O nasChronologiaArtykułyWspółautorzyPocztaZałóż bloga
Wstęp
Treść artykułu
Galeria zdjęć
Opinie
Polecane artykuły
lukasz_kulak (1933 pkt)Strona WWW Autora
Ilość odwiedzin:
24 403
Czas czytania:
44 033 min.
Autor:
lukasz_kulak (1933 pkt)
Dodano:
2805 dni temu

Data dodania:
2014-09-10 12:48:02

Miejsca mocy na Ziemi

 

Na greckiej Krecie, w Knossos, gdzie znajduje się słynny pałac, promieniowanie osiąga aż 100 000 jedn. BSM. Dodatkowo budownictwo oraz wyroby (naczynia, pieczątki  itd.) cechują się silnym oddziaływaniem energetycznym. Z kolei w wymienionym Fajstos pomiary wskazały na 90 000 jedn. BSM.

 

Cypr, zwany inaczej Wyspą Afrodyty, to także silnie energetycznie miejsce. Osada neolityczna z Kalavasos Tenta cechuje się promieniowaniem rzędu 70 000 jednostek BSM, natomiast pewna wioska z Chirokitii obdarzona jest wibracjami sięgającymi 50 000 BSM. Ciekawym miejscem dla geomantów jest także Koukla, gdzie wykryto promieniowanie daleko przekraczające dopuszczalną normę i wynosi ono 81 000 BSM. Podziemne sanktuarium w Pafos oraz starożytne miasto Kourion, to z kolei energia 70 000 jednostek BSM. Innymi miejscami mocy na Cyprze są ponadto m.in.: zamek w Kolossi (50 000 BSM), krypta pod kościołem św. Łazarza ( 98 000 BSM ), kościół św. Łazarza (84 000 BSM) i klasztor Stavrovouni (88 000 BSM) wzniesiony na skale „Góra Krzyża”.

 

We Francji występują liczne katedry i kościoły pobudowane na silnie promieniujących miejscach. Katedra w Chartres jest chyba najbardziej zdumiewającą budowlą, jeżeli chodzi o aspekty geomantyczne (energetyczne). Badania radiestezyjne wykazały bowiem, że teren, na którym usytuowana jest katedra cechuje się tak intensywnym oddziaływaniem energetycznym, jak Wielka Piramida w Gizie - 170 000 BSM. Architektura świątyni dodatkowo wzmacnia energetycznie lokalizację, dzięki budownictwu zgodnemu z pozytywnym promieniowaniem kształtów i proporcji. Fakt ten, świadczy iż projektanci budowli świetnie znali tajemnice związane z naturą naszej rzeczywistości, kultywowane przez prehistorycznych ekspertów. Podobne właściwości energetyczne mają także: paryska katedra Notre-Dame oraz katedra z Troyes, bazylika St. Denis, kościół Saint-Pierre-de-Montmartre, bazylika w Sacre-Coeur, kościół św. Seweryna oraz kościół Saint-Germain-des-Pres (pochowano w tym miejscu królów Francji z dynastii Merowingów). Warto dodać, iż Droga Triumfalna w Paryżu została zaprojektowana wzdłuż jednej z linii geomantycznych. Poziom wibracyjny podanych wyżej miejsc waha się od 50 000 BSM do 90 000 BSM.

 

Niezwykłe miejsca mocy spotykamy również w Szwajcarii  (Salzburg, grota w Wuerenlos, katedra w Basel, kościół św. Mikołaja w Giornico) oraz Austrii (Wiedeń).

 

Bardzo dużo ośrodków mocy znajdujemy w Polsce. Zaliczamy do nich: Górę Ślężę na Śląsku (pod powierzchnią zdaniem pani jasnowidz Renaty Engel ukryta jest konstrukcja kryształowa wzmacniająca to miejsce energetycznie), megality w Węsiorach i Odrach, Biskupin, Zamek w Malborku, Oliwę, Święty Krzyż w Górach Świętokrzyskich, stare kościoły w Gdańsku, Białymstoku i Wrocławiu, katedra w Pelplinie, Sandomierz, Katedra św. Jana w Warszawie, Zakopane (Giewont, kościół św. Rodziny), bazylika w Kalwarii Zebrzydowskiej i Kraków, gdzie znajduje się tzw. czakram wawelski. Na Wawelu największe promieniowanie (100.000- 120. 000 jedn. BSM) wykryto w kaplicy św. Gereona.

