcę poprawiać i niczego nie żałuję.

 

(Altao.pl) Udowadniasz, że jesteś osobą niezwykle uczuciową, taką, którą z najbliższymi łączy silna więź. „Nie tylko o miłości”, czyli poprzedni krążek, to sentymentalna podróż do najważniejszych utworów, które towarzyszyły Ci przez całe życie, ale pojawiły się również na nim autorskie, intymne piosenki. W jednej z nich „Gdziekolwiek Jesteś” wspominasz swoją mamę, z kolei „Blisko Ciebie” to wyjątkowy utwór, który wykonałaś razem z najstarszą córką Zosią. Ma ona zamiar iść w Twoje ślady i też zostać piosenkarką o podobnej wrażliwości? Jest szansa, że jeszcze nagracie coś we wspólnym duecie?

 

MS: O to, co Zosia będzie chciała robić w życiu, musielibyście zapytać Ją samą. Jest dorosła i sama odpowiada na takie pytania. Wyfrunęła już spod skrzydeł rodziców i każdego dnia pokazuje mi, jak cudownym jest człowiekiem. Dużo się od Niej uczę i rozpiera mnie duma, że jestem Jej mamą.

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

(Altao.pl) Jaką mamą jest Magda Steczkowska? Co powie, gdy córki oznajmią, że ich plany życiowe różnią od tego, co wymarzyła sobie ich rodzicielka?

 

MS: Nie mam żadnych planów ani oczekiwań w stosunku do moich dzieci, ich przyszłości. Jedyne czego dla nich pragnę, to oprócz rzeczy oczywistych jak zdrowie i miłość, to aby praca, którą kiedyś wykonywać będą, była ich pasją, bo wtedy będą dużo szczęśliwsze. Wiem po sobie i tego życzę im z całego serca. Córki wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć, obojętnie jak bardzo nie zgadzam się z ich wyborami.

 

(Altao.pl) W Twoim dorobku artystycznym nie brakuje licznych, świetnie wykonanych coverów. Można więc domyślić się, że pragniesz oddawać hołd twórczości innych artystek. Jedną z nich była Kalina Jędrusik. Czy to właśnie Ona sprawiła, że „Nie chciałaś spać, tylko śpiewać”?

 

MS: Kalina Jędrusik jest jedną z tych Artystek, które kocham od dziecka. Pamiętam dokładnie, kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy. Była taka piękna. I ten magnetyczny głos, ale… nie. Ani Ona, ani żaden inny Artysta nie sprawił, że chciałam być wokalistką. To nigdy nie było moim marzeniem i się stało trochę poza mną. Widocznie tak miało być, bo kocham to, co robię całym sercem, ale gdyby ktoś kiedyś powiedział małej Madzi, że będzie robić to, co właśnie robi, to mała Madzia w życiu by nie uwierzyła. Ba, nawet z przerażenia pewnie by się popłakała. (śmiech)

 

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

(Altao.pl) „Nie wiem, jak Ty to robisz, ale Twoje emocje tak bardzo na mnie działają, jakbym sama to odczuwała” – napisała kiedyś pewna fanka. No właśnie, jak? Czyżby pomagała otwartość, uśmiech, optymistycznie nastawienie do otoczenia, aktywny udział w akcjach charytatywnych i dzielenie się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych?

 

MS: Pewnie tak. Nie zastanawiałam się nad tym. Ja nie kalkuluję, nie patrzę, czy mi się opłaci być taką czy owaką. Jestem jaka jestem. Jednym jest ze mną po drodze, innym nie. I tak jest dobrze. Tak powinno być.

 

(Altao.pl) Od ponad 20 lat jesteś szczęśliwą żoną Piotra Królika – perkusisty zespołu Brathanki. Nie jest to jednak małżeństwo typu: Ona swoje, a On swoje. Wy wszystko robicie wspólnie. Tworzycie, nagrywacie, przygotowujecie różne projekty. Wzięliście nawet udział w reality-show „Ameryka Ekspres”. Czy taka przygoda sprawiła, że staliście się jeszcze bardziej zżyci i nie wyobrażacie sobie żadnych działań realizowanych oddzielnie?

