O nasChronologiaArtykułyWspółautorzyPocztaZałóż bloga
 -

Wywiad: Iga Kozacka – w jej duszy gra soul! - Zespoły i Artyści

Niedawno przedstawiła swój „Plan A”. Wcześniej zalała słuchaczy „Falą”, jednocześnie pozwalając na oddychanie, pulsującą, pozytywną energią. Jednak zanim się to stało, zaprezentowała swój wokalny talent w piątej edycji The Voice of Poland, gdzie dotarła do półfinału. Niełatwo o niej zapomnieć, nie tylko ze ze względu na operowanie głosowymi rejestrami w taki sposób, że po ciele „przebiegają mrówki”. Ma też „mocne” nazwisko. Wszak to Iga Kozacka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, laureatka Festiwalu „Serca Bicie” im. Andrzeja Zauchy. Dziewczyna, która odważnie kroczy przed siebie, by robić to, co kocha najbardziej. A więc śpiewać R&B, soul i funky!

Wstęp
Treść artykułu
Galeria zdjęć
Opinie
Polecane artykuły
admin (37184 pkt)Strona WWW Autora
Ilość odwiedzin:
126
Czas czytania:
147 min.
Autor:
admin (37184 pkt)
Dodano:
21 dni temu

Data dodania:
2023-11-17 16:38:14

(Altao.pl) Cześć Iga. Kiedy dokładnie odkryłaś umiejętności wokalne? Czy już wtedy, trzymając być może zabawkowy mikrofon, wiedziałaś, że Twoje życie będzie ściśle związane z muzyką, a może było to tylko jedno z wielu marzeń na przyszłość?

 

Iga Kozacka: Swoje wokalne predyspozycje faktycznie odkryłam bardzo wcześnie, bo mój pierwszy konkurs wokalny to był konkurs dla przedszkolaków. Miałam wtedy 4 lata i zarazem była to moja pierwsza wygrana. Pamiętam, że to działo się bardzo naturalnie. Zawsze było dużo muzyki w domu. Ciągle śpiewałam, czy w przedszkolu, szkole w domu, na podwórku… Była też gra na pianinie, różne konkursy i widowiska muzyczne w rodzinnym Kłobucku. I zawsze ciągnęło mnie do muzyki.

 

(Altao.pl) Dlaczego gatunki wywodzące się z „czarnej muzyki”? Skąd wzięła się miłość do funky, soulu i r’n’b, do pisania również tekstów i komponowania w tym stylu?

 

Iga Kozacka: Zawsze lubiłam śpiew Whitney Houston. Piękna barwa, malowanie dźwiękiem, niezwykła ekspresja. Potem stopniowo odkrywałam innych artystów, takich jak: Arethę Franklin, Steviego Wondera, Alicię Keys. Szukałam, czym jest ten styl, który tak bardzo rezonował ze mną w środku, jaka jest historia tego gatunku i bardzo mnie to pasjonowało. Słuchając muzyki soul, po prostu czułam, jakbym już wcześniej to znała, a teraz sobie po prostu przypominam, skąd jestem.

 

(Altao.pl) Których zatem z polskich i zagranicznych artystów szczególnie podziwiasz i kto z nich Cię inspiruje na tyle, że pragniesz wystąpić z nim na jednej scenie?

 

Iga Kozacka: O tych zagranicznych już wspomniałam. Na pewno Alicia Keys, Stevie Wonder, Aretha Franklin, Whitney Houston, wokaliści wywodzący się z gospel. Kocham Jacoba Colliera i nie tylko muzycznie, ale również za jego podejście w tym, co robi. Jest totalnie wolny i robi to, co dyktuje mu jego intuicja i wyobraźnia. Bardzo to cenię. Z polskich bardzo lubię Kayah, Kubę Badacha czy Mroza.

 

A na jednej scenie myślę, że chyba gdyby była możliwość, zaśpiewałabym ze wszystkimi. Ostatnio byłam na świetnym koncercie Poluzjantów i była to uczta muzyczna dla mojej duszy. Dlatego na pewno bardzo chętnie zagrałabym przed nimi support.