 

W Czechach niezwykłe wibracje występują w Pradze (zamek Hrad i jego okolice). Wielka Brytania to już pozytywne wibracje tworzone przez budowle megalityczne: Stonehenge oraz Avebury. Przebywając na terenie Niemiec szczególnie warto odwiedzić i poddać się tamtejszym miejscom mocy dostępnych w Koloni (Katedra Św. Piotra i NMP), Monachium (Katedra NMP) oraz świątyniach w Trewirze, Akwizgranie, Speyer, Worms, Paderborn, Fryburgu, Ratyzbonie, Lubece.

 

Dwuznaczność miejsc mocy

 

Bardzo ciekawym, naenergetyzowanym miejscem jest grupa skał piaskowych w lesie Teutuborskim – Externsteine, gdzie dawniej odprawiano tam rytuały związane z kultem Słońca. O powyższym wniosku świadczy ołtarz ustawiony w pozycji, która umożliwia wschodzącemu Słońcu w dniu 21 czerwca - przesilenie letnie - jego oświetlanie. W grocie znaleziono także rysunek przedstawiający składanie Słońcu hołdu w czasie przesilenia grudniowego. Obszar, na którym zlokalizowany jest kompleks skalny nazywany jest „świętym sercem Niemiec”. Taka, a nie inna nazwa wskazuje na ogromne oddziaływanie energetyczne tego miejsca na cały kraj. Dodam jeszcze, że do Externsteine podróżował sam Adolf Hitler, a w okolicach urodził się Jurgen Stroop – niemiecki nazista i zbrodniarz hitlerowski. Fakt ten dowodzi, że miejsca mocy nie są przeznaczone wyłącznie pozytywnym przemianom duchowym. Charakter i wpływ na człowieka energii konkretnego obszaru o podniesionym promieniowaniu uzależnione jest od tego, w jakim celu chcemy wykorzystać jego moc. Jeżeli pragniemy wykorzystać miejsce mocy zgodnie z głosem naszej duszy, wówczas połączenie zachodzi na wysokich wibracjach i dzięki wysokiemu potencjałowi energetycznemu danej lokalizacji mamy zwielokrotnione możliwości na kształtowanie naszego intuicyjnego wiedzenia i równowagi duchowej. W przypadku, gdy intencją  „użytkownika” miejsca mocy jest kontakt z siłami zła, wówczas osoba taka, nadaje na nisko wibracyjnych częstotliwościach, natomiast promieniowanie miejsca mocy znacznie ułatwia działalność  w pięcio zmysłowej rzeczywistości demonicznym bytom, którym łatwiej dostroić się do częstotliwości naszego świata i pobrać niezbędną dla nich energię (dokonać opętania).

 

Pamiętajmy, że energia jest po prostu energią i może być zastosowana w dwie strony - dobrą lub złą. Wyspa White, przez którą przebiegają ley lines (meridiany) należąca do Wielkiej Brytanii swoimi wibracjami może wzbogacić człowieka, ale także służyć satanistom w ich rytualnych obrzędach, które są odprawiane na wyspie. Nic dziwnego, że największe wpływy na wyspie posiadają wolnomularze, którzy kontrolują Komisję Rady Planowania oraz samą radę. Stałym bywalcem na White był były premier Wielkiej Brytanii - Ted Heath - satanista i morderca dzieci. Wracając do wyspy White. Malowniczy i specyficzny charakter wyspy, tworzony m.in. przez stare, zabytkowe domki - kompletnie zakłócały budowane pomiędzy nimi budynki, które architektonicznie w ogóle nie pasowały do otaczającego krajobrazu. Na poziomie fizycznym różnica polega na wizualnym wyglądzie, jednak w kategoriach energii konsekwencje są dużo poważniejsze, ponieważ niszczą naturalny, bardzo pozytywny przepływ kosmicznych i ziemskich wibracji. Zauważmy, że na całym świecie wznoszone są coraz częściej zabudowania nie mające absolutnie nic wspólnego z daną kulturą. Czasami nie ma znaczenia czy przebywasz w Warszawie, Paryżu lub Chinach, ponieważ sceneria jest dokładnie identyczna. „Betonowa Dżungla” stanowi potężne zagrożenie dla dzisiejszej cywilizacji, ponieważ eliminując naturalne, kulturowe składniki danego obszaru, oddzielamy się od wibracji Ziemi i tracimy z nią połączenie. Kiedy patrzymy na całą sprawę globalnie, wówczas negatywne zmiany, które omawiam wyżej przyjmują formę częstotliwości uniemożliwiającej ludziom kontakt z nieskończoną świadomością.