 

MS: Oczywiście, że sobie wyobrażamy i takie działania również podejmujemy, ale najbardziej lubimy pracować razem. 26 lat wspólnej drogi to szmat czasu, a nam wciąż mało.

 

(Altao.pl) Magda Steczkowska to kobieta w stu procentach spełniona, czy jednak ma jeszcze sporo marzeń i celów do zrealizowania?

 

MS: Jak będę w stu procentach spełniona, to już nic mi się nie będzie chciało, więc… ale jedno mogę powiedzieć na pewno. Jestem szczęśliwym człowiekiem!

 

Rozmawiał Przemek „Jankes” Jankowski

 

Zapraszamy na oficjalną stronę Magdy Steczkowskiej:

https://www.magdasteczkowska.pl/

I jej media społecznościowe:
https://www.instagram.com/magdasteczkowska/
https://www.facebook.com/magdasteczkowska/

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą Altao.pl. Kup licencję

Galeria zdjęć - Magda Steczkowska w szczerej rozmowie z portalem Altao.pl

Temat / Nick / URL:

Treść komentarza:

Więcej artykułów od autora admin

AI – przyjaciel czy wróg? Trzech maniaków popkultury w luźnej pogadance na ważny temat! - Intrygujące

29 września na ekrany kin w Polsce wchodzi „Twórca” Garetha Edwardsa. Czy film ten zbierze liczne pochwały od widzów? O tym przekonamy się za moment. Ale już jego zwiastun i ogólny zarys fabuły (wojna między ludźmi a siłami sztucznej inteligencji i poszukiwania architekta zaawansowanej technologii) to dobry powód, aby porozmawiać właśnie o AI, która w roku 2023, szczególnie w postaci Chata GPT „zaatakowała” nasze postrzeganie rzeczywistości. Pojawiły się kłopoty. Strajki w Hollywood, strach spowodowany utratą pracy na stanowiskach twórczych (copywriting, scenopisarstwo, aktorstwo itp.). Jednak, czy faktycznie jest się czego bać? Czy może przeciwnie – Sztuczna Inteligencja to żadna „ciocia samo zło” (jest chyba „płci żeńskiej”) i jej działania zawsze są pomocne, uzasadnione i pożądane? Te kwestie poruszają w niniejszym podcaście, na kanale PopCorn Podcast: Radek Gryczka z kanału Pogadajmy od Rzeczach, Marcin vel Ponton Movie i Przemek „Jankes” Jankowski z Altao.pl. A co Wy sądzicie o AI? Zakochać się w niej, czy potępiać?

 -

Odwiedzin: 799

Autor: adminOrganizacje

Komentarze: 1

Stowarzyszenie "Broda i Tatuaż" – wielkie mięśnie, wielkie serca! - Organizacje

W głowach części Polaków panuje przekonanie, że mężczyzna z tatuażem to zły człowiek jest. A gdy jeszcze potężnie zbudowany i ma brodę, to lepiej uciekać przed nim jak najdalej. Bo przecież tak groźny wygląd nie oznacza nic pozytywnego. Panowie ze Stowarzyszenia „Broda i Tatuaż – Bard Clan” sprawiają, że taki wizerunek bardzo mija się z prawdą. Bije od nich szczera radość i co ważne – pasja i zaangażowanie do niesienia pomocy słabszym z hasłem na ustach: „Różni Ale Równi”!

emocean drive ląduje we friendzone! Co na to Britney Spears? - Zespoły i Artyści

Przebojowe trio emocean drive wydało kolejny, życiowy singiel pt. „FWB”. Tym razem zespół zaprasza do „friendzone” – miejsca, do którego prowadzi słynne powiedzenie: „zostańmy przyjaciółmi”, i z którego podobno nie ma powrotu. Ponieważ Britney Spears odmówiła komentarza odnośnie premiery, zasięgnęliśmy języka u członków zespołu.