 

 

Iga Kozacka (fot. materiały promocyjne)

 

(Altao.pl) W Polsce sporo młodych kobiet o ciekawej barwie głosu bierze udział w konkursach wokalnych, ale rzadko którym udaje się przejść do kolejnych etapów. Czy przyczyną jest bardziej brak szczęścia, czy scenicznej charyzmy i zdolności do walki z tremą? Co byś doradziła takim uczestniczkom?

 

Iga Kozacka: Doradziłabym na pewno, żeby po prostu nie spinać się, czerpać przyjemność z bycia na scenie, wynieść z takich konkursów jak najwięcej nowych doświadczeń, kontaktów z nowymi ludźmi, bo myślę, że to jest najważniejsze. Co do wyników, nikt nie jest w stanie obliczyć tego algorytmu, dlatego trzeba po prostu „robić swoje” jak najlepiej się potrafi.

 

(Altao.pl) Ty otrzymałaś szansę na sukces! Jak wspominasz moment, kiedy w V edycji The Voice of Poland, w trakcie Twojego wykonu „River Deep – Mountain High” z repertuaru duetu Ike & Tina Turner odwróciły się trzy fotele?

 

Iga Kozacka: Pamiętam duży stres i jednocześnie ekscytację. Na początku nerwy wzięły górę, ale w połowie zaczęłam się rozkręcać. Oczywiście kiedy fotele się odwróciły, to była ogromna radość i wdzięczność, że będę mogła być dalej w programie.

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

(Altao.pl) Jaką trenerką była Edyta Górniak? Czy nauczyła Ciebie nowych wokalnych sztuczek i większej pewności na scenie?

 

IK: Na pewno potrzebowałam dużego wsparcia i czułam, że Edyta bardzo we mnie wierzy. To jest bardzo istotne, że nie tylko dostajesz wsparcie wokalne, ale mentalne. Bo presja jest dość duża. Wiara w siebie w takich momentach to podstawa. Dlatego ważne były dla mnie słowa otuchy i wsparcia od Edyty. I wiele razy je dostawałam, oczywiście oprócz tych wskazówek wokalnych.

 

(Altao.pl) Poza The Voice of Poland, pokazałaś się również widzom w Bitwie na Głosy i Szansie na Sukces. W którym z tych programów telewizyjnych typu talent show czułaś się najbardziej swobodnie i który od strony kulis, i realizacji zrobił na Tobie największe wrażenie?

 

IK: Bitwa na Głosy była pierwszym takim dużym show i bardzo dodało mi skrzydeł występowanie w tym programie. Trochę wyszłam z szafy i uwierzyłam, że to co robię, ma sens i jest docenione przez innych. Miałam też super ludzi w mojej drużynie i bardzo cenię sobie te znajomości do dzisiaj. To była świetna przygoda i chętnie bym to powtórzyła.

 

(Altao.pl) Zanim porozmawiamy o Twoich singlach, najpierw muszę zapytać o koncerty „Polski Top Wszech czasów” z Adamem Sztabą na deskach Filharmonii Szczecińskiej. Oczarowałaś tam publiczność niesamowitymi wykonami utworów: „Co mi panie dasz” i „Psalm stojących w kolejce”. Jak śpiewa się z towarzyszącą orkiestrą? Czy jest łatwiej niż podczas solowych, kameralnych występów?

 

IK: Śpiewanie z Adamem Sztabą, jego sekcją i muzykami Filharmonii Szczecińskiej to było niesamowite doświadczenie i oczywiście śpiewało się wspaniale. To czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Dzięki takim momentom wzrastasz. I chcesz tego więcej. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. (śmiech) Życzę sobie, żeby takich pięknych muzycznych okoliczności było jak najwięcej. Oczywiście kameralne koncerty też mają swój klimat, trudno porównać co jest lepsze. Na „teraz” myślę sobie, że super byłoby mieć takie koncerty z Adamem Sztabą i jego orkiestrą regularnie. To było piękne doświadczenie.

