O nasChronologiaArtykułyWspółautorzyPocztaZałóż bloga
 -

Magda Steczkowska w szczerej rozmowie z portalem Altao.pl - Zespoły i Artyści

Wydała 6 solowych albumów. Wykonuje zarówno własne, autorskie piosenki, jak i znane i lubiane covery. Jest matką trzech córek i kochającą żoną. A niedawno wyczarowała „Deszcz”, czyli najnowszy, jakże otulający duszę singiel. Można zatem powiedzieć, że Magda Steczkowska to kobieta spełniona i szczęśliwa, jeżeli chodzi o życie artystyczne oraz rodzinne. Czy faktycznie tak jest, a może wokalistka ma jakieś marzenia? O czym jeszcze opowiedziała Portalowi dla ludzi z pasją? Odkryjcie sami!

Wstęp
Treść artykułu
Galeria zdjęć
Opinie
Polecane artykuły
admin (41430 pkt)Strona WWW Autora
Ilość odwiedzin:
618
Czas czytania:
703 min.
Autor:
admin (41430 pkt)
Dodano:
510 dni temu

Data dodania:
2022-11-22 16:11:34

(Altao.pl) Widząc Twoje zdjęcia z planu „Deszczu”, można stwierdzić, że chyba jako jedna z niewielu osób uwielbiasz jesień. Czy to dlatego wideoklip został nagrany właśnie o takiej porze roku? A może powodem był przede wszystkim tekst utworu napisany przez Monikę Mimi Wydrzyńską?

 

Magda Steczkowska: Jak tu nie kochać tak pięknej, pełnej kolorów jesieni? Uwielbiam jesień, ale taką, kiedy świeci słońce, grzyby rosną i można podziwiać naturę, która mieni się wszystkimi kolorami, ale to, że mój nowy utwór „Deszcz” pojawił się o tej porze roku, nie było planowane. (śmiech) Ten utwór powstał z inicjatywy Piotra Siejki, który pewnego dnia zadzwonił i zaproponował, żebyśmy coś razem stworzyli, bo minęło kilka lat od naszego ostatniego spotkania. Z radością przyjęłam propozycję Piotra, bo praca z Nim jest dla mnie czystą radością. Tym razem było jednak inaczej, gdyż Piotr zaproponował, żebyśmy razem stworzyli muzykę. To było dla mnie coś zupełnie nowego i niezwykle ekscytującego. Do tej pory pisałam jedynie teksty, ale już wiem, że to się zmieni.

 

(Altao.pl) Śpiewasz w nim o pięknej miłości, która jednak przeminęła, pozostawiając w sercu pustkę, a w głowie wspomnienia. Ty również w przeszłości doświadczyłaś takiego uczucia i tęskniłaś bardzo za kimś, kto skradł Twoje serduszko?

 

Magda Steczkowska: I tak i nie. Przeżyłam rozstanie, ale z innych powód niż ten, o którym śpiewam. Tekst, który napisała dla mnie Monika Mimi Wydrzyńska jest inspirowany moimi obserwacjami, sytuacjami których byłam świadkiem i jest ich zdecydowanie więcej niż bym tego chciała. Niestety rozstania nie są tak piękne jak w piosence. Emocje są zbyt duże, by wspomnienia dawały siłę, a przecież skoro byliśmy razem, to pewnie kochaliśmy, więc i wspomnień pięknych chwil nam nie brak… ale teoria to jedno, a życie i ogrom trudnych emocji to już zupełnie co innego...

 

(Altao.pl) Zapewne singiel „Deszcz” to przedsmak kolejnej płyty. Kiedy będziemy mogli się jej spodziewać i czy każda piosenka będzie utrzymana w podobnym muzycznym i tekstowym klimacie?

 

Magda Steczkowska: Nie wiem jeszcze, czy „Deszcz” jest zapowiedzią płyty. Nie myślałam o tym. W obecnych czasach, kiedy płyty to raczej fajna pamiątka, bo wszystko jest w Internecie, a koszty jej nagrania to ogromny wydatek, można zauważyć wyraźną tendencję, gdzie zamiast płyt, publikuje się pojedyncze utwory. Są tego plusy i minusy, ale daje to zapewne jakąś wolność. Mam czas, chęci, wenę – nagrywam piosenkę, umieszczam w Internecie i cieszę się chwilą, nie martwiąc się, co dalej, czy płyta się sprzeda, itp.