Popiór się zbliża. Będzie głośno na tym "Pomarlisku"! - Muzyczne Style

Gotowi na podróż przez Międzyświat? Na „pokład” zapraszają panowie z grupy Popiór. Kto zna styl zespołu Kat & Roman Kostrzewski, ten z chęcią wielką uściśnie im dłoń. Bo już wkrótce Ci kontynuatorzy wydadzą debiutancki album „Pomarlisko”. I to na CD i winylu! Trash metal wejdzie Wam w żyły!

Niezwykle przejmująca ballada. "Złudzenie" EVY! - Muzyczne Style

Pod koniec września EVA zaprezentowała słuchaczom nastrojowy i bardzo osobisty utwór pt. „Złudzenie”. Autorką tekstu i melodii jest Jolanta Stachurska. Ballada jest już dostępna we wszystkich serwisach streamingowych.

Polecamy podobne artykuły

Magda Steczkowska przywołała Deszcz. Cieszmy się! - Zespoły i Artyści

Wydaje się, że deszcz zawsze musi kojarzyć się z czymś mało przyjemnym. Szczególnie ten jesienny, listopadowy. Tymczasem Magda Steczkowska udowadnia, że może być zupełnie inaczej. Bo jej „Deszcz” to piosenka o miłości – piękne wspomnienie dawnych chwil między zakochanymi. Właśnie go przywołała – to znaczy wydała utwór pod takim tytułem na światło dzienne. Kojący głos artystki powoduje, że łatwiej uporać się z tęsknotą za minionym uczuciem.

 -

Odwiedzin: 1347

Autor: adminZespoły i Artyści

Komentarze: 3

Wywiad: Anna Hamela – artystka, która niesie światło! - Zespoły i Artyści

W pewnym domu pod lasem można spotkać kobietę. Nie pomieszkuje jednak w chatce na kurze nóżce. To żadna czarownica, przed którą drżą Jaś i Małgosia. Anna Bernadeta Hamela ma bardzo przyjazne usposobienie. Wszak jej nazwisko w sanskrycie oznacza „radość”. Potrafi śpiewać tak, że odchodzą złe moce. Swoimi tekstami i kompozycjami rozświetla drogę zagubionym duszom, co szczególnie udowodniła na wydanej 26 czerwca 2022 roku, drugiej autorskiej płycie. Ale „Marshal” to coś więcej niż muzyka. To niezapomniana podróż do lepszego wymiaru – zbiór pieśni energetycznych napisanych w oryginalnym języku, powstałych na bazie doświadczeń wielu wcieleń transformujących słuchacza. Jak doszło do powstania owego albumu? Na to oraz inne pytania znajdziecie odpowiedzi w niniejszym, ciekawym wywiadzie z Barwnym Ptakiem szybującym wśród chmur!

Teraz czytane artykuły

Magda Steczkowska w szczerej rozmowie z portalem Altao.pl - Zespoły i Artyści

Wydała 6 solowych albumów. Wykonuje zarówno własne, autorskie piosenki, jak i znane i lubiane covery. Jest matką trzech córek i kochającą żoną. A niedawno wyczarowała „Deszcz”, czyli najnowszy, jakże otulający duszę singiel. Można zatem powiedzieć, że Magda Steczkowska to kobieta spełniona i szczęśliwa, jeżeli chodzi o życie artystyczne oraz rodzinne. Czy faktycznie tak jest, a może wokalistka ma jakieś marzenia? O czym jeszcze opowiedziała Portalowi dla ludzi z pasją? Odkryjcie sami!

 -

Odwiedzin: 35963

Autor: PaMPrzepisy

Komentarze: 6

Ciasto 3-BIT - Przepisy

Pyszne i bardzo proste ciasto bez pieczenia, polecane osobom, które chciałyby spróbować swoich sił w pieczeniu i przy tym zaskoczyć swoich gości niebagatelnym smakiem.