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

(Altao.pl) „Plan A” to utrzymany w stylistyce r’n’b poważny manifest, w którym stawiasz siebie i swoje potrzeby na pierwszym planie. Z kolei „Fala” to funkowa energia, dzięki której dajesz możliwość zapomnienia o szarej codzienności. Skąd pomysł na to, aby te dwa utwory były od siebie tak różne?

 

IK: Piosenki powstawały od siebie niezależnie i w różnym czasie. „Fala” to numer, którą napisałam z muzykami podczas sesji nagraniowej Songwriting Camp ZAiKS. Koledzy wymyślili energetyczny groove, a ja dopisałam tekst i melodię. Czułam, że temat musi być lekki, imprezowy. „Plan A” natomiast to już takie moje przemyślenia. Najpierw wymyśliłam refren i wokół frazy „Chcę być twoim planem A” powstała cała historia o tym, że to dzisiaj ja siebie i swoje potrzeby zaczynam traktować jako priorytet w moim życiu.

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

(Altao.pl) Kiedy pojawi się Twoja płyta i czym jeszcze zaskoczysz swoich słuchaczy?

 

IK: Póki co niebawem ukaże się kolejny singiel. Oczywiście składam swój materiał, ale robię to metodą tzw. małych kroków. Nie chcę sama sobie robić presji, to raczej mi nie służy w procesie twórczym. Dlatego będę zaskakiwać słuchaczy stopniowo, ale mam nadzieję, że kolejna piosenka spodoba się i zarezonuje.

 

*Rozmawiał Przemek „Jankes” Jankowski

 

źródło: YouTube.com (Standardowa licencja)

 

Kliknij w poniższe linki. Będzie kozacko!

https://www.youtube.com/@igakozacka3931

https://www.facebook.com/profile.php?id=100034777166717

https://www.instagram.com/igakozacka/

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą Altao.pl. Kup licencję

Galeria zdjęć - Wywiad: Iga Kozacka – w jej duszy gra soul!

Temat / Nick / URL:

Treść komentarza:

Więcej artykułów od autora admin

ALHENA w premierowej "Scarlet" – zobaczcie zjawiskowy teledysk! - Muzyczne Style

O tej rockowo-metalowej grupie utalentowanych i doświadczonych instrumentalistów z Bydgoszczy już pisaliśmy. Wtedy ALHENA pochwaliła się swoją nową „Nemesis”. Po kilku miesiącach powraca z kolejnym singlem. „Scarlet” też zapowiada nadchodzącą płytę. Jak mówią muzycy: „Ten utwór to początek nowego rozdziału i drogi w muzycznym rozwoju zespołu. Wyznacza nam kierunek na przyszłość. Każdy z nas w tym utworze wyraża siebie, pokazuje swój kunszt, pomysły i precyzję w szczegółach”. Faktycznie, kunszt jest godny wszelkich pochwał, a videoclip do „Scarlet” tylko potwierdza ten profesjonalizm i dodaje odpowiedniego klimatu.

 -

Odwiedzin: 207

Autor: adminSprzęt

Komentarze: 1

Recenzja przenośnej konsoli Lenovo Legion Go! - Sprzęt

Ostatnio trafiło w moje ręce urządzenie, służące do grania przenośnego, od firmy Lenovo, a dokładnie Lenovo Legion Go. Jest ono konkurentem dla mobilnego Steam Decka, które przetarło szlaki w zakresie konsol przeznaczonych dla tego typu rozrywki. Czy, mimo wysokiej ceny (blisko 4 tys. złotych!), sprzęt ten wart jest zakupu i użytkowania? Jakimi elementami się wyróżnia?