 

(Altao.pl) Jedna z internautek po przesłuchaniu nowego singla, skomentowała, że Twój „aksamitny głos utula niczym kocyk w chłodne dni”. Jak reagujesz, czytając takie komplementy, które zabierają odbiorcę do siódmego nieba?

 

MS: To najmilsza część mojej pracy. Mimo iż nagrałam tyle płyt, wypuściłam w świat tyle singli, za każdym razem się denerwuję. Takie komentarze, dodają skrzydeł.

 

(Altao.pl) Łącznie nagrałaś 6 solowych albumów. Z którego i dlaczego jesteś najbardziej zadowolona, zarówno pod względem przekazywania emocji, jak i muzycznej warstwy?

 

MS: Z każdego, bo każdy z moich albumów odzwierciedla dany okres w moich życiu. Moje emocje, lęki, myśli. Niczego bym nie zmieniła, niczego nie chcę poprawiać i niczego nie żałuję.

 

(Altao.pl) Udowadniasz, że jesteś osobą niezwykle uczuciową, taką, którą z najbliższymi łączy silna więź. „Nie tylko o miłości”, czyli poprzedni krążek, to sentymentalna podróż do najważniejszych utworów, które towarzyszyły Ci przez całe życie, ale pojawiły się również na nim autorskie, intymne piosenki. W jednej z nich „Gdziekolwiek Jesteś” wspominasz swoją mamę, z kolei „Blisko Ciebie” to wyjątkowy utwór, który wykonałaś razem z najstarszą córką Zosią. Ma ona zamiar iść w Twoje ślady i też zostać piosenkarką o podobnej wrażliwości? Jest szansa, że jeszcze nagracie coś we wspólnym duecie?

 

MS: O to, co Zosia będzie chciała robić w życiu, musielibyście zapytać Ją samą. Jest dorosła i sama odpowiada na takie pytania. Wyfrunęła już spod skrzydeł rodziców i każdego dnia pokazuje mi, jak cudownym jest człowiekiem. Dużo się od Niej uczę i rozpiera mnie duma, że jestem Jej mamą.

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

(Altao.pl) Jaką mamą jest Magda Steczkowska? Co powie, gdy córki oznajmią, że ich plany życiowe różnią od tego, co wymarzyła sobie ich rodzicielka?

 

MS: Nie mam żadnych planów ani oczekiwań w stosunku do moich dzieci, ich przyszłości. Jedyne czego dla nich pragnę, to oprócz rzeczy oczywistych jak zdrowie i miłość, to aby praca, którą kiedyś wykonywać będą, była ich pasją, bo wtedy będą dużo szczęśliwsze. Wiem po sobie i tego życzę im z całego serca. Córki wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć, obojętnie jak bardzo nie zgadzam się z ich wyborami.

 

(Altao.pl) W Twoim dorobku artystycznym nie brakuje licznych, świetnie wykonanych coverów. Można więc domyślić się, że pragniesz oddawać hołd twórczości innych artystek. Jedną z nich była Kalina Jędrusik. Czy to właśnie Ona sprawiła, że „Nie chciałaś spać, tylko śpiewać”?

 

MS: Kalina Jędrusik jest jedną z tych Artystek, które kocham od dziecka. Pamiętam dokładnie, kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy. Była taka piękna. I ten magnetyczny głos, ale… nie. Ani Ona, ani żaden inny Artysta nie sprawił, że chciałam być wokalistką. To nigdy nie było moim marzeniem i się stało trochę poza mną. Widocznie tak miało być, bo kocham to, co robię całym sercem, ale gdyby ktoś kiedyś powiedział małej Madzi, że będzie robić to, co właśnie robi, to mała Madzia w życiu by nie uwierzyła. Ba, nawet z przerażenia pewnie by się popłakała. (śmiech)

 

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

(Altao.pl) „Nie wiem, jak Ty to robisz, ale Twoje emocje tak bardzo na mnie działają, jakbym sama to odczuwała” – napisała kiedyś pewna fanka. No właśnie, jak? Czyżby pomagała otwartość, uśmiech, optymistycznie nastawienie do otoczenia, aktywny udział w akcjach charytatywnych i dzielenie się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych?

 

MS: Pewnie tak. Nie zastanawiałam się nad tym. Ja nie kalkuluję, nie patrzę, czy mi się opłaci być taką czy owaką. Jestem jaka jestem. Jednym jest ze mną po drodze, innym nie. I tak jest dobrze. Tak powinno być.