Zagadka gwiezdnych szybów Wielkiej Piramidy w Gizie – część 1 - Niewiarygodne, niewyjaśnione

Stare egipskie przysłowie mówi – „Człowiek lęka się czasu, a czas lęka się piramid”. Od wieków piramidy wywołują burzę w środowisku naukowym. Egiptolodzy, archeolodzy czy paleoastrolodzy wciąż poszukują jednoznacznej odpowiedzi na to: jak zbudowano piramidy, kiedy je wzniesiono oraz do czego miały służyć. Lecz najbardziej trapiącym pytaniem jest jednak to, kto wzniósł te kolosalne budowle na płaskowyżu w Gizie z taką precyzją około 2500 roku p.n.e. w czasach kiedy to panował drugi faraon IV dynastii Chufu (gr. Cheops).

Utalentowany muzyk Adam Bień w wywiadzie dla portalu Altao.pl! - Zespoły i Artyści

W kategorii Zespoły i Artyści przeprowadzaliśmy wywiady z wieloma uzdolnionymi muzykami. Do tego grona dołączył także, urodzony w Olkuszu, Adam Bień. Jest nie tylko wokalistą. Zajmuje się bowiem produkcją, komponowaniem autorskich utworów, a nawet działa jako multiinstrumentalista. Droga muzyczna, jaką przeszedł oraz niedawno wydany singiel pt. „Bieguny” były przyczynkiem do ciekawej rozmowy.

"Zimowla" – Proste życie pszczół, pokrętny żywot ludzi - Recenzje książek

Co robić, kiedy na dworze mróz i śnieg, a w kominku ogień ledwo się tli? Opatulić się kocem, popijać gorącą herbatę, a na kolanach położyć… książkę. Najlepiej taką, której już sam tytuł pasuje do panującej za oknem aury. A więc „Zimowla”. Z okładki spogląda na czytelnika zarośnięty jegomość o obliczu uciekiniera-psychopaty. Krew zastyga w żyłach…

Nowości

AI – przyjaciel czy wróg? Trzech maniaków popkultury w luźnej pogadance na ważny temat! - Intrygujące

29 września na ekrany kin w Polsce wchodzi „Twórca” Garetha Edwardsa. Czy film ten zbierze liczne pochwały od widzów? O tym przekonamy się za moment. Ale już jego zwiastun i ogólny zarys fabuły (wojna między ludźmi a siłami sztucznej inteligencji i poszukiwania architekta zaawansowanej technologii) to dobry powód, aby porozmawiać właśnie o AI, która w roku 2023, szczególnie w postaci Chata GPT „zaatakowała” nasze postrzeganie rzeczywistości. Pojawiły się kłopoty. Strajki w Hollywood, strach spowodowany utratą pracy na stanowiskach twórczych (copywriting, scenopisarstwo, aktorstwo itp.). Jednak, czy faktycznie jest się czego bać? Czy może przeciwnie – Sztuczna Inteligencja to żadna „ciocia samo zło” (jest chyba „płci żeńskiej”) i jej działania zawsze są pomocne, uzasadnione i pożądane? Te kwestie poruszają w niniejszym podcaście, na kanale PopCorn Podcast: Radek Gryczka z kanału Pogadajmy od Rzeczach, Marcin vel Ponton Movie i Przemek „Jankes” Jankowski z Altao.pl. A co Wy sądzicie o AI? Zakochać się w niej, czy potępiać?

ALFA ROMEO STELVIO COMPETIZIONE. Gdzie ten luksus? - Nowinki motoryzacyjne

Poprzednia recenzja poświęcona była takiemu, można to chyba w ten sposób nazwać, współczesnemu autu dla ludu, czyli Dacii. Obawiam się bowiem, że „Volkswagen” obecnie już tak dostępnym samochodem nie jest, w szczególności cenowo… Dzisiaj z kolei spróbujemy się poczuć jak ktoś specjalny, zasiadając w limitowanej wersji auta, które i w seryjnych odsłonach uchodzi już za samochód luksusowy. Witajcie zatem we wnętrzu specjalnej odsłony Alfy Romeo Stelvio: Competizione 2.0 GME 280 KM Q4 AT8!

