O nasChronologiaArtykułyWspółautorzyPocztaZałóż bloga
 -

Terra Italiana – Festiwal Kina Włoskiego w Warszawie - Kultura

W dniach 20-23 kwietnia w Kinie Luna w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Terra Italiana, czyli Festiwal Kina Włoskiego. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego widzowie spotkają się z czołowymi włoskimi twórcami. Razem z nimi obejrzymy 13 filmów, w których przeglądają się współczesne Włochy oraz historia włoskiego kina.

Wstęp
Treść artykułu
Galeria zdjęć
Opinie
Polecane artykuły
admin (44605 pkt)Strona WWW Autora
Ilość odwiedzin:
2 542
Czas czytania:
2 692 min.
Kategoria:
Kultura
Autor:
admin (44605 pkt)
Dodano:
2663 dni temu

Data dodania:
2017-04-12 11:24:01

O Festiwalu Terra Italiana

 

Gdzie szukać dzisiaj nowego Antonioniego czy Felliniego? Oczywiście we Włoszech! Terra Italiana to festiwal w sam raz dla miłośników zarówno współczesnego, jak i starszego kina włoskiego. Bardzo specyficznego, z barwnym klimatem.

 

Każdej projekcji towarzyszyć będzie spotkanie oraz szczera rozmowa z artystą. Bo ideą festiwalu jest otwarty i swobodny dialog: między reżyserami a widzami, między dwoma europejskimi kulturami, a także między tradycją a nowoczesnością.

 

Na pierwszą edycję Terra Italiana przyjadą z Włoch następujący twórcy:

 

  • Giuseppe Piccioni – reżyser („Nie z tego świata”, „Te dni”)

  • Francesco Patierno – reżyser („Ojciec rodziny”, „Historia nie z tej ziemi”, „Szczęśliwcy”)

  • Matteo Oleotto – reżyser („Mój kuzyn Zoran”)

  • Duccio Chiarini – reżyser („Cierpienia młodego Edoardo”)

  • Laura Bispuri – reżyserka („Zaprzysiężona dziewica”)

  • Irene Dionisio – reżyserka („To, co zostało”)

  • Virgilio Fantuzzi – krytyk filmowy, przyjaciel Pasoliniego i Felliniego

  • Luis Bacalov – kompozytor („Ewangelia wg św. Mateusza” Pasoliniego)

  • Giacomo Morante – aktor („Ewangelia wg św. Mateusza” Pasoliniego)

 

Wśród dziewięciu wyżej wymienionych gości festiwalu znaleźli się twórcy o międzynarodowej renomie i imponującym dorobku, jak na przykład Giuseppe Piccioni. Pierwszego dnia festiwalu pokazany zostanie najnowszy film reżysera, czyli startujące w konkursie głównym na zeszłorocznym festiwalu w Wenecji „Te dni”. Najpierw jednak przypomni się widzom „Nie z tego świata”, przełomowy film Piccioniego z 1999 r. Na otwarcie festiwalu przygotowane będzie też spotkanie z reżyserem, który przyjedzie do Warszawy specjalnie na rozmowę z widzami Terra Italiana!

 

Drugi dzień festiwalu upłynie pod znakiem jednego z najwybitniejszych twórców włoskiego kina, czyli kontrowersyjnego Piera Paola Pasoliniego. Obejrzymy jego krótkometrażową nowelę pt. „Twaróg” (z filmu „Rogopag” z 1963 r.) oraz rzadko pokazywany dokument „Wizja lokalna w Palestynie do Ewangelii Św. Mateusza”, poświęcony przygotowaniom Pasoliniego do adaptacji tytułowej ewangelii. Przed pokazem wczesnego arcydzieła Pasoliniego, „Ewangelii wg. Św. Mateusza” z 1964 r., o twórczości reżysera i kulisach realizacji tej niezwykłej wizji życia Jezusa porozmawiamy z Virgilio Fantuzzim (jezuitą, przyjacielem Pasoliniego i Felliniego), kompozytorem muzyki do filmu Luisem Bacalovem oraz aktorem Giacomo Morante (odtwórcą roli apostoła Jana). Starannie dobrany zestaw filmów oraz goście z Włoch przybliżą trudno uchwytną oraz pełną sprzeczności sztukę i postać Pasoliniego.