 

Źródła:

  1. Matela L., „Tajemnice wiedzy atlantydzkiej”, wyd. Studio Astropsychologii, Białystok, 2000
  2. www.davidicke.com/headlines/33410-the-isle-of-wight-nice-place-shame-about-the-cesspit/

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą Altao.pl. Kup licencję

Temat / Nick / URL:

Treść komentarza:

0 (0)

kosiks
11 dni temu

Z ciekawych miejscówek, które są godne odwiedzenia to na pewno - https://arkadiacare.pl/badenia-wirtembergia-ciekawostki/ Mnóstwo atrakcji w jednej okolicy, Wirtembergia jest piękna, ale oczywiście kwestia taka, czego kto szuka...
Dodaj opinię do tego komentarza

Więcej artykułów od autora lukasz_kulak

 -

Audycja: Mars – wymarła cywilizacja - Niewiarygodne, niewyjaśnione

25 lipca 1976 – sonda Viking 1 robi zdjęcie, która rozpala wyobraźnię naukowców z NASA, a także tysięcy ludzi wierzących w istnienie kosmitów. Mowa oczywiście o słynnej, wielkiej marsjańskiej twarzy. Z czasem okazuje się, że to raczej złudzenie optyczne. Ale czy na pewno? 17 stycznia 2021 – publikuję na swoim kanale materiał, z którego może wynikać coś innego. Umysł płata figle i często podsuwa nam nierzeczywiste obrazy. To prawda. Warto jednak poddać ponownej analizie ową fotografią oraz resztę zdjęć przesłanych przez różne sondy, gdzie widać zastanawiające obrazy kojarzące się z budowlami wymarłej cywilizacji. Wszak Czerwona Planeta nadal przyciąga tajemnicami, a nietopowe struktury niekoniecznie muszą mieć naturalne pochodzenie. Sam dr John Brandenburg przekonywał, że mogło dojść tam do użycia broni jądrowej! Zapraszam zatem czytelników portalu Altao.pl do przesłuchania podcastu także w tym miejscu. A jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej o zagadkach Marsa, to zachęcam do zapoznania się z jego pierwszą częścią pt. „Wymarła planeta”, dostępną tylko na kanale Nieznana Historia Świata, który już subskrybuje 40,1 tysięcy internautów (z czego jestem bardzo dumny i za co bardzo dziękuję).

 -

Afrykańscy Dogonowie i ich zagadkowa wiedza! - Niewiarygodne, niewyjaśnione

W Afryce Zachodniej, w Mali, mieszka lud Dogonów. Plemię to okazuje się być wyjątkowe na tle innych „prymitywnych” mieszkańców Czarnego Lądu. Dlaczego? Bo mitologia dogońska zawiera niezwykłą wiedzę z zakresu... biologii i astronomii, której nie można zdobyć ot tak, nawet zakładając kontakt z naukowcami świata zachodniego!

 -

Kościół katolicki i jego wciąż nieznane patologie - Religia

Kościół pogrąża się w coraz większym stopniu. Okazuje się, że różnica w rozwoju psychicznym i świadomościowym kleru na przestrzeni setek lat nie ulega zmianie. Zarówno w czasach Państwa Kościelnego, jak i obecnie istniejącego Kościoła (jako instytucji) panuje dogmatyzm i ogólnie ujmując brak chęci do rozliczenia się z okropnej przeszłości i zmianę na lepsze. Masowe krwawe kastracje i m.in. brak jakiejkolwiek moralności (nie mówiąc o duchowości), to obraz, który wciąż ciąży na wizerunku księży. Na taki kontrowersyjny i aktualny nadal temat porozmawiałem z Igorem Witkowskim – polskim dziennikarzem i pisarzem. Autorem książki pt. "Antyduchowość".