 -

Odwiedzin: 799

Autor: adminOrganizacje

Komentarze: 1

Stowarzyszenie "Broda i Tatuaż" – wielkie mięśnie, wielkie serca! - Organizacje

W głowach części Polaków panuje przekonanie, że mężczyzna z tatuażem to zły człowiek jest. A gdy jeszcze potężnie zbudowany i ma brodę, to lepiej uciekać przed nim jak najdalej. Bo przecież tak groźny wygląd nie oznacza nic pozytywnego. Panowie ze Stowarzyszenia „Broda i Tatuaż – Bard Clan” sprawiają, że taki wizerunek bardzo mija się z prawdą. Bije od nich szczera radość i co ważne – pasja i zaangażowanie do niesienia pomocy słabszym z hasłem na ustach: „Różni Ale Równi”!

emocean drive ląduje we friendzone! Co na to Britney Spears? - Zespoły i Artyści

Przebojowe trio emocean drive wydało kolejny, życiowy singiel pt. „FWB”. Tym razem zespół zaprasza do „friendzone” – miejsca, do którego prowadzi słynne powiedzenie: „zostańmy przyjaciółmi”, i z którego podobno nie ma powrotu. Ponieważ Britney Spears odmówiła komentarza odnośnie premiery, zasięgnęliśmy języka u członków zespołu.

 -

Odwiedzin: 171

Autor: pjKultura

48. Festiwal Filmowy w Gdyni – Kos "kosi" konkurencję i zgarnia Złote Lwy! - Kultura

Wiosna 1794 roku, w Polsce wrze. Jesień 2023 roku, w Polsce… rozdano ważne nagrody. Nie politykom, lecz filmowcom rzecz jasna. W mieście Gdynia, które od dawien dawna kojarzone jest z pięknym, prestiżowym festiwalem. O dziwo, tym razem Złote Lwy „pogłaskała” nie artystyczna produkcja, a dzieło zgoła inne. Oto bowiem jak rycerz na białym koniu wjechał, choć najpierw przypłynął z wiernym czarnoskórym towarzyszem, „Kos”, czyli western kościuszkowski. Opowieść o generale Tadeuszu Kościuszce nie należy do patetycznych, pełnych martyrologii, historycznych eposów. To zdecydowanie kino gatunkowe, ale takie, którego nie powstydziłby się sam mistrz Tarantino! Zachwyciło się nim większość krytyków, nie ganiąc go za zapożyczenia. Podobnie jury 48. FPFF pod przewodnictwem Filipa Bajona. Stąd główna nagroda do „Kosa” zawędrowała! Lecz nie zapominajmy o reszcie laureatów.

Popiór się zbliża. Będzie głośno na tym "Pomarlisku"! - Muzyczne Style

Gotowi na podróż przez Międzyświat? Na „pokład” zapraszają panowie z grupy Popiór. Kto zna styl zespołu Kat & Roman Kostrzewski, ten z chęcią wielką uściśnie im dłoń. Bo już wkrótce Ci kontynuatorzy wydadzą debiutancki album „Pomarlisko”. I to na CD i winylu! Trash metal wejdzie Wam w żyły!

Artykuły z tej samej kategorii

 -

Odwiedzin: 26690

Autor: pjZespoły i Artyści

Komentarze: 6

2Cellos – przystojni panowie i magia wiolonczeli - Zespoły i Artyści

W muzycznym świecie bywają takie duety, na które się miło patrzy, i które się jeszcze milej słucha. I nie koniecznie są to piosenkarze czy piosenkarki. Pochodzący z Chorwacji Luka Šulić i Stjepan Hauser nie śpiewają. Jako zespół 2Cellos od 2011 roku grają na wiolonczelach, i robią to tak widowiskowo i magicznie, że nie sposób oderwać wzroku, a i narząd słuchu pieszczony jest maksymalnie. 18 maja 2018 roku ponownie wystąpią w Polsce.