 

W sobotę odbędzie się pierwsza w Polsce retrospektywa Francesco Patierno. Cztery filmy twórcy z ostatnich kilkunastu lat – głośny „Ojciec rodziny”, „Historia nie z tej ziemi”, dokument „Wojna wulkanów” oraz najnowszy „Szczęśliwcy” – układają się w wielowymiarowy portret Włoch – kraju o unikalnej wrażliwości artystycznej. Francesco Patierno będzie dostępny po pokazach poszczególnych filmów oraz podczas dłuższej debaty dla widzów i dziennikarzy w Kinie Luna.

 

Pierwszą edycję festiwalu zamknie niedzielny cykl pokazów pod hasłem „Przyszłość włoskiego kina”. Cztery współczesne filmy oraz czworo debiutujących reżyserów – ostatni dzień Terra Italiana to ekscytujące spotkania z młodymi talentami. Matteo Oleotto pokaże swoją bezkompromisową komedię „Mój kuzyn Zoran”, a Duccio Chiarini - „Cierpienia młodego Edoardo”. Po projekcjach można będzie uczestniczyć w dyskusji z udziałem obu twórców. Festiwal zakończą pokazy intymnych dramatów dwóch reżyserek: „Zaprzysiężonej dziewicy” Laury Bispuri oraz „To, co zostało” Irene Dionisio. Debata z reżyserkami będzie również okazją do postawienia pytań o kondycję i przyszłość włoskiego kina.

 

Bogaty program Terra Italiana – Festiwalu Kina Włoskiego to nie lada gratka nie tylko dla wielbicieli włoskiej kultury. To także możliwość bliższego poznania tamtejszych produkcji filmowych i przede wszystkim bezpośredni kontakt z artystami, którzy tworzą je dla każdego z nas.

 

PROGRAM FESTIWALU

 

czwartek 20.04


WŁOSKIE SPOJRZENIE – GIUSEPPE PICCIONI     

                       
17:30 – „Nie z tego świata” (Fuori dal mondo, dramat, 1998, reż. Giuseppe Piccioni, 100 min)
19:15 – Spotkanie z reżyserem – Giuseppe Piccioni                
20:30 – „Te dni” (Questi giorni, komedia/dramat, 2016, reż. Giuseppe Piccioni, 120 min)

 

piątek 21.04


HISTORIA I TEMATY WŁOSKIEGO KINA – PIER PAOLO PASOLINI  

     
17:30 – „Twaróg” (La risotta, dramat, 1963, reż. Pier Paolo Pasolini, 40 min) oraz  „Wizja lokalna w Palestynie do Ewangelii Św. Mateusza” (Sopralluoghi in Palestina, dokument, 1964, reż. Pier Paolo Pasolini, 55 min)
19:15 – Spotkanie z twórcami: Luis Bacalov – kompozytor, Giacomo Morante – aktor, Virgilio Fantuzzi – krytyk filmowy        
20:15 – „Ewangelia wg. Św. Mateusza” (Il vangelo secondo Matteo, dramat biblijny, 1964, reż. Pier Paolo Pasolini, 142 min)

 

sobota 22.04


PORTRET WŁOSKIEGO KINA – FRANCESCO PATIERNO      

                      
14:30 – „Ojciec rodziny” (Pater familias, dramat, 2002, reż. Francesco Patierno, 90 min)
16:15 –  „Historia nie z tej ziemi” (Cose dell’altro mondo, komedia, 2011, reż. Francesco Patierno, 90 min)
18:00 –  „Wojna wulkanów” (La guerra dei vulcani, dokument, 2012, reż. Francesco Patierno, 58 min)
19:00 – Spotkanie z reżyserem – Francesco Patierno                    
20:15 – „Szczęśliwcy” (La gente che sta bene, komedia, 2013, reż. Francesco Patierno, 105 min)