 -

Raport Pentagonu o UFO. Analiza - Niewiarygodne, niewyjaśnione

Dokładnie 25.06.2021 roku ukazał się oficjalny raport Pentagonu o niezidentyfikowanych zjawiskach powietrznych (UAP, czyli UFO). Wielu spodziewało się ze strony rządowej ogłoszenia sensacyjnych informacji – że jesteśmy odwiedzani przez obce cywilizacje. Tymczasem owszem, raport informuje o 144 obserwacjach UFO, z czego wytłumaczono tylko jedno z nich. Ponadto w raporcie znalazły się wzmianki o obiektach, które przewyższają obecną ziemską technologię. Co wynika z analizy dokumentu i jaka jest najbliższa przyszłość, jeżeli chodzi o pozaziemskie cywilizacje? O tym usłyszycie w mojej audycji.

 -

Tajemnica Biblii – Sodoma i Gomora - Religia

Pismo Święte nie jest do końca takie święte, jak mogłoby się wydawać. Opisy gniewu boskiego często przybierają postać bardzo namacalny, a istoty „święte” są fizycznymi bytami wchodzącymi w kontakt z ludźmi. Kiedy odpowiednio zrozumiemy tekst Starego Testamentu, dowiemy się, że w losy mieszkańców zamieszane były... istoty spoza Ziemi. Historia o Sodomie i Gomorze, która jest tematem mojej nowej audycji, stanowi klasyczny przykład ich wpływu. „Deszcz siarki” spuszczony z nieba, tajemnicza zamiana żony Lota w słup soli, oślepienie ludzi – to wszystko kluczowe epizody biblijnej opowieści, wskazujące prawdopodobnie na użycie nieznanej technologii tysiące lat temu.

Teraz czytane artykuły

 -

Meridiany i miejsca mocy - Niewiarygodne, niewyjaśnione

Fizyczne realia są ekspresją świata energetycznego (kwantowego). Ponieważ ludzki rozum potrafi dekodować tylko niewielką ilość ogólnie istniejących fal elektromagnetycznych, widzimy zaledwie mały wycinek wszechświata. Tymczasem na niewidzialnym dla większości ludzi poziomie, energie świadomości manifestują swoją obecność w najróżniejszy sposób.

 -

"Kości, które nosisz w kieszeni" – Moje dorastanie, nasze umieranie - Recenzje książek

W połowie sierpnia 2021 roku pewien młody poeta wydał książkę. I co w tym takiego niezwykłego, zapytacie? Wszak to nie pierwszy raz, kiedy debiutant prezentuje swoje dzieło. Odpowiadam zatem: powieść ta zaskakuje. Niby króciutka, bo ma raptem 140 stron, a mimo to jest tak gęsta od metafor, bogata w żywy język i naszpikowana trafnymi spostrzeżeniami, że nie sposób potraktować ją jak taką sobie prozę o dorastaniu. Zauważyli to również ludzie przyznający pewne nagrody w kategorii literackiej – Paszporty Polityki. „Kości, które nosisz w kieszeni” Łukasza Barysa już samym tytułem przyciągają, kochającego symbolikę oraz gotowego na interpretację, czytelnika. A co znajduje się jeszcze w środku?

 -

Zagłada Jerycha. Katastrofa naturalna czy obca technologia? - Niewiarygodne, niewyjaśnione

Jerycho to nazwa starożytnego miasta położonego blisko Morza Martwego w Palestynie - znane z biblijnej opowieści, w której Bóg nakazuje Jozuemu zniszczyć miasto z powodu nieposłuszeństwa jego mieszkańcom wobec Boga.