Magiczny i kameralny koncert – Halina Mlynkova zaczarowała filmowymi piosenkami! - Fotorelacje

4 grudnia – dwa dni przed mikołajkami. Czy można wymarzyć sobie lepszy czas, aby usłyszeć i zobaczyć na żywo Halinę Mlynkovą? Piosenkarka, autorka tekstów, niegdyś znana jako wokalistka folkowego zespołu Brathanki, a od 2011 roku dumnie krocząca solową ścieżką. Do Kowala na Kujawach przybyła wraz ze smyczkowym kwartetem i muzykiem, któremu zapewne brzmienia instrumentów klawiszowych śnią się codziennie. Wszyscy licznie zgromadzeni na głównej sali OSP miłośnicy głosu Haliny zostali więc zaczarowani i w myślach zgadywali tytuły filmów. Artystka wręczyła bowiem piękny prezent – wykony coverów z nowego albumu pt. „Film(l)ove”, powstałego z miłości do klasyków kina i jednocześnie zainspirowanego własnym życiem. Ten kameralny koncert był nie tylko niezwykłym doświadczeniem, opowieścią pełną emocji, ale też idealnym podsumowaniem Festiwalu Białe Walce im. Jana Nowickiego.

"GTA VI" w szalonym zwiastunie! Z tą parą można kraść konie (mechaniczne)! - Artykuły o grach

Gdyby Trevor Philips go oglądał, to by zachowywał się, jak Leo DiCaprio w słynnym memie, wskazując palcem na niektóre sceny. Bo oto wjechał na pełnym gazie pierwszy zwiastun „Grand Theft Auto 6”. Wydaje się, że niby to samo, co w piątce, ale jednak różnice są i to dość konkretne. Jest na przykład pewny siebie aligator, czarnoskóra dziewczyna kręcąca pośladkami na dachu auta i wkurzona babcia z młotkami w dłoniach. Ale przede wszystkim widzimy parę przestępców, którzy niczym Bonnie i Clyde, w rytm rockowego hitu Toma Petty’ego będą robić to, co potrafią najbardziej! Czy będą to postacie na miarę Tommy’ego Vercetti? „Love Is A Long Road” babe!

MILENA przechodzi na "Drugi brzeg", a tam pop, rap i nowa miłość! - Muzyczne Style

Ukazał się najnowszy singiel Mileny pt „Drugi brzeg”. Milena to ukraińska wokalistka mieszkająca od wielu lat w Polsce. Jej pasją jest śpiew i taniec. Szuka nowoczesnych brzmień, a jej charakterystyczny głos zapada w pamięć. „Drugi brzeg” to popowy utwór, w którym autor tekstu – Karol Januszkiewicz – rapuje razem z artystką. Kompozytorem jest Piotr Ostrowski.

Polecamy podobne artykuły

Iga Kozacka i jej PLAN A, czyli o stawianiu siebie na pierwszym miejscu! - Muzyczne Style

„Plan A” to kolejny singiel Igi Kozackiej. Tym razem utrzymany w stylistyce r’n’b jest pewnego rodzaju manifestem tego, aby w swoim życiu stawiać siebie i swoje potrzeby na pierwszym planie. To piosenka dla każdego komu potrzebna jest siła, by wyrazić swoje Ja, zacząć od nowa, uwolnić się od spełniania cudzych oczekiwań i zacząć spełniać siebie, idąc do przodu z rozpostartymi skrzydłami. I na końcu, żeby po prostu się pobujać do dobrego refrenu.

Teraz czytane artykuły

 -

Odwiedzin: 29074

Autor: pjZdrowie i uroda

Komentarze: 2

Oko i związane z nim nieprzyjemne infekcje - Zdrowie i uroda

Jesień to miesiąc, kiedy z głębokiego snu budzą się różne choroby i dolegliwości. Boli ząb, atakuje angina, grypa czy zwykłe przeziębienie. Jakby tego było mało, to na oku, konkretnie na dolnej lub górnej powiece może zbudować się nieprzyjemna opuchlizna zwana jęczmieniem, a w zaawansowanej formie gradówką. Szczególnie uciążliwa jest dla ludzi z wadą wzroku i noszących szkła kontaktowe.