 

niedziela 23.04


PRZYSZŁOŚĆ WŁOSKIEGO KINA – 4 REŻYSERÓW    

                        
13:00 –  „Mój kuzyn Zoran” (Zoran, il mio nipote sceno, komedia, 2013, reż. Matteo Oleotto, 106 min)
15:00 – „Cierpiena młodego Edoardo” (Short Skin, komedia, 2014, reż. Duccio Charini, 83 min)
16:30 – Spotkanie z reżyserami: Matteo Oleotto, Duccio Charini                    
18:00 –  „Zaprzysiężona dziewica” (Vergine Gierata, dramat, 2015, reż. Laura Bispuri, 90 min)
19:30 – „To, co zostało” (Le ultime cose, dramat, 2016, reż. Irene Dionisio, 85 min)
21:00 – Spotkanie z reżyserami: Laura Bispuri, Irene Dionisio     

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

Szczegółowy opis festiwalu i prezentowanych filmów znajduje się na stronie Kina Luna:

www.kinoluna.pl/wydarzenia/2017-04/terra-italiana-festiwal-kina-wloskiego

oraz oficjalnym profilu na Facebooku:

https://www.facebook.com/terraitalianafestival/

 

*źródło tekstu: materiały promocyjne organizatora

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą Altao.pl. Kup licencję

Mogą Cię zainteresować odpowiedzi na te pytania lub zagadnienia:




Galeria zdjęć - Terra Italiana – Festiwal Kina Włoskiego w Warszawie

Temat / Nick / URL:

Treść komentarza:

Więcej artykułów od autora admin

7 Horizons – baw się na całego w rytmach Arkadiusza Balcerczaka! - Muzyczne Style

7 Horizons to projekt muzyczny rozwijany przez polskiego DJ-a i producenta muzyki elektronicznej Arkadiusza Balcerczaka. Eksperymentuje on muzycznie z różnymi nurtami gatunku deep house, melodic house. Jego utwory cechują się pozytywnym vibe, tanecznym klimatem, ale zahacza tez o bardziej spokojne melodie.

Michał Sieńkowski zaprasza na wakacyjną imprezę do rana! - Muzyczne Style

Kojarzony dotąd z indie-popowymi dźwiękami Michał Sieńkowski przedstawia pierwszy w autorskim repertuarze utwór, który może porwać do tańca niejednego słuchacza. Mający swoją premierę singiel zatytułowany „Nieskończony”, jest doskonałą propozycją do playlist, odtwarzanych podczas letnich imprez na plaży i w klubach.

 -

Odwiedzin: 226

Autor: adminKultura

Pierwsza edycja British Film Festival w Kinie Muza w Poznaniu! - Kultura

13 listopada 2024 roku w poznańskim Kinie Muza zadebiutuje pierwsza edycja British Film Festival – pierwszego w Polsce i jednego z niewielu w Europie festiwalu filmowego poświęconego w całości kinematografii brytyjskiej. Znamy już szczegóły programu, które zostały wyjawione na konferencji prasowej. Na te kilka dni organizatorzy zapraszają na ciekawe retrospektywy filmowe, jednak z nich to przegląd filmów mistrza suspensu, legendarnego Alfreda Hitchcocka w 125. rocznicę jego urodzin. Do tego specjalny pokaz „Rydwanów ognia”! I pewne niespodzianki związane z nietypowym seansem kinowym! Jakie konkretnie? O tym w artykule!