 -

Odwiedzin: 771

Autor: adminMuzyczne Style

Komentarze: 1

"Marsz Wilków" – scena i piosenka, które nie pozwalały zasnąć! - Muzyczne Style

18 stycznia 2022 roku mija 20 lat od premiery „Harry’go Pottera i Kamienia Filozoficznego” w polskich kinach. Na HBO Max pojawił się już dokument o tym filmie, zabierający wszystkich w podróż w przeszłość. Nostalgiczną, ale też dość przerażającą. Pamiętacie, jak dzieciaki bały się walki z trollem w łazience? Dziś owa scena budzi raczej uśmiech na twarzy niż uczucie strachu. Za to w latach 80. w Polsce powstały dzieła fantasy dla młodzieży, w których były momenty i postacie dużo bardziej creepy. Ktoś powie, że to diabeł Piszczałka powodował koszmary nocne. Ale równie hardcorowy, szczególnie dla małych dzieciaków, okazał się Marsz Wilków. Może sama, mroczna sekwencja z polsko-radzieckiej adaptacji „Akademii pana Kleksa” z 1983 roku nie przyspieszałaby bicie serca, gdyby nie towarzyszący jej utwór, który przypomniał na swoim kanale, znany już Wam, Topper Harley. Kiedy malcy słyszeli słowa: „Hejże wilki, hejże hola. Litości niechaj nie zna brat. Tu silne szczęki, silna wola. I zdobędziemy cały świat”, obgryzali paznokcie i przytulali się do rodziców. Nic dziwnego. Wszak piosenkę wykonywał heavy metalowy zespołu TSA, a ostry jak żyleta głos wokalisty pozostał w małych głowach na długie lata… Świetny przykład na to, co zrobić, aby kiczowatą baśń zmienić na chwilę w prawdziwy dziecięcy horror!

 -

"W głębi lasu" – Coben na polskiej ziemi - Seriale

Netflix to skarbnica seriali. Filmy też się tam (co jakiś czas) pojawiają, ale to właśnie odcinkowe produkcje są tymi jakościowo lepszymi i chętniej oglądanymi. Wystarczy wspomnieć o „Stranger Things” czy „Narcos” (oraz dziesiątkach innych tytułów). Cieszy fakt, że ostatnio znajduje się tam miejsce i na polskie akcenty. „1983” do Agnieszki Holland podobno było dość… dziwnym gatunkowym tworem, ale już „W głębi lasu” stanowi przykład standardowego kryminału, który nie przynosi wstydu, choć wyjątkowy też nie jest.

Nowości

 -

"Stefania" najlepsza, czyli przewidywalny finał Eurowizji 2022 - Festiwale muzyczne

14 maja późnym wieczorem zakończył się 66. Konkurs Piosenki Eurowizji w Turynie. Najwięcej, bo aż 631 punktów zdobyła Ukraina. Grupa Kalush Orchestra, która miesza folk z rapem, zdeklasowała zatem wszystkich rywali. Utwór pt. „Stefania” napisany dla matki jednego z członków, stał się alternatywnym hymnem ich ojczyzny, dedykowanym każdej matce. Gdyby decydowało samo jury, to pierwsze miejsce zająłby reprezentant Wielkiej Brytanii – Sam Ryder, ale widzowie oraz internauci zdecydowali inaczej. Piosenka nie jest kiepska, można nawet stwierdzić, że wpada w ucho (szczególnie część folkowa, gorzej z hip-hopowymi wstawkami), ale nie da się ukryć, że jak zawsze znaczenie miała polityka, sympatie, a tutaj dodatkowo wsparcie dla kraju ogarniętego wojną. Da się to zrozumieć. Jednak z tym, że ukraińskie jury nie przyznało Krystianowi Ochmanowi żadnego punktu, mimo że nasi eksperci sprezentowali „Stefanii” maksymalną notę, trudno się pogodzić. Polak, wnuk słynnego tenora, zajął dopiero 12. pozycję na liście, a jego kawałek pt. „River” zdobył tylko (albo aż) 151 punktów. A tak się chłopak starał, tak posługiwał się operowym głosem, walczył z rzecznymi demonami, lecz porwał go nurt. Znana tancerka – Ida Nowakowska uśmiechnięta w trakcie przekazywania wyników, powiedziała, że „kochamy Eurowizję, bo pokazuje siłę muzyki”. W przypadku 66. edycji tego konkursu bardziej chodziło jednak o siłę ludzkich serc.