Wywiad: Iga Kozacka – w jej duszy gra soul! - Zespoły i Artyści

Niedawno przedstawiła swój „Plan A”. Wcześniej zalała słuchaczy „Falą”, jednocześnie pozwalając na oddychanie, pulsującą, pozytywną energią. Jednak zanim się to stało, zaprezentowała swój wokalny talent w piątej edycji The Voice of Poland, gdzie dotarła do półfinału. Niełatwo o niej zapomnieć, nie tylko ze ze względu na operowanie głosowymi rejestrami w taki sposób, że po ciele „przebiegają mrówki”. Ma też „mocne” nazwisko. Wszak to Iga Kozacka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, laureatka Festiwalu „Serca Bicie” im. Andrzeja Zauchy. Dziewczyna, która odważnie kroczy przed siebie, by robić to, co kocha najbardziej. A więc śpiewać R&B, soul i funky!

Jest spełniona i spokojna. Natalia Zalewska w nowym utworze "Tylko Ty"! - Muzyczne Style

18 maja miał premierę drugi, autorski singiel Natalii Zalewskiej. „Tylko Ty” to energiczna propozycja Artystki i jednocześnie utwór o poczuciu spełnienia, spokoju i braku zbędnych oczekiwań.

"Kwestia ceny" – Złoto Sachalinu - Recenzje książek

Kiedy przeczytałem „Ziarno prawdy” oraz „Gniew”, już wiedziałem, że Zygmunta Miłoszewskiego będę „miłował” bijącym sercem fana kryminałów. Nie tylko za to, że wykreował klimat tak gęsty, że można go kroić naostrzonym nożem. Ale też dlatego, że prokurator Teodor Szacki to idealny przykład bohatera z krwi i kości, twardziel z trudnym charakterem i gołębim sercem. Czekałem na kolejne tego typu książki Miłoszewskiego, przebierając nogami z niecierpliwości. Tymczasem pisarz zaskoczył czytelników – powieścią obyczajową z elementami fantastyki pt. „Jak zawsze” oraz przygodowymi thrillerami w stylu Dana Browna.

 -

Odwiedzin: 335

Autor: Radek_GryczkaArtykuły o filmach

Komentarze: 1

Nocny Maraton, czyli 10 horrorów idealnych na Halloween! - Artykuły o filmach

Halloween to czas psikusów, cukierków, ale również wszelkiego rodzaju duchów, demonów i upiorów. To właśnie wtedy można usłyszeć wycie wilkołaka czy upiorny śmiech wiedźm, zbierających się na swoich sabatach. To noc, kiedy najlepiej zaopatrzyć się w srebrne kule i dobry film, i nie wychodzić z domu, kiedy księżyc wyjrzy zza chmur. A co najlepiej włączyć w taką noc?

Nowości

ALHENA w premierowej "Scarlet" – zobaczcie zjawiskowy teledysk! - Muzyczne Style

O tej rockowo-metalowej grupie utalentowanych i doświadczonych instrumentalistów z Bydgoszczy już pisaliśmy. Wtedy ALHENA pochwaliła się swoją nową „Nemesis”. Po kilku miesiącach powraca z kolejnym singlem. „Scarlet” też zapowiada nadchodzącą płytę. Jak mówią muzycy: „Ten utwór to początek nowego rozdziału i drogi w muzycznym rozwoju zespołu. Wyznacza nam kierunek na przyszłość. Każdy z nas w tym utworze wyraża siebie, pokazuje swój kunszt, pomysły i precyzję w szczegółach”. Faktycznie, kunszt jest godny wszelkich pochwał, a videoclip do „Scarlet” tylko potwierdza ten profesjonalizm i dodaje odpowiedniego klimatu.