 -

Odwiedzin: 211

Autor: adminArtykuły o filmach

Komentarze: 1

Pierwszy zwiastun "Gladiatora II" z polskimi napisami! Hit czy kit? - Artykuły o filmach

Do serwisu YouTube niczym rydwan na arenę wjechał pierwszy trailer drugiego "Gladiatora". Czy klimat klasyki z roku 2000 został zachowany? Czy Paul Mescal (do tej pory same niszowe produkcje) jako Lucjusz (siostrzeniec Kommodusa) i następca Russella Crowe'a pokaże siłę aktorstwa, będąc magnetycznym bohaterem, za którym będą podążać inni? Zwiastun nie odpowiada w pełni na te pytania, choć scenografia i kostiumy "rządzą" w tym pogrążonym w chaosie Imperium Rzymskim! Niestety jest coś, co psuje widowiskowe sceny. Jasne, że Denzel Washington to czarnoskóry aktor wcielający się tutaj w byłego gladiatora, który zdobył bogactwo, ale czy to oznacza, żeby wciskać w montaż rapowy kawałek? Tak brakuje dobrego motywu Hansa Zimmera (tu go zastępuję Harry Gregson-Williams). Niechaj 86-letni Ridley Scott pamięta - „To, co uczyni, odbije się echem w wieczności”. Niechaj więc podaruje nam co najmniej solidne kino historyczne, mimo że na pokładzie ma Davida Scarpę, scenarzystę byle jakiego "Napoleona". Premiera "Gladiatora II" w połowie listopada 2024 roku! Co by nie powiedzieć, to Joseph Quinn (Eddie ze "Stranger Things") jako imperator wygląda tak, że lepiej się modlić, by nie pokazał kciuka w dół. Taki rzymski Joker... A Wy co przeczuwacie? Będzie hit czy kit?

"Maluje emocje na różowo w pierwszym singlu". Kto? Roztańczona VEROA! - Zespoły i Artyści

VEROA, czyli Weronika Fedor to nie tylko wokalistka, ale też multiinstrumentalistka. Gra na skrzypcach, fortepianie i ukulele. Co więcej, sama pisze teksty i muzykę prosto z nastrojowych inspiracji. W swojej twórczości cechuje się dużą różnorodnością stylistyczną oraz pomysłowością. Właśnie zadebiutowała energiczną piosenką „Róż”.

Teraz czytane artykuły

 -

Odwiedzin: 2542

Autor: adminKultura

Terra Italiana – Festiwal Kina Włoskiego w Warszawie - Kultura

W dniach 20-23 kwietnia w Kinie Luna w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Terra Italiana, czyli Festiwal Kina Włoskiego. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego widzowie spotkają się z czołowymi włoskimi twórcami. Razem z nimi obejrzymy 13 filmów, w których przeglądają się współczesne Włochy oraz historia włoskiego kina.

"Makbet" – Dramat w slow motion - Recenzje filmów

Twórczość Williama Szekspira można lubić lub nie, o gustach się przecież nie dyskutuje. Samego "Makbeta" uznać można za dość słaby materiał na film. Już historia Hamleta wydaje się znacznie bardziej chwytliwa. Mimo wszystko Justin Kurzel podjął się przeniesienia renesansowego dramatu na wielkie ekrany. Jak mu to wyszło? Cóż, na pewno mogło być lepiej.

 -

Odwiedzin: 2598

Autor: aragorn136Recenzje filmów

Komentarze: 3

"Irlandczyk" – Człowiek od zadań specjalnych - Recenzje filmów

Nie ukrywam. Czekałem na ten film bardziej niż na nowe „Gwiezdne wojny”. Ba! Bardziej niż na „Jokera”. Dlaczego? Lepiej darujcie te retoryczne pytanie. Scorsese. Jedno nazwisko, jedna odpowiedź, w której kryje się wszystko. Legendarny reżyser mający na swoim koncie klasyki. Człowiek portretujący gangsterski półświatek z dłonią równie mistrzowską, co Coppola i De Palma. Wyprodukowany, tym razem przez Netflixa, „Irlandczyk” miał być jego być opus magnum. Dziełem, którym postawi gatunkową kropkę.