 -

Odwiedzin: 1720

Autor: adminZespoły i Artyści

Komentarze: 1

Black Roses – w ich żyłach płynie rock! - Zespoły i Artyści

O.N.A, Lady Pank, Lombard – znacie te kapele? Pewnie, że tak! Od wielu lat każda rozgłośnia radiowa puszcza kultowe i lubiane utwory z bogatego repertuaru dawnych tuzów polskiego rocka. Co więcej, inspirują się nimi zespoły dopiero rozpoczynające swoją drogą ku sławie, Robi to również band o jakże sugestywnej nazwie, czyli Black Roses. Usłyszcie ich głos, bo warto! Tym bardziej że poza coverami, zaprezentowali już swój ciekawy materiał w formie dema. A gdyby jeszcze dodać do tego fakt, że filarem Czarnych Róż jest utalentowane muzycznie rodzeństwo – charyzmatyczna Dorota i jej brat Jacek, to już całkiem można zostać ukłutym „rockowym” kolcem!

"Bateria" – "energetyczna przepychanka z emocjonalnym wampirem" Natalii Zalewskiej! - Zespoły i Artyści

Poznajcie Natalię Zalewską. To pochodząca z Sierpca 26-letnia wokalistka, której życie codzienne wypełnia muzyka i śpiew. Jest właścicielką akademii musicalowej oraz pełni funkcję artist managerki w wytwórni muzycznej. Z wykształcenia jest… elektroradiologiem. Dzisiaj, we wtorek, 7 lutego 2023 roku, publikuje swój pierwszy, autorski utwór pt. „Bateria”.

Sophie Szklarska kocha "Najmocniej"! - Zespoły i Artyści

„Nigdy nie myślałam, że będę pisać piosenki o miłości… a tu proszę” – tak o zaczyna opowiadać o swoim muzycznym dziecku Sophie Szklarska. „Najmocniej” to singiel hipnotyzujący, brzmieniowo ambientowy, zaśpiewany wokalem jakże intrygującym (dość podobnym do Brodki). Zaprezentowany światu 3 marca 2023 roku, otwiera dla Sophie nowe drzwi w muzycznej karierze.

 -

Odwiedzin: 48881

Autor: pjZespoły i Artyści

Komentarze: 9

Yo-Landi Visser – słodka żyleta - Zespoły i Artyści

Z okazji premiery filmu „Chappie” nie mogło zabraknąć artykułu o występującej tam Yo-Landi Visser – południowoafrykańskiej raperce wchodzącej w skład zespołu Die Antwoord. Z wyglądu i głosu przypomina niewinną, infantylną nastolatkę. Jednak uwaga, to tylko pozory. Po płaszczykiem słodkości kryje się prawdziwa sceniczna żyleta.

Pliki cookie pomagają nam technicznie prowadzić portal Altao.pl. Korzystając z portalu, zgadzasz się na użycie plików cookie. Pliki cookie są wykorzystywane tylko do działań techniczno-administracyjnych i nie przekazują danych osobowych oraz informacji z tej strony osobom trzecim. Wszystkie artykuły wraz ze zdjęciami i materiałami dostępnymi na portalu są własnością użytkowników. Administrator i właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za tresci prezentowane przez autorów artykułów. Dodając artykuł, zgadzasz się z regulaminem portalu oraz ponosisz odpowiedzialność za wszystkie materiały umieszczone przez Ciebie na stronie altao.pl. Szczegóły dostępne w regulaminie portalu.

© 2023 altao.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
0.864

Akceptuję pliki cookies
W ramach naszego portalu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym momencie zmiany ustawień dotyczących cookies. Jednocześnie informujemy, iż warunkiem koniecznym do prawidłowej pracy portalu Altao.pl jest włączenie obsługi plików cookies.

Rozumiem i akceptuję