 -

Kamera, akcja! Wchodzi Nicolas Cage! - Ludzie kina

Jest pewien gwiazdor, którego życie i kariera płynie sobie „drogą mleczną”. Bogactwo. Sława. Uwielbienie tłumów. Intrygujące role u znakomitych reżyserów. Jeden Oscar. Ale wraz z nadejściem nowego, XXI wieku coś się zaczęło psuć. Mleko się wylało. Dobre aktorstwo skonało. Nominacjami do Złotych zgniłych Malin zaśmierdziało. Gdy miliony dolarów z kieszeni uciekły, znany wujek nie pomógł bratankowi. Co zatem było czynić bankrutowi? Grać w filmach klasy B i C. Na szczęście jeszcze tliła się iskierka gdzieś, jeszcze miał się w pozytywnym świetle pokazać nam Nicolas „Wężowa Kurtka” Cage. Wystarczyło, że zaopiekował się świnią i zagrał samego siebie. Co sprawiło, że zadowolił widza w potrzebie.

 -

Edzio Rap ambasadorem projektu "Niebieskie Trampki – kroki ku życiu" - Zespoły i Artyści

Piotr Bylina, znany jako Edzio Rap, został ambasadorem projektu „Niebieskie Trampki – kroki ku życiu” Fundacji Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA. Poprzez twórczość muzyczną będzie wspierać działania na rzecz dzieci i młodzieży z chorobami i zaburzeniami psychicznymi!

 -

Odwiedzin: 107

Autor: adminArtykuły o filmach

Komentarze: 1

Pierwsza zapowiedź "Avatara: Istoty wody"! - Artykuły o filmach

Miał się pojawić nieco później w Internecie, ale jednak trafił tam 9 maja. Mowa o teaserze drugiej części „Avatara”, czyli najbardziej kasowego filmu w historii kina (dzięki ponownemu wyświetlaniu w Chinach). Wcześniejsze kadry sugerowały, że woda faktycznie będzie odgrywać w nim dużą rolę. Poza tym sam tytuł, który poznaliśmy w trakcie panelu Cinemacon również potwierdził, że bohaterowie przeprowadzą się w miejsce bardzo mokre, z dala od lądu w centrum księżyca Pandora. Jake (Sam Worthington), Neytiri (Zoe Saldana) i ich dzieci zamieszkają bowiem na rafie. Czy przyzwyczają się do specyficznego środowiska i poradzą sobie w walce z najeźdźcą? Odpowiedź odkryjemy 16 grudnia 2022 roku. Wydaje się jednak, że „The Way of Water” wejdzie na duże ekrany zbyt późno, po ponad dekadzie od premiery jedynki. Pierwsza zapowiedź zaprezentowana przed blockbusterem Marvela pt. „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, zapewne wyglądała lepiej niż na YouTubie, ale nadal, nawet w sieci robi wrażenie (magiczna muzyka), choć mniejsze niż zwiastun filmu z 2009 roku. Mimo to James Cameron przekonuje, że przesunął granicę tego, co kino może zrobić. Czy jednak w erze komiksowych adaptacji i kolejnych „Gwiezdnych wojen”, kosztujący 250 mln dolarów „Avatar 2” będzie budził jeszcze ciekawość i zachwyt? Czy 3D na nowo rozpali wyobraźnię i przyniesie sukces? Czy obecność Kate Winslet podwyższy jakość fabularną? Pytania się mnożą…

 -

"365 dni: Ten dzień" – Fantazje Blanki Lipińskiej vol. 2 - Recenzje filmów

„Ten dzień” nastąpił. Ci umarli, którzy powstali, aby umrzeć przy okazji pierwszej części „365 dni”, tym razem wybrali golfa z samym Szatanem niż z Massimo i Laurą. Cóż po raz kolejny okazuje się, że niektórzy mają ciekawsze zajęcia niż oglądanie filmopodobnych tworów i to na kacu. Gdzie są brawa? No gdzie? Dobra, sam je sobie bije. Okazało się również, że znalazłem całkiem niezły sposób na zażegnanie skutków nocy poprzedniej. Uwierzcie (jeśli jeszcze nie widzieliście, a wydaje mi się, że pół wszechświata jest już po wszystkim) ból głowy, suchoty, poczucie bezsilności to najmniejsze problemy świata przy starciu z erotycznymi fantazjami Blanki Lipińskiej na srebrnym ekranie Netflixa.