 

(Altao.pl) Od ponad 20 lat jesteś szczęśliwą żoną Piotra Królika – perkusisty zespołu Brathanki. Nie jest to jednak małżeństwo typu: Ona swoje, a On swoje. Wy wszystko robicie wspólnie. Tworzycie, nagrywacie, przygotowujecie różne projekty. Wzięliście nawet udział w reality-show „Ameryka Ekspres”. Czy taka przygoda sprawiła, że staliście się jeszcze bardziej zżyci i nie wyobrażacie sobie żadnych działań realizowanych oddzielnie?

 

MS: Oczywiście, że sobie wyobrażamy i takie działania również podejmujemy, ale najbardziej lubimy pracować razem. 26 lat wspólnej drogi to szmat czasu, a nam wciąż mało.

 

(Altao.pl) Magda Steczkowska to kobieta w stu procentach spełniona, czy jednak ma jeszcze sporo marzeń i celów do zrealizowania?

 

MS: Jak będę w stu procentach spełniona, to już nic mi się nie będzie chciało, więc… ale jedno mogę powiedzieć na pewno. Jestem szczęśliwym człowiekiem!

 

Rozmawiał Przemek „Jankes” Jankowski

 

Zapraszamy na oficjalną stronę Magdy Steczkowskiej:

https://www.magdasteczkowska.pl/

I jej media społecznościowe:
https://www.instagram.com/magdasteczkowska/
https://www.facebook.com/magdasteczkowska/

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą Altao.pl. Kup licencję

Galeria zdjęć - Magda Steczkowska w szczerej rozmowie z portalem Altao.pl

Temat / Nick / URL:

Treść komentarza:

Więcej artykułów od autora admin

Dokąd zmierza EleeS? Do lasu! Do świata cudów i przemyśleń... - Zespoły i Artyści

W singlu pt. „Idę do lasu” zabiera słuchaczy na przechadzkę na łono natury. Dosłownie i w przenośni promuje powrót do korzeni. Zaprasza do zdystansowania się od rzeczywistości. Zachęca do zwolnienia tempa i zatracenia się na łonie natury, do radosnego zagubienia się wśród konarów drzew. Zaplątana w gąszczu leśnych pajęczyn i metafor EleeS, pokazuje, że z dala od zgiełku miasta można poczuć się jak poza czasem, w odrealnieniu, w cudownej próżni, w której wreszcie jest czas na przemyślenia i podróż w głąb siebie.

"Na Chwilę", czyli wiosenna nowość od Michała Sieńkowskiego! - Zespoły i Artyści

Na ten utwór słuchacze Michała Sieńkowskiego musieli długo czekać. Po kilkumiesięcznej przerwie wydawniczej wokalista i aktor wraca z premierowym singlem zatytułowanym „Na Chwilę”. Od teraz fani artysty będą mieć więcej okazji do poznawania jego nowych piosenek! W tym roku Michał planuje dzielić się nimi zdecydowanie częściej niż dotychczas.

Projekt "Musical Hearts". Licealistki z Włocławka zachęcają do wspólnej pasji! - Organizacje

To jest godne pochwały. Kilka kreatywnych uczennic I LO im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku wzięło udział w tegorocznej edycji olimpiady pn. „Zwolnieni z Teorii” i postanowiło stworzyć coś, co, zmieni ich życie oraz wolny czas rówieśników. Jako że każda od najmłodszych lat miała do czynienia z muzyką, a miłość do niej trwa aż do dziś, objawiając się śpiewem, grą na instrumentach oraz słuchaniem różnych piosenek, razem stworzyły projekt społeczny – „Musical Hearts”. Co jest głównym celem owej inicjatywy? Jakie działania już podjęły operatywne nastolatki?

XANSANA z... wężem! W teledysku do nowej piosenki "ME AMO"! - Muzyczne Style

Popularna na TikToku i YouTubie wokalistka XANSANA wydała właśnie nowy singiel w rytmach latino. W premierowej piosence zatytułowanej „ME AMO” śpiewa o tym, by kochać siebie i w pełni akceptować, niezależnie od tego, jakim się jest. Nic zaskakującego? A co powiecie na fakt, że do tego najnowszego utworu artystka przygotowała odważny teledysk, w którym spotyka się z wężem i własnym odbiciem w zwierciadle. Sam na sam z gadem - to brzmi niezwykle!