Zielona Góra, jakiej nikt się nie spodziewa! - Ciekawe miejsca

Zielona Góra zwana też Winnym Grodem to miasto na północnym krańcu Dolnego Śląska, w którym być może nie raz byliście, ale jakiego nie znacie, a nawet jakiego przenigdy byście się nie spodziewali. Jeżeli ktoś (tutaj autor) takimi słowami przedstawia to ciekawe miejsce, to wiedźcie, że coś jest na rzeczy. Czytając „przewodnik” Mieczysława J. Bonisławskiego, będziecie jednocześnie popijać wino z jego bohaterami oraz wspólnie zwiedzać i odkrywać zielonogórskie zakamarki oraz tamtejszą kulturę. Ale nie chodzi o typowe zabytki. Skarbami będą stare wagony kolejowe, parowozy, budynki pionierów i związana z nimi historia. Autor tak napisał całą książkę, że pobudza ona wyobraźnię i zachęca do przyjazdu także turystów z dalszych, polskich regionów.

Dawid Ogrodnik – złoty medalista polskiego kina! - Ludzie kina

Gdy obserwuję kolejne wcielenia i metamorfozy Dawida Ogrodnika, to jestem przekonany, że ten młody Polak z łatwością mógłby stawać w szranki z najlepszym aktorami z Hollywood. Ma w sobie charyzmę i tajemnicę. I hipnotyzuje. W każdym filmie, w każdej, nawet drugoplanowej roli.

Nowości

"Piosenki dla dzieci. Część 1" – Jak Ciocia Aga śpiewem przytula - Recenzje płyt

Do rodziców: pamiętacie, gdy Majka Jeżowska zachęcała Was do wspólnej zabawy swoimi piosenkami? Zapewne tak! Do dzieci: chcecie poczuć się jak Wasi kilkuletni wówczas rodzice? Wreszcie na rynku muzycznym pojawił się debiutancki album, który w pełni na to pozwala. Łączy pokolenia. O wartościach ważnych opowiada i do tańca zaprasza. Ma taki zwykły tytuł, ale jednocześnie roztacza tak niezwykłą aurę. W czym zasługa autorki tekstów i wokalistki – Agnieszki Sadowskiej. Jako Ciocia Aga jest godną następczynią wspomnianej Majki Jeżowskiej. Jej „Piosenki dla dzieci” to płyta melodyjna, która sprawia, że zawsze świeci słońce.

7 Horizons – baw się na całego w rytmach Arkadiusza Balcerczaka! - Muzyczne Style

7 Horizons to projekt muzyczny rozwijany przez polskiego DJ-a i producenta muzyki elektronicznej Arkadiusza Balcerczaka. Eksperymentuje on muzycznie z różnymi nurtami gatunku deep house, melodic house. Jego utwory cechują się pozytywnym vibe, tanecznym klimatem, ale zahacza tez o bardziej spokojne melodie.

Michał Sieńkowski zaprasza na wakacyjną imprezę do rana! - Muzyczne Style

Kojarzony dotąd z indie-popowymi dźwiękami Michał Sieńkowski przedstawia pierwszy w autorskim repertuarze utwór, który może porwać do tańca niejednego słuchacza. Mający swoją premierę singiel zatytułowany „Nieskończony”, jest doskonałą propozycją do playlist, odtwarzanych podczas letnich imprez na plaży i w klubach.

 -

Odwiedzin: 226

Autor: adminKultura

Pierwsza edycja British Film Festival w Kinie Muza w Poznaniu! - Kultura

13 listopada 2024 roku w poznańskim Kinie Muza zadebiutuje pierwsza edycja British Film Festival – pierwszego w Polsce i jednego z niewielu w Europie festiwalu filmowego poświęconego w całości kinematografii brytyjskiej. Znamy już szczegóły programu, które zostały wyjawione na konferencji prasowej. Na te kilka dni organizatorzy zapraszają na ciekawe retrospektywy filmowe, jednak z nich to przegląd filmów mistrza suspensu, legendarnego Alfreda Hitchcocka w 125. rocznicę jego urodzin. Do tego specjalny pokaz „Rydwanów ognia”! I pewne niespodzianki związane z nietypowym seansem kinowym! Jakie konkretnie? O tym w artykule!