 -

Odwiedzin: 207

Autor: adminSprzęt

Komentarze: 1

Recenzja przenośnej konsoli Lenovo Legion Go! - Sprzęt

Ostatnio trafiło w moje ręce urządzenie, służące do grania przenośnego, od firmy Lenovo, a dokładnie Lenovo Legion Go. Jest ono konkurentem dla mobilnego Steam Decka, które przetarło szlaki w zakresie konsol przeznaczonych dla tego typu rozrywki. Czy, mimo wysokiej ceny (blisko 4 tys. złotych!), sprzęt ten wart jest zakupu i użytkowania? Jakimi elementami się wyróżnia?

Magiczny i kameralny koncert – Halina Mlynkova zaczarowała filmowymi piosenkami! - Fotorelacje

4 grudnia – dwa dni przed mikołajkami. Czy można wymarzyć sobie lepszy czas, aby usłyszeć i zobaczyć na żywo Halinę Mlynkovą? Piosenkarka, autorka tekstów, niegdyś znana jako wokalistka folkowego zespołu Brathanki, a od 2011 roku dumnie krocząca solową ścieżką. Do Kowala na Kujawach przybyła wraz ze smyczkowym kwartetem i muzykiem, któremu zapewne brzmienia instrumentów klawiszowych śnią się codziennie. Wszyscy licznie zgromadzeni na głównej sali OSP miłośnicy głosu Haliny zostali więc zaczarowani i w myślach zgadywali tytuły filmów. Artystka wręczyła bowiem piękny prezent – wykony coverów z nowego albumu pt. „Film(l)ove”, powstałego z miłości do klasyków kina i jednocześnie zainspirowanego własnym życiem. Ten kameralny koncert był nie tylko niezwykłym doświadczeniem, opowieścią pełną emocji, ale też idealnym podsumowaniem Festiwalu Białe Walce im. Jana Nowickiego.

"GTA VI" w szalonym zwiastunie! Z tą parą można kraść konie (mechaniczne)! - Artykuły o grach

Gdyby Trevor Philips go oglądał, to by zachowywał się, jak Leo DiCaprio w słynnym memie, wskazując palcem na niektóre sceny. Bo oto wjechał na pełnym gazie pierwszy zwiastun „Grand Theft Auto 6”. Wydaje się, że niby to samo, co w piątce, ale jednak różnice są i to dość konkretne. Jest na przykład pewny siebie aligator, czarnoskóra dziewczyna kręcąca pośladkami na dachu auta i wkurzona babcia z młotkami w dłoniach. Ale przede wszystkim widzimy parę przestępców, którzy niczym Bonnie i Clyde, w rytm rockowego hitu Toma Petty’ego będą robić to, co potrafią najbardziej! Czy będą to postacie na miarę Tommy’ego Vercetti? „Love Is A Long Road” babe!

Sentymentalna muzyczna podróż Donia i TKM'a do lat 90.! "Japońskie Zabawki" już w sieci! - Muzyczne Style

To dopiero był pojazdy! Nie pamiętacie? No to Doniu oraz TKM przeniosą Was w rapowym stylu do złotych lat japońskiej motoryzacji w swoim najnowszym singlu "Japońskie Zabawki".

MILENA przechodzi na "Drugi brzeg", a tam pop, rap i nowa miłość! - Muzyczne Style

Ukazał się najnowszy singiel Mileny pt „Drugi brzeg”. Milena to ukraińska wokalistka mieszkająca od wielu lat w Polsce. Jej pasją jest śpiew i taniec. Szuka nowoczesnych brzmień, a jej charakterystyczny głos zapada w pamięć. „Drugi brzeg” to popowy utwór, w którym autor tekstu – Karol Januszkiewicz – rapuje razem z artystką. Kompozytorem jest Piotr Ostrowski.

Artykuły z tej samej kategorii

Wywiad: Marta Krupa – znana modelka wkracza na nową ścieżkę kariery! - Zespoły i Artyści

Dorastała w Chicago. Pojawiała się na okładkach wielu światowych magazynów. Brała udział w jednej z polskich edycji „Tańca z Gwiazdami”. A dziś nareszcie spełnia swoje marzenia, śpiewając dla fanów (i nie tylko), i rozpoczynając nowy rozdział życia. Marta Krupa w gorącym wywiadzie dla Altao.pl opowiada o debiutanckim singlu „Call Me”. O co jeszcze zapytaliśmy tę piękną, sympatyczną, polsko-amerykańską modelkę? Sprawdźcie sami!