Arkadiusz Olszewski weźmie Was w "Jasyr"! - Artykuły o filmach

„Jedyny taki film animowany o wielkiej historii z ułańską fantazja, namalowany w całości przez jednego człowieka”. Wystarczyły te promocyjne słowa, abyśmy poświęcili poniższy artykuł „Jasyrowi”. Stworzony przez Arkadiusza Olszewskiego, samouka i pasjonata historii, zmontowany obraz już wkrótce ujrzy światło dzienne. Zwiastun i konkretne fragmenty dowodzą, że jest na co czekać, mimo że nie mamy do czynienia z dynamiczną, widowiskową animacją na miarę netflixowego „Wiedźmina: Zmory Wilka”.

Polecamy podobne artykuły

Magda Steczkowska przywołała Deszcz. Cieszmy się! - Zespoły i Artyści

Wydaje się, że deszcz zawsze musi kojarzyć się z czymś mało przyjemnym. Szczególnie ten jesienny, listopadowy. Tymczasem Magda Steczkowska udowadnia, że może być zupełnie inaczej. Bo jej „Deszcz” to piosenka o miłości – piękne wspomnienie dawnych chwil między zakochanymi. Właśnie go przywołała – to znaczy wydała utwór pod takim tytułem na światło dzienne. Kojący głos artystki powoduje, że łatwiej uporać się z tęsknotą za minionym uczuciem.

 -

Odwiedzin: 1702

Autor: adminZespoły i Artyści

Komentarze: 3

Wywiad: Anna Hamela – artystka, która niesie światło! - Zespoły i Artyści

W pewnym domu pod lasem można spotkać kobietę. Nie pomieszkuje jednak w chatce na kurze nóżce. To żadna czarownica, przed którą drżą Jaś i Małgosia. Anna Bernadeta Hamela ma bardzo przyjazne usposobienie. Wszak jej nazwisko w sanskrycie oznacza „radość”. Potrafi śpiewać tak, że odchodzą złe moce. Swoimi tekstami i kompozycjami rozświetla drogę zagubionym duszom, co szczególnie udowodniła na wydanej 26 czerwca 2022 roku, drugiej autorskiej płycie. Ale „Marshal” to coś więcej niż muzyka. To niezapomniana podróż do lepszego wymiaru – zbiór pieśni energetycznych napisanych w oryginalnym języku, powstałych na bazie doświadczeń wielu wcieleń transformujących słuchacza. Jak doszło do powstania owego albumu? Na to oraz inne pytania znajdziecie odpowiedzi w niniejszym, ciekawym wywiadzie z Barwnym Ptakiem szybującym wśród chmur!

Teraz czytane artykuły

Magda Steczkowska w szczerej rozmowie z portalem Altao.pl - Zespoły i Artyści

Wydała 6 solowych albumów. Wykonuje zarówno własne, autorskie piosenki, jak i znane i lubiane covery. Jest matką trzech córek i kochającą żoną. A niedawno wyczarowała „Deszcz”, czyli najnowszy, jakże otulający duszę singiel. Można zatem powiedzieć, że Magda Steczkowska to kobieta spełniona i szczęśliwa, jeżeli chodzi o życie artystyczne oraz rodzinne. Czy faktycznie tak jest, a może wokalistka ma jakieś marzenia? O czym jeszcze opowiedziała Portalowi dla ludzi z pasją? Odkryjcie sami!

 -

Odwiedzin: 851

Autor: aragorn136Recenzje płyt

Komentarze: 1

"W każdym (polskim) domu" – Czuj się jak KRÓL - Recenzje płyt

Jeżeli Błażej Król prosi, by siadać i słuchać, to człowiek jest jak w transie. Minutowe preludium do jego osobistej, wydanej na początku lutego płyty pt. „W każdym (polskim) domu” sprawia, że chce się odłożyć na bok obowiązki i zanurzyć w historii, co smutki osładza, ale i zatruwa piękno codzienności. Opowiadaj zatem Królu drogi. Niech słuchacze zapętlają 13 utworów. Niech oddadzą się zadumie i melancholii, mimo że to Twój – jak wspomniałeś w jednym z wywiadów – najbardziej mainstreamowy, melodyjny projekt.

 -

Odwiedzin: 1447

Autor: DawidRecenzje gier

Komentarze: 1

"Startup Panic" – Rzuć etat, rozpocznij własny biznes! - Recenzje gier

„Startup Panic” to gra, za którą odpowiada studio TinyBuild Games. Poprzednio ten wydawca pozwolił nam na zapoznanie się z takimi tytułami, jak: „Punch Club” lub „Graveyard Keeper”. Najpierw kariera bokserska, potem zarządzanie cmentarzem, aż w końcu... własna firma.