 -

Odwiedzin: 211

Autor: adminArtykuły o filmach

Komentarze: 1

Pierwszy zwiastun "Gladiatora II" z polskimi napisami! Hit czy kit? - Artykuły o filmach

Do serwisu YouTube niczym rydwan na arenę wjechał pierwszy trailer drugiego "Gladiatora". Czy klimat klasyki z roku 2000 został zachowany? Czy Paul Mescal (do tej pory same niszowe produkcje) jako Lucjusz (siostrzeniec Kommodusa) i następca Russella Crowe'a pokaże siłę aktorstwa, będąc magnetycznym bohaterem, za którym będą podążać inni? Zwiastun nie odpowiada w pełni na te pytania, choć scenografia i kostiumy "rządzą" w tym pogrążonym w chaosie Imperium Rzymskim! Niestety jest coś, co psuje widowiskowe sceny. Jasne, że Denzel Washington to czarnoskóry aktor wcielający się tutaj w byłego gladiatora, który zdobył bogactwo, ale czy to oznacza, żeby wciskać w montaż rapowy kawałek? Tak brakuje dobrego motywu Hansa Zimmera (tu go zastępuję Harry Gregson-Williams). Niechaj 86-letni Ridley Scott pamięta - „To, co uczyni, odbije się echem w wieczności”. Niechaj więc podaruje nam co najmniej solidne kino historyczne, mimo że na pokładzie ma Davida Scarpę, scenarzystę byle jakiego "Napoleona". Premiera "Gladiatora II" w połowie listopada 2024 roku! Co by nie powiedzieć, to Joseph Quinn (Eddie ze "Stranger Things") jako imperator wygląda tak, że lepiej się modlić, by nie pokazał kciuka w dół. Taki rzymski Joker... A Wy co przeczuwacie? Będzie hit czy kit?

"Maluje emocje na różowo w pierwszym singlu". Kto? Roztańczona VEROA! - Zespoły i Artyści

VEROA, czyli Weronika Fedor to nie tylko wokalistka, ale też multiinstrumentalistka. Gra na skrzypcach, fortepianie i ukulele. Co więcej, sama pisze teksty i muzykę prosto z nastrojowych inspiracji. W swojej twórczości cechuje się dużą różnorodnością stylistyczną oraz pomysłowością. Właśnie zadebiutowała energiczną piosenką „Róż”.

Artykuły z tej samej kategorii

 -

Odwiedzin: 1495

Autor: adminKultura

Komentarze: 7

Jak Michael Patrick Kelly kocha fanów, a oni jego? To pokaże Koncert B•O•A•T•S! - Kultura

Niegdyś długie włosy i gitara w ręku. Dzisiaj już nie jako członek uwielbianego zespołu The Kelly Familly, ale nadal z gitarą, charakterystycznym (wibrującym) głosem i tym razem krótszą czupryną. Już niemłody, gdyż po czterdziestce, lecz ma ciągle tę samą energię. Michael Patrick Kelly, bo właśnie o nim mowa, zagra i zaśpiewa 15 i 16 września, kolejno w Opolu i Sopocie. Niby do koncertu będącego częścią większej trasy promującej oczekiwany, piąty album pt. „B•O•A•T•S” (Based On A True Story) jeszcze ponad miesiąc, ale już bilety sprzedają się niczym świeże bułeczki…

 -

Odwiedzin: 190

Autor: adminKultura

Serce się raduje, gdy Altao album dla dzieci od Cioci Agi promuje! - Kultura

"CIOCIA AGA - Piosenki dla dzieci" to debiutancki album Cioci Agi, wyjątkowej artystki o wielkim sercu. To pełna pozytywnej energii i uśmiechu postać na polskiej scenie piosenek dla najmłodszych. Artystka jest autorką wszystkich tekstów, które śpiewa i w których porusza ważne, edukujące małych słuchaczy tematy. Jej pierwsze płyta ukaże się już 5 lipca 2024 roku, a my jako portal dla ludzi z pasją jesteśmy uradowani, że patronujemy i promujemy temu super projektowi!