 -

Uniwersalna maść z nagietka dobra na wszystko! - Zdrowie i uroda

Sucha cera, nie ważne czy to jest twarz, dłonie czy stopy, trądzik lub rozstępy to problemy, których każda z nas marzy żeby się pozbyć. Kupując kosmetyki można poniekąd zaradzić tym niedoskonałościom, ale oprócz dobrych składników, musimy też wcierać w siebie te złe, takie jak konserwanty, barwniki czy silikony. Na szczęście jest pewien bezpieczny specyfik, który będzie pomagał na wszystko. To cudowna maść z nagietka.

Artykuły z tej samej kategorii

 -

Wyspa Wielkanocna znowu zadziwia. Nowe badania podważają oficjalną teorię - Niewiarygodne, niewyjaśnione

Wyspa Wielkanocna, choć odkryta dawno temu, w pierwszej połowie XVIII wieku, do dziś budzi wiele kontrowersji i skrywa mnóstwo tajemnic.

 -

Odwiedzin: 383346

Autor: pjNiewiarygodne, niewyjaśnione

Komentarze: 130

Ed i Lorraine na tropie złych duchów - Niewiarygodne, niewyjaśnione

Ed i Lorraine Warren zasłynęli w Stanach Zjednoczonych jako badacze zjawisk paranormalnych. W filmie „Obecność” możemy zapoznać się z ich najtrudniejszą sprawą (na potrzeby kina nieco ubarwioną). W tym artykule dowiecie się nieco o tym ekscentrycznym małżeństwie oraz o pewnej nawiedzonej lalce i kłopotach rodziny Smurlów.

 -

Odwiedzin: 32899

Autor: PaMNiewiarygodne, niewyjaśnione

Komentarze: 6

Jak zahipnotyzować jak wprowadzić w hipnozę? - Niewiarygodne, niewyjaśnione

Czym jest hipnoza, czy jest bezpieczna? Czy każdy może zostać hipnotyzerem? Jak zahipnotyzować dowolną osobę? Przeczytaj część I

 -

Tajna baza Obcych na Europie – pewien ufolog ma "dowody"! - Niewiarygodne, niewyjaśnione

Dwa lata temu pisałem artykuł o możliwości istnienia życia na Enceladusie – jednym z księżyców Saturna. Fascynujące prawda? Mimo że chodziło jedynie o mikroorganizmy. To co w takim razie powiecie na rewelacje badacza UFO – Scotta C. Waringa, który uważa, ba!, jest nawet pewien, że na innym, szóstym co co wielkości, satelicie w naszym Układzie Słonecznym, ale należącym do Jowisza, rozwinięci technologicznie kosmici zbudowali swoją bazę?!

 -

Sekrety ludzkiego mózgu - Niewiarygodne, niewyjaśnione

Najważniejszy organ naszego ciała, który nadal nie jest dokładnie zbadany. Jakie skrywa tajemnice? Było już o hipnozie i zaburzeniach sennych. Teraz spróbujemy zagłębić się w zakamarki ludzkiego umysłu.

Pliki cookie pomagają nam technicznie prowadzić portal Altao.pl. Korzystając z portalu, zgadzasz się na użycie plików cookie. Pliki cookie są wykorzystywane tylko do działań techniczno-administracyjnych i nie przekazują danych osobowych oraz informacji z tej strony osobom trzecim. Wszystkie artykuły wraz ze zdjęciami i materiałami dostępnymi na portalu są własnością użytkowników. Administrator i właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za tresci prezentowane przez autorów artykułów. Dodając artykuł, zgadzasz się z regulaminem portalu oraz ponosisz odpowiedzialność za wszystkie materiały umieszczone przez Ciebie na stronie altao.pl. Szczegóły dostępne w regulaminie portalu.

© 2022 altao.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
0.389

Akceptuję pliki cookies
W ramach naszego portalu stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym momencie zmiany ustawień dotyczących cookies. Jednocześnie informujemy, iż warunkiem koniecznym do prawidłowej pracy portalu Altao.pl jest włączenie obsługi plików cookies.

Rozumiem i akceptuję