 -

Odwiedzin: 2288

Autor: pjKultura

Przyznano Węże 2018: "Botoks" filmowym królem żenady! - Kultura

5 kwietnia 2018 roku (wyjątkowo nie w prima aprilis, bo przypadła wtedy Wielkanoc) kolejny raz rozdano Węże, czyli polskie odpowiedniki Złotych Malin. Czy ktokolwiek z Was będzie zdziwiony informacją, że wielkim triumfatorem gali był film „Botoks”? Raczej nie. Obraz zdobył aż 9 z 13 statuetek, co czyni go bez wątpienia rekordzistą w siedmioletniej historii przyznawania Węży (pokonał „Kac Wawę” i „Smoleńsk”).

 -

Odwiedzin: 2457

Autor: pjKosmos

Życie na Enceladusie – księżycu Saturna bardzo prawdopodobne! - Kosmos

Sonda Cassini pokazała Ziemianom, że na jednym z księżyców Saturna – Enceladusie zachodzą procesy hydrotermalne. Niegdyś oczy naukowców z NASA były skierowane na Europę Jowisza. Enceladus jest kolejnym wyjątkowym ciałem niebieskim w Układzie Słonecznym. Czy faktycznie jesteśmy o krok od odnalezienia życia poza naszą planetą?

Nowości

Dokąd zmierza EleeS? Do lasu! Do świata cudów i przemyśleń... - Zespoły i Artyści

W singlu pt. „Idę do lasu” zabiera słuchaczy na przechadzkę na łono natury. Dosłownie i w przenośni promuje powrót do korzeni. Zaprasza do zdystansowania się od rzeczywistości. Zachęca do zwolnienia tempa i zatracenia się na łonie natury, do radosnego zagubienia się wśród konarów drzew. Zaplątana w gąszczu leśnych pajęczyn i metafor EleeS, pokazuje, że z dala od zgiełku miasta można poczuć się jak poza czasem, w odrealnieniu, w cudownej próżni, w której wreszcie jest czas na przemyślenia i podróż w głąb siebie.

Ukradłaś "Dziennik Śmierci", witaj w moim koszmarze! - Recenzje książek

Z polecenia koleżanki przeczytałem thriller autorstwa Chrisa Cartera (nie tego od „X Files”). Zachwalała, że ów pisarz ma pióro na tyle sprawne i klimat potrafi wykreować taki, że ciary na plecach murowane. Faktycznie – „Dziennik Śmierci” nie tylko samym tytułem budzi ciekawość i strach. To książka, którą wertuje się szybko, a w głowie zostaje masa szczegółów. Czy jednak jest to dzieło tej klasy, co „Milczenie owiec” Thomasa Harrisa?

 -

Odwiedzin: 184

Autor: eliartKultura

BEASTAR – Twoja droga do gwiazd! - Kultura

Z przyjemnością ogłaszamy wyjątkowe wydarzenie muzyczne, skierowane do artystów pragnących spróbować swoich sił w show biznesie. Konkurs BEASTAR 2024 to nie tylko platforma dla wokalistek i wokalistów, ale także szansa na zdobycie nieocenionego wsparcia w rozwoju swojej kariery. Zgłoś swój udział i wydaj singla wraz z teledyskiem!

KOBIETY NIE PŁACZĄ - Prywatne - Mój Blog

„Kobieto, puchu marny. Ty wietrzna istoto!” – powiedział kiedyś A. Mickiewicz. Biedni mężczyźni nauczyli się tego na pamięć, a kobiety… no cóż. Muszę stwierdzić, że kiedyś pewnie takie byłyśmy. Nie wymagałyśmy opieki, ale nadzoru, żeby nie wstać za szybko, albo zbytnio nie narobić się podczas haftowania. Teraz to haftowanie wygląda nieco inaczej, co?

"Na Chwilę", czyli wiosenna nowość od Michała Sieńkowskiego! - Zespoły i Artyści

Na ten utwór słuchacze Michała Sieńkowskiego musieli długo czekać. Po kilkumiesięcznej przerwie wydawniczej wokalista i aktor wraca z premierowym singlem zatytułowanym „Na Chwilę”. Od teraz fani artysty będą mieć więcej okazji do poznawania jego nowych piosenek! W tym roku Michał planuje dzielić się nimi zdecydowanie częściej niż dotychczas.