 -

Odwiedzin: 213

Autor: pjKultura

"Blef doskonały", tak "doskonały", że w kieszeni ma Wielkiego Węża! - Kultura

Jeden kolega opowiedział niedawno świetny dowcip. Brzmiał on następująco: „Do baru wchodzi Niemiec, Rusek i Covid, a tam Węgrzyn”. Kto nie widział żadnego filmu twórcy/twórców/braci o takim nazwisku, to nie załapie sensu, ale reszta zakuma. Bo o ile jeszcze pierwsze dzieło – „Proceder”, opowiadające o życiu i śmierci znanego rapera, było niezłe, tak już kolejne obrazy stały niebezpiecznie blisko CV Patryka Vegi. „Blef doskonały” jest najgorszy. Niestety. Pierwotnie miał pojawić się w kinach w 2021 roku. Od tamtego czasu Węgrzynowie próbowali chyba naprawić dźwięk i montaż. Nie udało się… Ale nie samo udźwiękowienie sprawiło, że film ten otrzymał Wielkiego Węża, czyli antynagrodę dla najsłabszej produkcji. Przecież miał konkurencję w postaci Mariusza Pujszo i Pana Samochodzika!

 -

Odwiedzin: 405

Autor: eliartKultura

BEASTAR – Twoja droga do gwiazd! - Kultura

Z przyjemnością ogłaszamy wyjątkowe wydarzenie muzyczne, skierowane do artystów pragnących spróbować swoich sił w show biznesie. Konkurs BEASTAR 2024 to nie tylko platforma dla wokalistek i wokalistów, ale także szansa na zdobycie nieocenionego wsparcia w rozwoju swojej kariery. Zgłoś swój udział i wydaj singla wraz z teledyskiem!

 -

Odwiedzin: 266

Autor: adminKultura

Silesia Writing Camp – kreatywne i muzycznie kwitnące warsztaty! - Kultura

Na początku kwietnia tego roku w Katowicach zostanie zorganizowane otwarte spotkanie topowych twórców piosenek, artystów, producentów z całego świata. Silesia Wrirting Camp to szansa dla początkujących songwriterów i pasjonatów pragnących poznać tajniki produkcji muzycznej i dać się poznać słuchaczom. To również wspólna praca nad nad kompozycjami. Wszystko to pod czujnym okiem wyjątkowych gości! Jakich? O tym w poniższym, krótkim tekście.

Pliki cookie pomagają nam technicznie prowadzić portal Altao.pl. Korzystając z portalu, zgadzasz się na użycie plików cookie. Pliki cookie są wykorzystywane tylko do działań techniczno-administracyjnych i nie przekazują danych osobowych oraz informacji z tej strony osobom trzecim. Wszystkie artykuły wraz ze zdjęciami i materiałami dostępnymi na portalu są własnością użytkowników. Administrator i właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za tresci prezentowane przez autorów artykułów. Dodając artykuł, zgadzasz się z regulaminem portalu oraz ponosisz odpowiedzialność za wszystkie materiały umieszczone przez Ciebie na stronie altao.pl. Szczegóły dostępne w regulaminie portalu.

© 2024 altao.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
0.528

Akceptuję pliki cookies
W ramach naszego portalu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym momencie zmiany ustawień dotyczących cookies. Jednocześnie informujemy, iż warunkiem koniecznym do prawidłowej pracy portalu Altao.pl jest włączenie obsługi plików cookies.

Rozumiem i akceptuję