"Na mały palec": najnowszy singiel IGI robi furorę w sieci - Zespoły i Artyści

Poznajcie najnowszą muzyczną propozycję od IGI. "Na mały palec" to poetycka opowieść o niedokończonych historiach, które trwają w naszych sercach!

 -

Odwiedzin: 27064

Autor: pjZespoły i Artyści

Komentarze: 6

2Cellos – przystojni panowie i magia wiolonczeli - Zespoły i Artyści

W muzycznym świecie bywają takie duety, na które się miło patrzy, i które się jeszcze milej słucha. I nie koniecznie są to piosenkarze czy piosenkarki. Pochodzący z Chorwacji Luka Šulić i Stjepan Hauser nie śpiewają. Jako zespół 2Cellos od 2011 roku grają na wiolonczelach, i robią to tak widowiskowo i magicznie, że nie sposób oderwać wzroku, a i narząd słuchu pieszczony jest maksymalnie. 18 maja 2018 roku ponownie wystąpią w Polsce.

 -

Odwiedzin: 1829

Autor: adminZespoły i Artyści

Komentarze: 1

Black Roses – w ich żyłach płynie rock! - Zespoły i Artyści

O.N.A, Lady Pank, Lombard – znacie te kapele? Pewnie, że tak! Od wielu lat każda rozgłośnia radiowa puszcza kultowe i lubiane utwory z bogatego repertuaru dawnych tuzów polskiego rocka. Co więcej, inspirują się nimi zespoły dopiero rozpoczynające swoją drogą ku sławie, Robi to również band o jakże sugestywnej nazwie, czyli Black Roses. Usłyszcie ich głos, bo warto! Tym bardziej że poza coverami, zaprezentowali już swój ciekawy materiał w formie dema. A gdyby jeszcze dodać do tego fakt, że filarem Czarnych Róż jest utalentowane muzycznie rodzeństwo – charyzmatyczna Dorota i jej brat Jacek, to już całkiem można zostać ukłutym „rockowym” kolcem!

"Bateria" – "energetyczna przepychanka z emocjonalnym wampirem" Natalii Zalewskiej! - Zespoły i Artyści

Poznajcie Natalię Zalewską. To pochodząca z Sierpca 26-letnia wokalistka, której życie codzienne wypełnia muzyka i śpiew. Jest właścicielką akademii musicalowej oraz pełni funkcję artist managerki w wytwórni muzycznej. Z wykształcenia jest… elektroradiologiem. Dzisiaj, we wtorek, 7 lutego 2023 roku, publikuje swój pierwszy, autorski utwór pt. „Bateria”.

Pliki cookie pomagają nam technicznie prowadzić portal Altao.pl. Korzystając z portalu, zgadzasz się na użycie plików cookie. Pliki cookie są wykorzystywane tylko do działań techniczno-administracyjnych i nie przekazują danych osobowych oraz informacji z tej strony osobom trzecim. Wszystkie artykuły wraz ze zdjęciami i materiałami dostępnymi na portalu są własnością użytkowników. Administrator i właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za tresci prezentowane przez autorów artykułów. Dodając artykuł, zgadzasz się z regulaminem portalu oraz ponosisz odpowiedzialność za wszystkie materiały umieszczone przez Ciebie na stronie altao.pl. Szczegóły dostępne w regulaminie portalu.

© 2023 altao.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
0.920

Akceptuję pliki cookies
W ramach naszego portalu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym momencie zmiany ustawień dotyczących cookies. Jednocześnie informujemy, iż warunkiem koniecznym do prawidłowej pracy portalu Altao.pl jest włączenie obsługi plików cookies.

Rozumiem i akceptuję