Projekt "Musical Hearts". Licealistki z Włocławka zachęcają do wspólnej pasji! - Organizacje

To jest godne pochwały. Kilka kreatywnych uczennic I LO im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku wzięło udział w tegorocznej edycji olimpiady pn. „Zwolnieni z Teorii” i postanowiło stworzyć coś, co, zmieni ich życie oraz wolny czas rówieśników. Jako że każda od najmłodszych lat miała do czynienia z muzyką, a miłość do niej trwa aż do dziś, objawiając się śpiewem, grą na instrumentach oraz słuchaniem różnych piosenek, razem stworzyły projekt społeczny – „Musical Hearts”. Co jest głównym celem owej inicjatywy? Jakie działania już podjęły operatywne nastolatki?

Artykuły z tej samej kategorii

Dokąd zmierza EleeS? Do lasu! Do świata cudów i przemyśleń... - Zespoły i Artyści

W singlu pt. „Idę do lasu” zabiera słuchaczy na przechadzkę na łono natury. Dosłownie i w przenośni promuje powrót do korzeni. Zaprasza do zdystansowania się od rzeczywistości. Zachęca do zwolnienia tempa i zatracenia się na łonie natury, do radosnego zagubienia się wśród konarów drzew. Zaplątana w gąszczu leśnych pajęczyn i metafor EleeS, pokazuje, że z dala od zgiełku miasta można poczuć się jak poza czasem, w odrealnieniu, w cudownej próżni, w której wreszcie jest czas na przemyślenia i podróż w głąb siebie.

Magda Czuła głosem czule otula. Muzyczne niebo otwiera - Zespoły i Artyści

Nazywa się Magda Czuła. Jej najnowszy, anglojęzyczny utwór „Fly High” to efekt jej pasji i zaangażowania w tworzenie muzyki. Muzyki, która inspiruje i porusza. Niebanalny i ciekawy tekst w połączeniu z czułym wokalem zabierają słuchaczy w przestworza emocji.

"Na mały palec": najnowszy singiel IGI robi furorę w sieci - Zespoły i Artyści

Poznajcie najnowszą muzyczną propozycję od IGI. "Na mały palec" to poetycka opowieść o niedokończonych historiach, które trwają w naszych sercach!

Wywiad: Przebojowa Monika Susłyk, jej wszyscy mężczyźni i cała muzyka! - Zespoły i Artyści

Bez niej ten band nie mógłby działać, występować, nagrywać. To Ona. Prezentująca się na okładce debiutanckiej płyty, jako kobieta w czerwieni. Artystka. Skrzypaczka. Kompozytorka. Autorka tekstów. Szlifująca wokal u najlepszych. Monika Susłyk, bo o niej mowa, śpiewa tak, że może łatwo zauroczyć wrażliwego mężczyznę. Żywiołowa, uśmiechnięta, udzieliła wywiadu z taką lekkością i szybkością, jakby grała na skrzypcach. Wywiadu, który nastraja bardzo pozytywnie!

"Bateria" – "energetyczna przepychanka z emocjonalnym wampirem" Natalii Zalewskiej! - Zespoły i Artyści

Poznajcie Natalię Zalewską. To pochodząca z Sierpca 26-letnia wokalistka, której życie codzienne wypełnia muzyka i śpiew. Jest właścicielką akademii musicalowej oraz pełni funkcję artist managerki w wytwórni muzycznej. Z wykształcenia jest… elektroradiologiem. Dzisiaj, we wtorek, 7 lutego 2023 roku, publikuje swój pierwszy, autorski utwór pt. „Bateria”.

Pliki cookie pomagają nam technicznie prowadzić portal Altao.pl. Korzystając z portalu, zgadzasz się na użycie plików cookie. Pliki cookie są wykorzystywane tylko do działań techniczno-administracyjnych i nie przekazują danych osobowych oraz informacji z tej strony osobom trzecim. Wszystkie artykuły wraz ze zdjęciami i materiałami dostępnymi na portalu są własnością użytkowników. Administrator i właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za tresci prezentowane przez autorów artykułów. Dodając artykuł, zgadzasz się z regulaminem portalu oraz ponosisz odpowiedzialność za wszystkie materiały umieszczone przez Ciebie na stronie altao.pl. Szczegóły dostępne w regulaminie portalu.

© 2024 altao.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
0.884

Akceptuję pliki cookies
W ramach naszego portalu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym momencie zmiany ustawień dotyczących cookies. Jednocześnie informujemy, iż warunkiem koniecznym do prawidłowej pracy portalu Altao.pl jest włączenie obsługi plików cookies.

Rozumiem i akceptuję